reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja tez 30, ale wage startowa tez mialam wieksza [emoji14]



Jezuu, moje tez!! Ostatnio maz mowi, pokaz zdjecia z ciqzy z Igorem, a ja na to ze nie wiem gdzie sa [emoji23][emoji23] bylam gruba jak swinka! Mialam nietylko druga brode, ale az z 5 podwojnych podbrodkow [emoji23][emoji23]


Slyszalam o tym sposobie, z tym ze z jogurtem naturalnym badz smietana, chodzi chyba o zakwaszenie pochwy... Jednak nigdy nie stosowalam :)
Kefir owszem, ale do picia. Położna zalecala mi w pierwszej ciąży pić kefir jak miałam infekcje. Ale wyraźnie zaznaczyła ,,pić, nie wcierac,,
 
Ja tez 30, ale wage startowa tez mialam wieksza [emoji14]



Jezuu, moje tez!! Ostatnio maz mowi, pokaz zdjecia z ciqzy z Igorem, a ja na to ze nie wiem gdzie sa [emoji23][emoji23] bylam gruba jak swinka! Mialam nietylko druga brode, ale az z 5 podwojnych podbrodkow [emoji23][emoji23]


Slyszalam o tym sposobie, z tym ze z jogurtem naturalnym badz smietana, chodzi chyba o zakwaszenie pochwy... Jednak nigdy nie stosowalam :)

Kefir do platkow na sniadanko.. a kora debu.zaraz... mam jeszcze tamtum rosa...cos takiego.. nada sie ?

Mi swedzenie zaczelo się 5 dni temu.. a dzis rano..zaraz po wstaniu z lozka ze mnie chlusnela 1/4 szklanki jakby wody... to uplawy..bo chyba nie wody plodowe co ?

Pierwszy raz taka sytuacja...
 
Ostatnia edycja:
uffff NADROBIŁAM!!!!!

ja w pierwszej ciąży przytyłam .... ponad 30kg... ale leżałam 70% ciąży w szpitalu bi wiecznie coś....
teraz nie planuję przytyc za wiele ;)

w pierwszej ciąży zero mdłości, zero bolesności piersi, jadałabym tylko mięso i piła colę, potem nie mogłam się obejśc bez słodyczy (na dużo późniejszym etapie)
teraz całkowite przeciwieństwo, mdłości okrutne, bół piersi okrutny (aż do dziś!!!) do tego mięso może nie istnieć, zachcianek jakiś szczególnych nie mam, raz na kremówkę, raz na majonez, raz na pomidora z sera, a czsem kiełbasa czy lody ;) ponoc ma być 2 synek, ale czekam na połówkowe ;)
 
reklama
Do góry