reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Emotion ja mam pozytywne nastawienie i wierze, że będzie ok:)
To ty teraz w Pl czy Irl siedzisz? Moja koleżanka niedawno rodziła w Irl to się trochę dziwiłam jak mi opowiadała jak wygląda prowadzenie ciąży..
Też się zastanawiam nad tym mleczkiem, bardzo bym chciała od początku karmić piersią...
Ja w Irlandii, a prowadzenie ciazy... to chyba kolezanka miala racje :D Nieciekawie ogolnie.
ALE kolezanka urodzila teraz w polowie sierpnia i mowi ze 'za to' opieka po porodzie super.

dziewczyny to tak nie dziala, ze jak teraz ma sie mleko to po porodzie bede produkcja, a jak teraz sie jest 'bezmleczną' to później nie bedziemy miec mleka.. nie ma żadnej zależności, tak czytalam w wielu źródłach, a dodatkowo na SR doradca laktacyjny to potwierdzila
Wiem wiem, tylko sie tak zastanawiam :D

Skonczylam sprzatanko - Cala chalpe 'zrobilam' :) Maz sie darl ze mialam odpoczywac:D

Teraz mykam do lozeczka juz - jakis filmik i do spania, trochu mnie brzucho boli [przy zebrach] i wogule jakos mam zdretwialy brzuch po prawej stronie :/ No nic moze mloda nogami za duzo pomachala.
Dobramoc :)

Nikola 3mam kciuki :)
 
reklama
Witam serdecznie wszystkie październikówki 2012. tez jestem mamą czekającą z nadzieją na październik. Przepraszam, że tu u was piszę, ale zależy mi na kontakcie z Miną29.
Mina, jeżeli możesz i masz ochotę napisz do mnie meila na claudia_r@buziaczek.pl. prawdopodobnie znamy się z forum poronienie.

Pozdrawiam serdecznie i 3mam za was kciuki :)
 
Dzień dobry brzuszki i dzidziuśki :-)

Ja tradycyjnie od świtu nie śpię, noc na szczęście przespałam. Chyba znalazłam receptę, muszę kłaść się około północy ;-)
Skurcze wyciszone lub sen bardzo twardy, nie wydaje mi się jednak żebym jakoś wyjątkowo miała się wepchać w kolejkę. Co najmniej 2 tygodnie jeszcze poczekam.

Miłego słonecznego dnia!
 
Witajcie wszyscy. Dzisiaj znowu świętujemy kolejne narodziny :-)

U mnie tradycyjne 5x wc w nocy więc chodzę połamana.
za oknem szaro i ponuro i tylko świadomość że nowe dziecię na świecie powoduje uśmiech na twarzy
Miłego dnia babole kochane
 
Ale się zaczęło, teraz już tak będzie, ciekawe kto następny, a kto ostatni :-)

a ja w łóżku, Majka coś przywlokła, mam początki kataru, powiększone węzły chłonne i boli gardło, jak dojdzie kaszel- nie rodzę

miłego dnia
 
Paula to super ze udalo Ci sie w koncu w miare wyspać, sily trzeba zbierac, bo widzisz jaki obrot sprawy nagle przybrały :-)
NIKOLA OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!! ale jak szybciutko, doslownie pstryk i Maksiu jest juz na świecie :-D
sonkaa zdrowiej jak najpredzej, nie czas na choroby! :no: nie wychodź z wyrka i duzo duzo pij herbatki + jakies medykamenty dozwolone. moze podeśle Ci rosołku troszkę? ;-) co do kolejki, cos czuje ze to ja moge byc ostatnia :zawstydzona/y:

witajcie, rosołek sie juz ponad godzine gotuje, w KRK pochmurno ale wyskocze na chwile z domu przespacerowac sie.
ogromnie sie ciesze, ze witamy kolejnego chłopczyka forumowego, poki co dzieciaczki spieszą sie na ten świat :-D
 
Witam i ja porannie :-)
Nikolaa ogromne gratulacje raz jeszcze:-)
Malinowa super, że skurcze odpuściły:-) Trzymam kciuki żebyś wytrwała w swoim postanowieniu wytrzymania jeszcze 2 tygodni &&&&
Sonkaa dużo zdrówka dla ciebie, mam nadzieję że szybko się wykurujesz &&&&
Miłego dnia dziewczynki:-)
 
a ja w łóżku, Majka coś przywlokła, mam początki kataru, powiększone węzły chłonne i boli gardło, jak dojdzie kaszel- nie rodzę

Leż odpoczywaj i wracaj do zdrowia. Żadnego kaszlu i żadnych 'breżniewów' do 24.09 ma nie być! I za to trzymam kciuki &&&&&& :-)

Majeczka dawaj ten rosół i do mnie, bo jego zapach czuję od rana :zawstydzona/y:
Mina 5x :blink: To współczuję. Raz można, góra dwa, ale pięć :dry:
 
Leż odpoczywaj i wracaj do zdrowia. Żadnego kaszlu i żadnych 'breżniewów' do 24.09 ma nie być! I za to trzymam kciuki &&&&&& :-)

Majeczka dawaj ten rosół i do mnie, bo jego zapach czuję od rana :zawstydzona/y:
Mina 5x :blink: To współczuję. Raz można, góra dwa, ale pięć :dry:

to i Tobie podsyłam Paula, w 4 litrowym garze gotuje, wiec starczy dla wszystkich :-D
 
reklama
Dzień dobry.
Zjadłam właśnie jajaczko na miękko a zaraz kawka.

Gratulacje dla nowej mamy!!!!:-)

U nas słońce i niebo bez ani jednej chmurki. A mimo to jestem jakaś zdechłą.
Dziś mamy jechać na ognisko i muszę przetrawić czy mi się chce. W nocy mnie bolał brzuch na dole ale jakoś tak całkiem inaczej, nie wiem czy to niestrawność czy coś innego. Ale chyba za nisko na niestrawność.
 
Do góry