reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja bardzo się martwię. Właściwie staram się jeszcze nie przywiazywac do mysli o ciazy po tym co mnie ostatnio spotkało... Jak lekarz potwierdzi że nie jest w bliźnie po cc to zacznę się cieszyć. Ech. W pierwszej, bezproblemowej ciąży w ogóle nie rozpatrywalam możliwości porażki :(
Jak to w bliznie po cc??

To tak moze w ogole byc???
 
reklama
A ile z Was 35+ zdecyduje się na amnio? Pytam, bo kilka nas tu jest w wieku przedemerytalnym[emoji23]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak to w bliznie po cc??

To tak moze w ogole byc???
Ano może :( To statystycznie najrzadszy przypadek ciąży pozamacicznej, w szpitalu oglądały mnie całe wycieczki studentów... Czasami zdarza się taką donosić, jeśli się odsunie od blizny a łożysko w nią nie wrośnie ale ryzyko pęknięcia macicy i zgonu w przeciągu kilku minut jest dość wysokie :( A jeśli nie zgonu, to usunięcia całej macicy.
 
Ja zdecydowanie tak, jeżeli tylko nieinwazyjne coś wykażą. Nie wiem tylko co potem.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Będziesz się martwić jak bedzie i co. Nie stresuj się.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie stresują mnie same badania, nawet w sumie wyniki mnie nie stresują, stresuje mnie to, że już podjęliśmy decyzję i trzeba się będzie z nią zmierzyć.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry