reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

emotion, no któraś musi dać dobry przykład...same niegrzeczne dziewczynki wśród nas:-p wiem co czujesz, mnie też lekarz od początku ciąży najpierw straszył poronieniem, a potem od 28 tygodnia przedwczesnym porodem....no i się trochę nie sprawdziło. ja już nie wiem czy nów, czy pełnia...jedyne co to spać się nie da a do porodu żadna się nie zbiera.
 
reklama
emotion, no któraś musi dać dobry przykład...same niegrzeczne dziewczynki wśród nas:-p wiem co czujesz, mnie też lekarz od początku ciąży najpierw straszył poronieniem, a potem od 28 tygodnia przedwczesnym porodem....no i się trochę nie sprawdziło. ja już nie wiem czy nów, czy pełnia...jedyne co to spać się nie da a do porodu żadna się nie zbiera.
Hehe nop w sumie tak :D
Ja tez mialam od poczatku ciaze zagrozona, ledwo wrocilam do pracy to musialam zrezygnowac, tez chyba w 28 tyg straszenie porodem przedwczesnym [albo 27 tyg] a tu tyle tyg pozniej.. hehe :D

niby sie rodic nie chce nikomu a moze ktores juz na porodowkach ale nie maja jak dac znac :p Wiec zobaczymy dopiero jutro pojutrze jak zaczna nadchodzic wiesci z dzisiejszej nocy :p
 
tu owoli cisza się robi:) a na listopadówkach na zamknietym szaleństwo się zaczeło:) juz 4 jest a w tym tyg jeszcze 4 :) planowana :) duzo pażdziernikowych jest :)
 
witam was srednio mam czas korzystam ze jest mama i od czasu do czasu pogoda wiec sie spacerkujem ile wlezie zanim sie rozpada na dobre:-) pomalutku dochodzimy do jakiejs rutynki jakos sie docieramy choc chodze tak zmechana i wyjechana ze wczoraj jak mloda nakarmilam to 'odbekalam" ja na chodzac po pokoju a i tak prawie zasnelam:szok:na stojaco:szok: ale jakos sie wbije w rytm i za pare dni to juz bedzie jak chodzenie na siku wiec spoko przyzwyczaje sie :-D
trzymam mocno kciuki za nierozpakowane szczegolnie te po terminie zebyscie sie same na porodowke zebraly i zeby nie trzeba bylo wam dzieci z brzuszkow wyganiac &&&&&&&&&&&&&&&&& wiem ze to ciezkie uczucie jak sie tak czeka i czeka a od rozpakowanych mam slyszycie jak tula bobabsy ale ciaza nie trwa wiecznie wiec dziela was dni (jak nie godziny) od spotkania z babelkami:tak::-)
Sandy zycze szybkiego powrotu do formy i zeby szybko sie nudnosci i wymioty skonczyly-oszczedzaj sie troche i niech wiekszosc obowiazkow w domu przejmie "Julia" na siebie:tak:a wlasnie strawil juz te informacje czy t ak bedzie sie rok zastanawial?? moze jakas ksiazke mu daj do poczytania jak nie wie jak to sie stalo;-)
tak.zle.sie czulam po takim znieczuleniu moze jakas zaduza dawka albo co
wydaje mi sie ze dawka zzo jest dostosowana do wagi ciala choc moge sie mylic wiem ze jak mi dawali to pytali o wage wiec moze ma jakies znaczenie?? :confused: i chyba kazdy reaguje inaczej ale na pewno warto wspomniec lekarzowi :tak:


no dziewuszki jutro zajrze do was i chce widziec min "trojaczki" forumowe wyklute;-):-D trzymam kciukaski


Malenstwo mamay dzial z dieta mam karmiacych wiec prosze w odpowiednim dziale zamieszczac pytania o cyckowanie zeby sie nie gubilo tu na glownym. dziekuje
 
witajcie,
ja juz od 1,5h nie śpię wiec stwierdzilam ze poczytam co u Was.
Elutka mam to samo wrażenie takiego szczypania, bałam sie ze to z układem moczowym cos nie tak, ale wczoraj mnie ginka uspokoiła mówiąc ze dziecko jest nisko i uciska na szyjkę, dlatego tak piecze/kłuje momentami. A do toalety czasami tez mam wyjscie co 10min, szczegolnie jak w pionie jestem - chodzę, stoję - bo właśnie mały wtedy uciska
debi wielkie gratulacje, dobrze ze juz w domku
Sandy to teraz siłą Cię przykuje do łóżka i bedziesz zmuszona odpocząć, a dzieci i mąż nauczą sie szybciutko obowiązków a i mamusi pomogą! zaciskam za Ciebie mocno kciuki!
Misza tez masz wylęg biedronek? o co z nimi chodzi? bo my od m-ca w pokoju mamy rój :eek:
Misza , Emotion ale t o cieszyc sie trzeba ze szczesliwie ciąże donosiłyście mimo przeciwności różnych! a dzieciaczki wyklują sie juz lada chwila
azorek korzystaj korzystaj i spacerujcie sie:tak:

nie wiem co mam robić przez tyle czasu jak za oknem ciemno :shocked2: w planie mam mycie okien, ale nie o tej porze :wściekła/y: a za 4h mamy pierwsze KTG:-)
 
Majeczka mam nadzieję, że to tylko to, bo cosik o zabarwieniu różowym mi leci i już sama nie wiem skąd...do apteki raczej nie uda mi się dotrzeć po urosept, bo zaraz będę chciała siu..więc chyba jestem zdana na M aż wróci.
Te biedronki to ie są nasze ładne polskie biedroneczki tylko jakieś azjatyckie coś...w lecie opanowały wybrzeże, a teraz południe kraju..masakra! Tyle tego jest, że tak jak piszesz okna się nie da otworzyć. Niby nie są bardzo groźne, ale alergicy np. muszą na nie uważać. Poza tym są obrzydliwe i upierdliwe...

Misza też mam problemy ze spaniem, szczególnie teraz jak biegam siu-M stwierdził, że mi łóżko do łazienki przeniesie, bo tak często chodzę..

emotion też mam czasem takie akcje, że mam ochotę "sprawdzić" po siku czy nic tam się nie dzieje...także nie dziwię się, że tak masz:) przypuszczam, że jednak jakoś bardziej będziemy to czuć..
 
Hej
za oknem buro, pytonek cyca, nie mamy szczegńlnych planów na dzisiaj

czytam dziewczyny, jak cięźko Wam już na finiszu i bardzo Wam współczuję, trzymam kciuki za szybkie rozpakowanie i równie szybki powrńt z maleństwami do domu- na szczęście to wkrótce nastąpi, mi wierzyć się nie chce, że synek ma prawie miesiąc

miłego dnia
 
reklama
Witajcie.
Azorek "Julia" to już przetrawiła,teraz ma inne problemy na głowie[reorganizacja firmy],ale ten jego pesymizm mnie dobija ,bo zmiany nie będą takie dobre.
Idę po moje śniadanie-śledzie .Miłego dnia
 
Do góry