reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
My wpadlismy 4 dni przed owu....
Jak ja bym chciała wiedzieć kiedy zaszlam w ciążę :( niby beta mi zaokraglila w tamtym tygodniu ze 7 tc. Ale to taki ogolnik. Ja się martwię czy na pewno w ciąży jestem, bo miałam 2 razy krwawienia i nawet nie pomyślałam ze to ciąża, ale tak to jest jak po porodzie się okresu nie dostało. To takie plamienia to początki powrotu miesiączki. I tak myslalam. No ale na sylwestra miałam plamienie a wg bety zaszlam w święta. Więc już nie wiem :(
 
Jak ja bym chciała wiedzieć kiedy zaszlam w ciążę :( niby beta mi zaokraglila w tamtym tygodniu ze 7 tc. Ale to taki ogolnik. Ja się martwię czy na pewno w ciąży jestem, bo miałam 2 razy krwawienia i nawet nie pomyślałam ze to ciąża, ale tak to jest jak po porodzie się okresu nie dostało. To takie plamienia to początki powrotu miesiączki. I tak myslalam. No ale na sylwestra miałam plamienie a wg bety zaszlam w święta. Więc już nie wiem :(
No ale to kiedy ta betę robiłas? A kiedy miałaś ostatnie plamienia?
 
Ano może :( To statystycznie najrzadszy przypadek ciąży pozamacicznej, w szpitalu oglądały mnie całe wycieczki studentów... Czasami zdarza się taką donosić, jeśli się odsunie od blizny a łożysko w nią nie wrośnie ale ryzyko pęknięcia macicy i zgonu w przeciągu kilku minut jest dość wysokie :( A jeśli nie zgonu, to usunięcia całej macicy.
Z Poznania jestes? W Poznaniu na polnej tlumy studentow zawsze...

Dziewczyny... ktora z Poznania i okolic????
 
Jak ja bym chciała wiedzieć kiedy zaszlam w ciążę :( niby beta mi zaokraglila w tamtym tygodniu ze 7 tc. Ale to taki ogolnik. Ja się martwię czy na pewno w ciąży jestem, bo miałam 2 razy krwawienia i nawet nie pomyślałam ze to ciąża, ale tak to jest jak po porodzie się okresu nie dostało. To takie plamienia to początki powrotu miesiączki. I tak myslalam. No ale na sylwestra miałam plamienie a wg bety zaszlam w święta. Więc już nie wiem :(
Mysle ze ginekolog na wizycie na usg..okresli wiek ciąży..kiedy masz wizyte??
 
Mamuśki...
Jak bylam na innym forum w mamach listopadowych 2014 z moją pierwsza ciazą....to mamy ktore oczekiwaly 3 dziecka bylo....aż JEDNA serio.. jedna jedyna ktora spodziewala sie 3 malenstwa...a teraz.....tak na prawde to sam początek mam pazdziernikowych..bo jeszcze wiele nas tu dolaczy.... przez cale 9 miesiecy tak naprawde dziewczyny beda. Dolaczac..a juz na samym starcie ile nas jest, ktore 3 dzidziusia oczekują
Super extra :) :) :)

Mamy ktore spodziewaja sie 3 dziecka..tez macie juz widoczne brzuszki... ponoc organizm i miesnie macicy..pamietaja ciaze.. :)
U mnie 5 tc i 2 dni. Brzuch widoczny odb4 tc
A u Was jak???
 

Załączniki

  • P_20180212_234702_1.jpg
    P_20180212_234702_1.jpg
    404,4 KB · Wyświetleń: 135
Chyba wszystkie śpicie..
... ja sie wyspalam od 16 do 19...
Dzieci za 5 i pół h wstaną

Powodzenia z testowaniem dzisiaj :)
I na wizycie !! Bo widzialam ze ktoras idzie :)
 
Fajny masz ten brzuszek [emoji4] juz Ci kiedyś pisałam... ja przy pierwszym, co prawda koniec 6 tyg ale plascioch całkowity.Ja też się w ciągu dnia wyspalam
 
reklama
Z Poznania jestes? W Poznaniu na polnej tlumy studentow zawsze...

Dziewczyny... ktora z Poznania i okolic????
Ja jestem i byłam na polnej jak poronilam i właśnie u mnie byli sami lekarze. Studenci tylko przy pielęgniarkach ale Maks 2 osoby. Przy badaniu nie miałam studentów. Ogólnie bardzo polecam ten szpital.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry