reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Może głupie pytanie, ale chce się upewnić.
Te otulacze to w zasadzie nie różnią się wiele tylko tym , ze sa z różnych firm i maja albo rzepy albo napy tak? Do każdego z tych otulaczy pasuje każdy wkład? Czy konkretny do konkretnego otulacza?

Różne firmy maja różne wymiary, niektóre mają wkłady na napy, inne zakłada się na formowanke (takie chłonne majty jakby)
U nas akurat otulacz malutko i mam do nich właśnie formowanki.Sa podniszczone ale bardzo je lubię.
 
reklama
Współczuję niedogodności dziewczyny.
ja gdyby nie lekki brzusiu nie czułabym w w.ogole, że jestem w ciąży. Kazda kolejna jest dla mnie laskawsza, chociaż moja przyjaciółka uważa, że ja po prostu jestem zarobiona z dzieciakami tak, że się nie skupiam i nie myślę.Moze i troszkę prawdy w tym jest.
U nas 18tc. Leciutko puchną mi stopy, jak biegam pół dnia , a jednak sporo biegam.Obraczke jeszcze mogę nosić, w pierwszej ciąży pamiętam że miałam takie obrzęki, że w zasadzie przeleżała z pół roku w szkatułce.
Jedyny minus, że mam mniej mleka i synuś przez to czasem mnie gryzie.Ale dajemy rade.
Z pewnością coś w tym jest ja w weekend czuje się gorzej bo mam wtedy wolne;-) na co dzień jestem zajęta praca to nie myślę. Jak lezalam.w domu to miałam wszystkie dolegliwości ciężarnej wróciłam do pracy odeszło. Nie wiem co będzie jak pójdę na l4 [emoji33]
 
Do góry