reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Widzę, że są tutaj też fanki Sroka O :) Właśnie u niej znalazłam tą Sunbrellę, akurat wersja dla dzieci mi pasuje, bo mogę też córkę tym smarnąć. Na siebie na pewno nie zużyję całej tubki, od wielu lat unikam słońca. I wszystkim szczęka opada jak mówię, że mam 32/33 lata, bo wyglądam na 10 lat mniej. Zresztą - w ciąży słońce może powodować przebarwienia i opuchliznę.

Ja czytałam "Pierwszy rok życia dziecka". Grubaśna i dokładna książka. Dość stara pozycja, ale myślę, że wciąż aktualna. Mi się bardzo przydała, bo miałam zielone pojęcie o dzieciach...
 
reklama
Ja dziś jakaś bez siły jestem... siedzę z moim przy kawcę, on do mnie: może bym na rower poszedł? To mówię idź... a on, jak się na Ciebie patrzę to mi się nic nie chce :D:D:D
 
Ja z twarzą jakoś sobie radzę .... estee lauder double wear daje jakoś rade z moimi pryszczami , nawet brzuch mi nie przeszkadza ..... ale te cycki .... nóż kuzwa czuje się jak krowa , jakbym się spasla sto kilo i to nie przez brzuch a właśnie przez cycki czuje się okropnie gruuuba :szok::-( :(
Też się czuję spadła i grubą. A brzuch mam wrażenie że wygląda jak tłuszcz a nie ciążowy. Wczoraj spotkałam się z koleżanką i ona do mnie ze chyba trochę mi po 1 porodzie zostało, a Jak powiedziałam ze w 2 ciąży to powiedziała ze tak średnio wygląda na ciążę jeszcze. Ale wiem i cenię sobie ze przynajmniej mnie nie oklamuje. Zawsze byłyśmy wobec siebie szczere.
 
Dziewczynki 2 pytania odnośnie lata ...

1. Jakie preparaty są dobre na słońce dla kobiet w ciąży ? Tzn jakas ochrona kremy z filtrem najlepiej dla alergika ? Nie planuje się opalać w tym roku ale jak na specer czy działkę pasuje się czymś posmarować ...

2. Takie troszkę krępujące pytanie hahaha ,
Może bardziej mamy obecne cos powiedzą , jak jest z depilacja bikini w ciąży potem jak już jest duzyy brzuszek ? Da się czy ciężko czy nie realne tam sięgnąć jak jest brzuszek .... ?

Z nogami pewnie zdecydowanie łatwiej....

Tak mnie naszło bo teraz ciepło i trZeba się ogarniać z nóżkami depilacja :sorry::rolleyes:
Nie musiałam korzystać z męża. Po prostu się golilam sama na czuja, a potem mąż oceniał czy jest ok :)
Teraz to zobaczymy czy dam radę :)
 
Dzień dobry.
Zacznę dziś nowy wątek. Chciałam jutro jechać po książki edukacyjne do Empiku. Czytanie Was to jedno ale ułożyć sobie to w głowie to drugie ;-) To mają pierwsza dzidzia i chciałam się przygotować merytorycznie.
Jutro juz też pora zapisać się do szkoły rodzenia :-)
Jedyna książka jaką mam to ciężarówka przez 9 msc.
Co polecacie ???
Miłego dnia Wam życzę u mnie już z 30 stopni, mąż ma 2 zmianę więc ja sama trochę opracuje i wieczorem na samotny spacer hmm w sumie to nie samotny ;-)
Jest wątek założony z polecanymi książkami [emoji4]na naszym pazdziernikowym forum.
Ja ze swojej strony polecam Tracy Hoog Język Niemowląt. Mi ta książka bardzo pomogła w poznaniu mojego dziecka. Pomogła też wielu moim znajomym. Ale wiem też że jest tu bardzo wiele Mamuś którym Tracy Hoog nie odpowiada delikatnie mówiąc. [emoji4]
Chyba zależy czego szukasz. Jakie masz założenia...W każdej książce można wybrać coś dla siebie. [emoji4]
 
Dietetyczka na szkole rodzenia polecala na słońce stosować naturalny olej z marchwi który chroni przed promieniami UV :) Ja nie próbowałam ale podaje jako ciekawostkę :)
 
reklama
Do góry