reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
To chyba lepiej już nie iść na NFZ tylko prywatnie do specjalisty z certyfikatem. Różnica 30 zł a bada cię osoba która 2 lata doskonalila się w robieniu usg.
Zależy na kogo trafisz... U mnie był naciagacz na nifty, gbur i nic innego... Teraz idę na polowkowe do takiego bez certyfikatu, ale wiem że jest konkretnym i fajnym lekarzem bo sprawdzony na polowkowym z córką.
 
Np.moj ginekolog i tak sobie notuje wszystko wg om mimo , ze wiele razy mu.mowilam i.pokazywalam wynik z prenatalnych on twierdzi, ze to niewielka różnica (5dni) wiec bez znaczenia...
U mnie tez zawsze liczono wg OM, także w szpitalu - nawet gdy była to różnica 11-dniowa. Teraz mam wg usg prenatalnego tylko dlatego że nie miałam okresu.
 
To chyba lepiej już nie iść na NFZ tylko prywatnie do specjalisty z certyfikatem. Różnica 30 zł a bada cię osoba która 2 lata doskonalila się w robieniu usg.


U dr Kocylowskiego w PreMediCare nie było żadnej różnicy czy na NFZ czy prywatnie.
W Euromedicus niestety pacjentki na NFZ są pacjentkami drugiej kategorii.
 
Motylki nie nadają się do fotelików.Wrec odwrotnie, źle ułożona główka jest w dużo większym niebezpieczeństwie i jest gorzej chroniona podczas wypadku.
To wiem na pewno, bo było poruszane kilka razy na forum RWFow
No właśnie mi się tak zdawało, raz przymierzylam i mi nie podpasowalo (sprawdzałam potem na necie i niby używano ich do fotelików, ale mi się właśnie wydawało to bardziej niebezpieczne. Kilka razy uzyliśmy dopiero jak już synek siedział, dla jego wygody podczas spania w podróży. Wtedy już bez wkładu.
 
reklama
Ja już po badaniach polowkowych. Będziemy mieli chłopca. Waga w 20t1d 300g. Cieszę się jak wariatka bo tak się bałam przez tą moją cukrzycę ciążowa. Termin porodu bez zmian na 14.10.

Dwa pierwsze badania są refundowane przez NFZ za trzecie trzeba płacić. Wiem bo akurat te dwa miałam refundowane teraz A za kolejne muszę zapłacić. Zobacz załącznik 861429
Ooo to w moje urodziny :D

Zapomniałam dopisac: gratuluję chłopca :D
 
Do góry