reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Malinowa P. czy zataczam się seksownie jak kaczuszka? hm. chyba nie bardzo. bardziej mogę przypominać taką matrioszkowatą bańkę-wstańkę. i raczej nie seksowną choć gusta są różne więc może amator jakiś by się znalazł :-D

Karola 60kg?! biedactwo! przecież ty ważysz tyle ile ja przed ciążą! przestań się przejmować :-D
a śledzia też bym pożarła. takiego w śmietanie :tak::tak::tak:

Mamba ale szalejesz w kuchni :szok: nie chciałabyś mnie przygarnąć? ;-)
a co do kanapek z bananem to świeża bułeczka i bananek suuuuper. ewentualnie dżemik np. truskawkowy i na to pokrojony banan... chyba sobie jutro nie odpuszczę. spróbuj koniecznie.

Debi bo chyba nie pisałam dlaczego. wykryli u mnie białkomocz. ale białko spadło więc grzeję pupkę w domu. i mam nadzieję, że się już nie podniesie.

a co do wyobrażenia co się dzieje na porodówce to ja miałam salę naprzeciwko sali porodowej. więc jak łatwo się domyślić słyszałam co się tam działo. generalnie kobitki były bardzo dzielne, ale zdarzyło się parę takich momentów, że chciałam biec do pokoju lekarskiego na dół i błagać mojego gina o cesarkę. :-D wszystkiego mi się odechciało. ale następnego dnia te panie spacerowały z fasolkami po korytarzu całe szczęśliwe. więc widać tak musi być i tyle :tak:.

no i &&& co by Belce i Malutkiej się polepszyło. kolejne biedactwo :-(
 
Ostatnia edycja:
Karola dzięki za info jakos musiałam przeoczyć :tak:
Anć no tak jakoś mnie ostatnio naszło na wymyślanie i pichcenie;-) A z tym bananem i bułką pomysle :tak:No na porodówce cuda choć moja znajoma położna mówiła że normalnie to cesarka za cesarką :tak:
 
Belka trzymaj sie i oby malutkiej tetno sie unormowało! Rany dziewczyny zaczyna sie robic goraco,a nawet wrzesień sie nie zaczal:szok:
 
Bellka, ja również bardzo mocno zaciskam za Was kciuki, oby tętno szybko wróciło do normy &&&&&&&&

Mam nadzieję, że następne szpitalne wizyty to będą z porodówek a Maluszki donoszone i urodzone w odpowiednim czasie

I jak kulinarnie znowu się tutaj zrobiło, budynie, kanapki z bananami, pizze itp, aż człowiek robi się głodny, a dopiero co kolację zjadłam :zawstydzona/y:
 
reklama
Belka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&7 trzymam mocno za unormowanie sytuacji
kurcze no co jest jedna wychodzi druga wchodzi do szpitala:no: laseczki no ja was prosze ja tez nie chcialam sie wpychac i nadal nie chce i kurcze blade TRZYMAC SIE KOLEJKI!!! no nakrzyczalam jako moderator chyba moge co??:sorry2:
 
Do góry