reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Sonkaa - tort wygląda na mega mega pyszny! 100 lat dla córci :laugh2:

Ja jestem juz najspokojniejszą przyszłą mamą.. miałam wczoraj badanie - dzidzia nie chciała współpracować i sie pokazywać, ale dr sobie poradziła - wszystko jest w porządku, serduszko pracuje, narządy widać, bez żadnych odchyleń -> NT-1,08; CRL - 5,74. Termin z USG na 2 listopada;-) wyjazd nad morze skonsultowałam z panią dr ze względu na prawie 10h podróż - nie ma przeciwskazań. Mój Ł. przeszczęśliwy, a ja razem z nim. Musze jeszcze biocenozę zrobić, bo brałam probiotyk, oraz morfologię, bo tamta była m-c temu i za m-c kolejna wizyta;-)

Życzę Wam miłego dnia i Sonkaa raz jeszcze spełnienia marzeń dla córci
 
reklama
Sonka dla córeczki

 ,-~-_ ,·´”"”"”·. _,-~-_
    /    ,´       `  -   \\
    \\ ` /`           \\   /
     `-|  ◕      ◕   |,·´
       (    /(●)\\     )
        \\   \\_|_/     /
     ,{::.:)€>[_]<_):::}-.
   /     €▒▒€          \\
 ,´     €▒€€▒€      \\    ·.
▒€▒€▒€       €▒€▒€▒€     \\
 €▒€ (▀)     (▀) €_|`\\.-`    |
   €▒€    .    €(_    .-   .'
 €▒€    ╰╯´    (_   _,.-'
▒€▒€▒€       €▒€▒€▒€\\
 /    €▒€    €▒€      |
|       €▒€€▒€        /
  ·.___ .'      \\      /
               '. __.-'

 
Witam się dziewczynki porannie :-)

Moja Majusia kończy dziś 6 lat !!!!! Sama w to nie wierzę ...

Wstała o 6.00 twierdząc, że jest wyspana jak nigdy i nie mogę jej wygonić do przedszkola, bo trzeba się nacieszyć prezentami :-)
Wszystkiego naj spełnienia marzeń i kolorowych dni dla córci:tak:
Sonkaa - tort wygląda na mega mega pyszny! 100 lat dla córci :laugh2:

Ja jestem juz najspokojniejszą przyszłą mamą.. miałam wczoraj badanie - dzidzia nie chciała współpracować i sie pokazywać, ale dr sobie poradziła - wszystko jest w porządku, serduszko pracuje, narządy widać, bez żadnych odchyleń -> NT-1,08; CRL - 5,74. Termin z USG na 2 listopada;-) wyjazd nad morze skonsultowałam z panią dr ze względu na prawie 10h podróż - nie ma przeciwskazań. Mój Ł. przeszczęśliwy, a ja razem z nim. Musze jeszcze biocenozę zrobić, bo brałam probiotyk, oraz morfologię, bo tamta była m-c temu i za m-c kolejna wizyta;-)

Życzę Wam miłego dnia i Sonkaa raz jeszcze spełnienia marzeń dla córci

Gratuluję fajnie że wszystko ok. Tak czytałam te Twoje dane i pomyślałam że tam w środku masz maleństwo ale później uświadomiłam sobie że moje też takie było a tu już prawie dobijamy do 15 cm ;-)
 
sonkaa, wszystkiego najlepszego dla córci:-D
Majeczka, super, że wieści dobre! :-)
Nikolaa, wychodzisz dziś do domku?

Wczoraj Małe zaszczyciło mnie kopniaczkami i pewnie nawet mąż by poczuł ale jak przyłożył dłoń do brzucha to już była cisza:-D Ciekawe jak on leży bo czułam go w dwóch miejscach, w czwartek mam wizytę to podpytam, chociaż pewnie się zdąży z kilka razy wyobracać :-)
Majowy weekend ma być podobno upalny, my wybierzemy się na wycieczkę w nasze Małe Beskidy, mam nadzieję, że Szymek da radę bo mąż jakoś negatywnie nastawiony na to... :baffled: Któryś dziś pewnie spędzimy u teściów, może zrobimy prażonki? Żeby tylko było słonecznie i ciepło :-)
 
reklama
majeczka- gratulacje!!!!

Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za życzenia (i obrazki :-) ) dla Majusi, teraz mam chwilę wytchnienia, więc się położę, bo mnie jubilatka zerwała świtem, a popołudniu impreza dla dzieci, więc muszę być na chodzie :-)

netika - my na sobotę mamy w planie prażonki i grillową imprezę urodzinową Majki dla rodzinki tym razem, więc czeka mnie trochę przygotowań kulinarnych, ale jestem świeżo po wizycie, więc mając spokój ducha, jakoś wszystko pójdzie raźniej
 
Do góry