reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Jeszcze a propo jedzenia ..... jecie w nocy ?:-) :):wink: Bo ja od jakiegoś czasu budzę się 1-3 na nocne karmienie ..... próbuje oszukać się woda ale nic to nie daje ... bo jak za długo jestem głodna to z tego głodu wymiotuje ...

Ja na szczęście nie [emoji23] a i tak wyglądam już na 6 mc [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Jeszcze a propo jedzenia ..... jecie w nocy ?:-) :):wink: Bo ja od jakiegoś czasu budzę się 1-3 na nocne karmienie ..... próbuje oszukać się woda ale nic to nie daje ... bo jak za długo jestem głodna to z tego głodu wymiotuje ...
Ja mam zawsze jogurt pitny pod ręką :) bo woda na 5 minut głód zaspokaja ;p
 
Co do jedzenia to ja pierwsza ciaza i druga identyczna, rzyganie przez 2 mies a jedzenie to pomidory i majonez.
Pierwszy chlopak drugi tez ma byc chlopczyk wiec cos w tych pomidorach jest rzeczywiscie [emoji38]
 
Ja w pierwszej ciąży przytyłam 19,5 kg, w drugiej 9,5 kg a teraz apetyt mi dopisuje i boje się ze znów będzie Ok.20kg. Ja ostatnio mam fazę na rzodkiewki, od mięsa mnie odrzuca, od kawy tez - po za tym pije sok pomarańczowy i jabłkowy z woda gazowana
 
reklama
Do góry