reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja w pierwszej ciąży przytyłam 30 :errr: Z wagi startowej 47..... w tej przy plus 10 planuje zaspawac lodówkę :laugh2:

Ja tez 30, ale wage startowa tez mialam wieksza [emoji14]

Moje zdjęcia z pierwszej ciąży są pochowane , normalnie z archiwum x .... ale w tej jak będę głodna to chyba je sobie poprzeglądam :-D:-D

Jezuu, moje tez!! Ostatnio maz mowi, pokaz zdjecia z ciqzy z Igorem, a ja na to ze nie wiem gdzie sa [emoji23][emoji23] bylam gruba jak swinka! Mialam nietylko druga brode, ale az z 5 podwojnych podbrodkow [emoji23][emoji23]

Jedyne co mi przyszło na myśl, to "podmycie" się kefirem, ale to jakiś taki sposób co o nim kiedyś słyszałam i raczej mnie rozbawił niż bym brała na poważnie.
Slyszalam o tym sposobie, z tym ze z jogurtem naturalnym badz smietana, chodzi chyba o zakwaszenie pochwy... Jednak nigdy nie stosowalam :)
 
reklama
Bo nikt o tym nie mówi. Moja mama też nie odciagala skórki i jak poszła z bratem na usg bioderek to lekarz ja opieprzyl a potem tak pociągnął to podobno krew poleciała. Ale potem już problemów nie było.

Chłopcom trzeba od początku przynajmniej raz dziennie oddciagnac skórkę z zoledzia.
U nas też trochę jest problem
Dla świętego spokoju poszliśmy do urologa poleconego prywatnie. Syn miał wtedy z 4 lata. Zaufałam i tak jak zalecił- codziennie syn odciaga sobie skórkę przy kąpieli. Schodzi już dużo lepiej. Ale odciagać trzeba. Obyło się bez sterydów i chirurgii.
 
Kurcze dziewczyny nie wiem czy nie przyplatala mi się jakaś infekcja pochwy... Piecze i swędzi. A ja tu nie mam żadnych leków, tylko suplementy i euthyrox.... Czym się ratować?

Mam to samo 4 dzien... znalazlam w apteczce nystacyne na grzybice pochwy..i biore..i przechodzi pomalu..ale to na recepte mialam zalecone w tej ciąży miesiac temu..jak babka na nfz sie pomylila... 2 dni pozniej prywatny swtierdzil ze nic nie mam.... a lek zostal...
 
Mam to samo 4 dzien... znalazlam w apteczce nystacyne na grzybice pochwy..i biore..i przechodzi pomalu..ale to na recepte mialam zalecone w tej ciąży miesiac temu..jak babka na nfz sie pomylila... 2 dni pozniej prywatny swtierdzil ze nic nie mam.... a lek zostal...
No ja tutaj nie mam żadnych leków, więc muszę wymyslec coś 'naturalnego'
 
U nas też trochę jest problem
Dla świętego spokoju poszliśmy do urologa poleconego prywatnie. Syn miał wtedy z 4 lata. Zaufałam i tak jak zalecił- codziennie syn odciaga sobie skórkę przy kąpieli. Schodzi już dużo lepiej. Ale odciagać trzeba. Obyło się bez sterydów i chirurgii.
Jak dlugo to trwalo zanim rezultat byl??
 
W poprzednich dwóch ciążach przez pierwsze tygodnie przed snem musiałam jeść sałatkę z pomidorów z cebulka [emoji23] w tej ciąży z kolei kochałam kapustę kiszoną i jadłam po 0,5 kg dziennie [emoji23] w poprzednich ciążach odrzucało mnie od mięsa, każdego, ryb szczególnie. W tej ciąży tego nie mam. Również kawa była dla mnie kwaśna a teraz nie. Za to w pierwszej ciąży nie wymiotowałam, tylko mnie mdlilo. W drugiej kilka razy rano żółcią wymiotowałam. W tej rzygam prawie codziennie o różnych porach dnia. Co do płci to mam synka i córeczkę a teraz ponoć znowu synuś będzie [emoji7]

Czekalam na wpis od mamy co ma parke :) chcialam porownac roznice w samopoczuciu i apetycie u jednej osoby w zaleznosci od plci.. bo
Ja tez w 3 ciazy calkiem inaczej sie czuje niz w 2 pierwszych... inne rzeczy jem...ale jak widac tez nie ma to wplywu na plec.... skoro masz parke....i czulas sie podobnie..... w 2 pierwszych ciazach

Chyba ze kojarzysz jakies roznice w ciazy z synem a córka ??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry