reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁Październikowe kreski ! 🍎

reklama
A badalas sobie czy nie masz też czasem obniżonej krzepliwości krwi (wskaźnik PT, APTT i INR)?
Ja mam tak jak Ty homo pai 4g4g ale równocześnie też właśnie obniżona krzepliwość krwi, więc najpewniej i heparyna i acard by mi tylko zaszkodziły.
Nie badałam jeszcze. Muszę z tym wynikiem iść do hematologa albo do rodzinnego chociaż, żeby pokierował co dalej.
 
Nie badałam jeszcze. Muszę z tym wynikiem iść do hematologa albo do rodzinnego chociaż, żeby pokierował co dalej.
Ja bym poszukała bardziej ginekologa, który w tym siedzi mnie osobiście hematolog zbył ja mogłabym polecić, ale tylko w Warszawie, więc nie wiem czy to Ci się przyda 🙈
 
A badalas sobie czy nie masz też czasem obniżonej krzepliwości krwi (wskaźnik PT, APTT i INR)?
Ja mam tak jak Ty homo pai 4g4g ale równocześnie też właśnie obniżona krzepliwość krwi, więc najpewniej i heparyna i acard by mi tylko zaszkodziły.
A jednak dziś to badałam dla anestezjologa do histero, wcześniej nie skojarzyłam :)
Wyniki w normach, ale nie znam się na tym zupełnie.
 

Załączniki

  • IMG_9029.jpeg
    IMG_9029.jpeg
    132,5 KB · Wyświetleń: 24
Transferu nie będzie. Trafilam na lekarza, ktory sie zna na macicy i POLIP ENDOMETRIALNY 6MM!!!!! Dostalam skierowanie na histeroskopie operacyjną. Mam przyjść w przyszłym cyklu - może sie złuszczy, wtedy zrobimy transfer, a jak nie, to robimy histero i potem transfer. Ja pierdole...
Jenyyyy...dlaczego zawsze coś🙁
Przykro mi 🫂
 
Hej to i ja zapytam.
Insulina i glukoza dobre
LH do FSH wynosi 0,57 nie wiem czy to dobrze ? Niby poniżej 0,6 to niedoczynność przysadki ? 🙈
Testosteron 56,7 a normy 13,8-53,4. I się załamałam. Miesiączki mam regularne tylko w tym miesiącu tak wyskoczyło. Stres wczoraj był i popłakałam se 🥺🥺
 
reklama
Do góry