reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Wy też się tak pietracie, że te nasze pęcherzyki to tylko tak na chwilę, że się nie uda

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wy też się tak pietracie, że te nasze pęcherzyki to tylko tak na chwilę, że się nie uda

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Trzeba myśleć pozytywnie, wszystko będzie dobrze, będą pięknie bily serduszka. Ja jestem dobrej myśli. Chociaż dzisiaj przed wizytą się stresowalam. [emoji6]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja byłam nie do życia przez cały ten czas, a dzis mam bardzo dużo energii. Zrobiłam nawet lekki trening


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Wy też się tak pietracie, że te nasze pęcherzyki to tylko tak na chwilę, że się nie uda

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bardzo się martwię. Właściwie staram się jeszcze nie przywiazywac do mysli o ciazy po tym co mnie ostatnio spotkało... Jak lekarz potwierdzi że nie jest w bliźnie po cc to zacznę się cieszyć. Ech. W pierwszej, bezproblemowej ciąży w ogóle nie rozpatrywalam możliwości porażki :(
 
reklama
Do góry