reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Po prostu w któreś "jutro" na bank urodzę :-D:-D:-D A lżej mi czekać kiedy tak sobie z rana mówię :-D:-D:-D

sonkaa, szczerze powiem, że na wizycie u endo też miałam nadzieję zaoszczędzić i dupa - córcia mnie wyrolowała :-D
azorek, jest nadzieja, że zajmą się sobą takie wariatki dwie małe :-)
Mina, zabrałaś się za tego pleśniaka? Ja od tygodnia zarabiam chlebek i też jakoś mi wyjść nie może...:sorry2:
Mamba, ja nie robię gotowców bo wszystkie smakują tak samo...:sorry2: Ale za to jaka to sztuka ugotować pyszny rosół bez vegety/kucharka/maggi/kostki/bulionetki... jeszcze mi się nie udało :-D O, nawet nie wiedziałam, że też masz wskazania okulistyczne.
Karola, trzymam mocno kciuki, żebyś się wyrobiła - sporo czasu Ci jeszcze zostało :-) Byle zamiast 24. października nie było to 24. września :-p
esi, arbuz - uwielbiam, gorzej potem z sikaniem :-D A czemu idziesz do szpitala na badania, masz jakieś wskazania?
Malinowa, ja mam takie parcie na coca - colę, że piłabym codziennie litrami... Niezła ta koleżanka :-D
malinova, do dr google to bardzo dobrze, że nie miałaś dostępu :-p Ciężarne mają zakaz konsultowania z nim swoich dolegliwości :-p Fajnie, że jesteś już w domku :-)
fasolek, Amelkę też tam rodziłaś?
 
reklama
Mina dziękuję za czujność, juz naprawiłam swój błąd ;)

Cieszę się jak dziecko, aż mąż zauważył, że mi uśmiech z twarzy nie schodzi :-)
Vibeke jeszcze raz gratuluję!!!! :-)
 
Vibeke - gratuluję!!!
Netika -
myślę że na 24 września się nie wyrobię na bank:tak: i mam nadzieję że Lilka podziela moje zdanie bo wcale mi się nie śpieszy aż tak...w szczególności że mała jest jeszcze naprawdę malutka...
 
Ostatnia edycja:
emotion bóle są różne, zależy jak się ułoży, bo jeśli celuje w środek brzucha to jest ok. Ale jak w górne albo dolne partie to już gorzej :biggrin2: Za to ostatnio coraz bardziej odczuwam skurcze, nie są jeszcze regularne, ale jutro na wizycie muszę o tym pogadać z moim ginem
Mnie boli jak bije pod prawe zebro [zreszta nawet jak nie bije to i tak tam boli] Albo w pepek jak kopie :D A najbardziej jak kopie miedzy nogami - nie nie kopie tylko bije lapkami :D3mam kciuki za wizyte - ja tez jutro wizytuje :D
Co do wizyt w szpitalu to ja się zgodzę tylko na odwiedziny rodziców moich i męża, tak na chwilkę, żeby zobaczyli wnuczkę. No i oczywiście mąż pewnie będzie wpadał. A tak to żadnych wujków, cioć itp. Przecież to tylko kilka dni, więc wytrzymają do powrotu do domu. Zresztą w pierwszych tygodniach to też przewiduję najbliższych przyjąć....
Wiesz ty sobie mowic moze i planowac... A co inni zrobia to juz inna sprawa - ja tez uwazam ze sie powinno wstrzymac z wizytami na poczatku - ale ludzi czesto po prostu o tym nie mysla ://
Mąż mi się pochorował chyba na... szkarlatynę :szok: Lekarz nie rozpoznał w 100%, co mu jest. Szkarlatynę przechodził w dzieciństwie, ale objawy najbardziej do niej pasują,....
Moj brat chorowal 2 razy, tak samo jak i siostra.. Wiec wszystko mozliwe.. Zdrowia dla niego i ty uwazaj zebys nie 'chycila'
p.s. tak mi sie przypomniało...ktoś wie co u anć??, wg moich obserwacji dawno nie pisała, no chyba, że coś mi umknęło...oby wszystko u niej było w porządku.
Widzialam ja kilka razy na Facebooku - sama sie w sumie zastanawialam czemu nas nie odwiedza wernkika- super, że sie wybawilas na weselu Teraz odpoczywaj - nogi do gory i lezymy :D
Rozmowa w SR z koleżanką, również w 37tyg.JA: na kiedy masz termin?KOL: 09.10.JA: a to się pewnie na porodówce spotkamy, chociaż... ja już bym mogła rodzić (tu mój rozmarzony ton głosu)KOL: ja się wstrzymam, mam jeszcze 2 imprezy:-D
HaHa DOBRE :)
skarpety do spania!!! :szok::szok::szok::szok::szok:Nigdy tego nie pojmę, mimo, że mam w rodzinie siostrę skarpeciarę :-D
Ja przed ciaza NIGDY nie spalam bez skarpet ani biustonosza - nie umialam po prostu a teraz musze byc jak najbardziej gola :D
To jak,:cool2:która jutro rodzi?:cool2:
A moge ja ?:D Mykam po prysznic i do spania, bo rano trza wstac wczesnieA wczorajsza noc nie przespana - wymiotowalam wiekszosc czasu a jak juz przysnelam to mnie obudzily bole zoladka i tyle z mojego spania :// W sumie moze 2 h sie udalo pozbierac do kupy :/ jutro wizyta wiec trochu sie musze wyspac - zwlaszcza ze autkiem jade [dosc daleko :D]Dobranoc wszystkim, PaPas
 
Wchodzę dopiero teraz bo wcześniej nie mogłam i szok. 3 maluchów na świecie:) Czy to wyścigi jakieś się zaczęły?:))) Któraś planuje jeszcze rodzić w październiku? :)))

Tak szczerze to bardzo , bardzo ale to bardzo zazdroszczę rozpakowanym dziewczynom!!!! Nie że już tam się nie męczą z dużymi brzuchami itp ale że mają swoje tak wyczekiwane skarby już przy sobie!!!
My czekamy, żadnych oznak zbliżającego się porodu nie widzę więc pozostaje mi tylko cieszyć się z Waszych szczęśliwych rozwiązań!!!
 
Witajcie ,która następna w kolejce?:-).

Arwen ,Azorku jesteście jeszcze w domku ,czy się akcja rozkręciła?
Miłego dnia ,powodzenia dla wizytujących
 
reklama
Witajcie

kiepska noc za mną, ale dzis zobaczę Misia, więc humor niezły
jak już wstanę i zjem śniadanko, to chyba zrobię ten blok Miny, bo ochota jest, ale i leń też

Polcia- piękna lista rozpakowanych


miłego dnia
 
Do góry