reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Witam.
Przepraszam ,ale nie nadrobię zaległości w tym co napisałyście .
Od wczoraj popołudnia z przerwami przytulam porcelanowego przyjaciela,
zero gwałtownych ruchów bo zaraz mam zawroty,zajrzę jak będzie lepiej.
Powodzenia dla nierozpakowanych
 
Witam, ja już nie śpię od kilku godzin. To jakaś reguła u mnie od kilkunastu nocy- pewnie niedługo pożałuję że jak mogłam to nie spałam:)
Fajnie się czyta już mamy które tak świetnie sobie radzą z maluszkami.
Czekam na wieści od Malinowej- pewnie ma już przy sobie swojego maluszka:)))
 
Witajcie

Sandy- mam nadzieję, że wkrótce poczujesz śię lepiej,

emotion- wcześniej nikt mnie nie odwiedzał, tylko teściowie w szpitalu, no i jest mama, w niedzielę chrzciny, więc uznałam, że reszta rodźiny wytrzyma do tego czasu :-D

Z Mają było podobnie, a nawet wizyty rodziny były odwoływane, jeśli ktos miał katar- może jestem przewrażliwiona, ale Maja nie chorowała :-D
 
Z Mają było podobnie, a nawet wizyty rodziny były odwoływane, jeśli ktos miał katar- może jestem przewrażliwiona, ale Maja nie chorowała
laugh.gif
A z tym to się zgodzę ja też nie mam zamiaru przyjmować zakatarzonych gości ... NA mnie sie nawet patrzeli jak mówiłam,ze mają myć ręce zanim wezmą małą na ręce ,ale co tam niech patrzą Ja wolę mieć dziecko zdrowe..
 
Hej dziewczyny,
emotion powiedz lekarce, jeśli to Cię niepokoi. Najwyżej Ci odpowie, że to nic nie jest. A po co się zastanawiać? Moja mała też ma takie momenty szaleństwa i się zastanawiam czy jest wszystko ok. Ale na KTG wychodzi, że ok, więc może tym naszym maluszkom się juz nudzi w brzuchu ;-)
margot Ty to masz zdrowie jeszcze po kinach chodzić. Ja nie dam rady wysiedzieć godzinę bez wizyty w toalecie, więc kino odpada. Widzę, że masz pozytywne podejście do tego wszystkiego, czekasz cierpliwie. Tylko brać przykład!
kamii no jeśli ktoś sam nie wie, że dziecko można dotykać czystymi rękami to trzeba mu o tym przypomnieć. Nie przejmuj się. Ja też niestety będę musiała niektórych spacyfikować lekko.
wernkika nie nakręcaj się, ale tak po cichu to kciuki za rozkręcenie akcji ;-)

A ja dzisiaj trochę nieobecna będę, zaraz zabieram się za obiad, potem wychodzę do endo, zobaczymy ile mi tam zejdzie...
 
esi- niestety u mnie jest dużo osób którym trzeba uświadamiać takie rzeczy :(...

Któraś z Was napisała mi ,ze mam liczyć ruchy po obfitym posiłku ..A ja zjadłam specjalnie dużże śniadanie , wypiłam słodkie kakao i zjadłam już sporo ciastek ,a mała dalej sie nie rusza :( ..Chyba sie przejdę do przychodni bo jak mam cały dzień się martwic to to się mija z celem :zawstydzona/y:...
 
esi- niestety u mnie jest dużo osób którym trzeba uświadamiać takie rzeczy :(...

Któraś z Was napisała mi ,ze mam liczyć ruchy po obfitym posiłku ..A ja zjadłam specjalnie dużże śniadanie , wypiłam słodkie kakao i zjadłam już sporo ciastek ,a mała dalej sie nie rusza :( ..Chyba sie przejdę do przychodni bo jak mam cały dzień się martwic to to się mija z celem :zawstydzona/y:...


nie wahaj się i idz do przychodni czym prędzej.
 
reklama
Emotion mój synek też tak w brzuchu szaleje... czasem to jest naprawdę total
Emotion- mój też kopie (choć dziś znów trochę mniej) i mam wrażenie że prędzej sie przekopie przez brzuch niz dołem wyjdzie, ale lekarce wspomnij
Moja akurat nie nbrzuchem sie pcha tylko dolem - strasznie boli. Tak to nie mialam wczesniej nigdy, spytam zobaczymy. Niewiem czy znaczenie dla lekarki bedzie mialo jaki 'typ' porodu miala moja matka - bez skurczow - tylko bole parte. Bo kiedys sie pytala polozna na poczatku - a teraz juz nic nie mowia
Witam.
Przepraszam ,ale nie nadrobię zaległości w tym co napisałyście .
Od wczoraj popołudnia z przerwami przytulam porcelanowego przyjaciela,
zero gwałtownych ruchów bo zaraz mam zawroty,zajrzę jak będzie lepiej.
Powodzenia dla nierozpakowanych
3m sie Sandy :) Milego kibelkowania :D Jeszcze troche cie tego pewnie czeka - wiec zdarzysz sie przyzwyczaic :) Ale sama wiesz ze warto ;)
emotion- wcześniej nikt mnie nie odwiedzał, tylko teściowie w szpitalu, no i jest mama, w niedzielę chrzciny, więc uznałam, że reszta rodźiny wytrzyma do tego czasu
Jejku to Ci sie udalo dlugo utrzymac wszystkich z daleka - ja niby rodzicow/tesciow nie bede miala w gosci [jako ze sa w Polsce] ale znajomi wiem ze sie beda platac szybko.
emotion powiedz lekarce, jeśli to Cię niepokoi. Najwyżej Ci odpowie, że to nic nie jest. A po co się zastanawiać? Moja mała też ma takie momenty szaleństwa i się zastanawiam czy jest wszystko ok. Ale na KTG wychodzi, że ok, więc może tym naszym maluszkom się juz nudzi w brzuchu
Powodzenia u Endo :)
Zaraz sie zbieram do lekarza - to spytam - ale pewnie powie ze to nic takiego
No nic zobaczymy Wizyta za 3/4 godziny [ale w sumie trwa 2 h] wiec bede dopiero popoludniu :)
Kazala patrzec i mowic o kazdej zmianie w ruchach wiec powiem :D
Któraś z Was napisała mi ,ze mam liczyć ruchy po obfitym posiłku ..A ja zjadłam specjalnie dużże śniadanie , wypiłam słodkie kakao i zjadłam już sporo ciastek ,a mała dalej sie nie rusza :(
Moja mloda akurat po jedzeniu sie nie rusza, oredzej jak glodna ja sie robie, Mozesz napic sie cos zimnego - pomaga podobno, poloz sie na podlodze/czy wogule gdzies na twardym - z brzuchem na wierzchu jak wywietrzysz dziecko to moze zaczac sie ruszac :D
Albo telefon z grajaca muzyka na chwilke na brzuch .

Dobra mykam bo sie spoznie :D
Za pol godziny wizyta :D HaHaHa
 
Do góry