reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Cześć kobitki, ja wczoraj padłam przed 22. Ostatnio nie mogę spac w nocy, a przed 6 wstaje do pracy wiec odczuwam zmęczenie. Do pracy dojeżdżam 30 km, po pracy dzieci trzeba na zajecia zaprowadzić i tak cały dzień w biegu. Ja tez się boje, chociaż wcześniej starałam się myśleć pozytywnie.. co do amino to jesli wyjdzie duże ryzyko to się zdecyduje, chyba ze lekarz powie ze nie ma potrzeby. Ja dopiero teraz mam okres dostać i boje się samoistnego poronienia :( co do potrójnych mam to ja tez bardzo się cieszę ze jest nas aż tyle[emoji106][emoji846]miłego, spokojnego dnia!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Mamuśki...
Jak bylam na innym forum w mamach listopadowych 2014 z moją pierwsza ciazą....to mamy ktore oczekiwaly 3 dziecka bylo....aż JEDNA serio.. jedna jedyna ktora spodziewala sie 3 malenstwa...a teraz.....tak na prawde to sam początek mam pazdziernikowych..bo jeszcze wiele nas tu dolaczy.... przez cale 9 miesiecy tak naprawde dziewczyny beda. Dolaczac..a juz na samym starcie ile nas jest, ktore 3 dzidziusia oczekują
Super extra :) :) :)

Mamy ktore spodziewaja sie 3 dziecka..tez macie juz widoczne brzuszki... ponoc organizm i miesnie macicy..pamietaja ciaze.. :)
U mnie 5 tc i 2 dni. Brzuch widoczny odb4 tc
A u Was jak???

Ja czekam na 3 maleństwo i na razie brzuszka nie mam za bardzo.
 
Takie pozytywy od rana^^ 10dni od owulacji ^^ test z czułością 10mlU/ml. JUHU :D
 

Załączniki

  • photo-1761699540~2.jpg
    photo-1761699540~2.jpg
    149 KB · Wyświetleń: 122
Dziewczyny, trochę się denerwuje bo jutro mam USG i mamy z lekarzem sprawdzać czy serduszko zaczęło bić. Jutro będzie 6t4d. Trzymajcie za Nas kciuki [emoji4]. Dam znać jutro co i jak.

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom

Och mam to samo w czwartek, ja byłam na początku 5 tygodnia (kilka obciążeń dlatego miałam umowę z lekarzem że jak tylko beta wyjdzie na ciąże mam przyjść) ale nic podczas usg nie widzieli i w czwartek lub poniedziałek (mam 2 wizyty) powinno coś się wyklarować. :hmm::huh::huh:

ola_9090 trzymam mocno kciuki, zresztą za Was wszystkie kobietki! ;-) ;)
 
Z Poznania jestes? W Poznaniu na polnej tlumy studentow zawsze...

Dziewczyny... ktora z Poznania i okolic????
Ja z Warszawy, na Karowej tylu studentów było. Brzuszka nie mam ale jestem ogólnie spuchnięta, choruję na nadciśnienie i musiałam odstawić moje leki i przestawić się na inne. Muszę się skonsultować z lekarzem bo mam wrażenie że puchnę w oczach :( W ogóle ta ciąża "na starość" jakaś bardziej problematyczna...
 
reklama
Ja jestem i byłam na polnej jak poronilam i właśnie u mnie byli sami lekarze. Studenci tylko przy pielęgniarkach ale Maks 2 osoby. Przy badaniu nie miałam studentów. Ogólnie bardzo polecam ten szpital.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tam rodzilam drugie dziecko i trzecie tez bede.... kiedy masz termin? Sie moze spotkamy :)
 
Do góry