reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

nikolaa- na szczęście miałaś intuicję i teraz zrobią ci przegląd techniczny, ustalą leczenie i wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki i wracaj do nas z dobrymi wieściami :-) &&&&&
 
reklama
staram się myśleć pozytywnie o ile to możliwe do zobaczenia za kilka dni trzymajcie kciuki.....
buziaki dla wszystkich
 
Nikola jesteśmy z Tobą !!!! Będzie dobrze w szpitalu się dobrze wami zajmą i będzie ok.
Przesylam całą mase pozytywnej energii dla ciebie . Czekamy na twój powrót :tak:

Lece lulu milej nocki dla was mamuśki
 
Nikolaa, trzymam kciuki i trzymaj się dzielnie. I przyznam się teraz szczerze, że mnie też już od jakiegoś czasu wszystko swędzi, najbardziej plecy, nogi ręce. Wydawało mi się, że to skóra mi się rozciąga i mam bardzo wysuszoną ale po przeczytaniu Twojego postu trochę się przestraszyłam. We wtorek mam wizytę u gina to na pewno zapytam. Wymiotów nie mam, a mocz chyba (!) normalny.
 
Witajcie dziewczyny,
nieśmiało się przyłącze do Was. Podczytuje Was kilka dni ale dziś dopiero pisze,przyjemnie sie was czyta,fajny wątek:-)
Jestem w 15 tygodniu ciąży i w poniedziałek na kolejną wizyte,jak dotąd wszystko z dzidzią dobrze.
Aha i jestem z Krakowa:) pozdrawiam wszystkie i gratuluje dobrych wieści o dzieciaczkach:-)
 
nicola 3m sie :)

Witam nowe kolezanki.

Troche tu mnie nie bylo - nie pisalam znaczy sie bo czytalam calkiem na bierzaco :D 
Wczoraj wrocilam do domku [w irl] i dalej zalegam na kanapie caly dzien :D Jeszcze 2 tygodnie minimum, hehe. Moze lekarka juz mi pozwoli wrocic do pracy ? To bedzie 17 tydzien jak mam wizyte :?

Tak was wszystkie zacezlo swedziec to i mnie, 
Ale mnie chyba z innych powodow, 
Powiedzcie kochane czy ktoras z was miala moze w domu mole?
[wiem nie w temacie - ale nieraz sie przekonalam ze na tym forum sa multi - eksperci od wszystkiego :D]
Dopiero przyjechalam wiec nie szukalam jeszcze, ale juz jakis czas, zwlaszcza na wieczor smigaly mi takie male 'cmy' moze jedna dziennie - noi jak wrocilam dalej to samo, wczoraj zabilam z 5, dzis juz 2 ... ://// Niepowiem ale starszenie to wkurzajace!!!!
Przeprowadzilam sie tutaj w poczatkiem lutego a juz przerobilam myszy i mrowki w domu :]]] Teraz to... Co bedzie nastepne? :///
 
A daleko do Ciebie?

w zasadzie to drugi koniec Polski, ale ciasto jeszcze jest więc spokojnie zdążycie :-)

Nikola - trzymam kciuki aby wszystko wróciło szybko do normy, a przede wszystkim aby z dzidziusiem było wszystko OK, nie przejmuj się bądź dobrej myśli, lekarze na pewne Ci pomogą

debi - witaj:-D
 
reklama
Do góry