reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Witajcie:)
troche mnie tu nie bylo....czytajac zaleglosci doszlam do watku Lorelain :( zlapalam dola nie umiem wyrazic slowami tego co czuje kiedy dzieje sie taka krzywda....
trzymaj sie Slonce....
ciezko jest wszystko nadrobic tutaj wczytujac sie do tego dokladnie w to co piszecie ,bo to istna praca akordowa..ciagle cos na tasme wrzucacie
bylam wczoraj u gina na drugiej wizycie,strasznie sie stresowalam,bo mam swoje lata i pierwsza ciaza i metlik w glowie...ale dzieki Bogu wszystko jest w porzadku,dzidzia rozwija sie prawidlowo,jest bardzo zywotna,widzialam jak fikolki robi na monitorze:)genetycznie tez jest ok,odetchnelam z ulga...dobrze ,ze u Was tez wszystko w porzadku..znowu mam lektury pelno do nadrobienia
co do porzadkow to robie pobiezne,bo sie niedlugo przeprowadzamy ,wiec nie zamierzam sie zbytnio rozczulac..okien mi nie pozwalaja myc,ale jak na nie patrze ,to chyba wezme sciere w reke i je przetre ,bo niby osme pietro,ale sie bardzo kurzy:p
 
reklama
Dziewczynki, a jakieś witaminki dla ciężarówek łykacie?

jesli chodzi o mnie to moja gin kazala mi na razie brac tylko folik,wyniki mam dobre,mdli mnie przez wiekszosc dnia,wiec stwierdzila,ze nie ma sensu faszerowac mnie dodatkowymi specyfikami,na kolejnej wizycie dopiero mi cos zleci:)

acha...witam nowe dziewczyny,jeszcze nie nadrobilam zaleglosci lekturowych:)widze,ze grono sie powieksza...fajnie:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
krak "na zachodzie" nie wszedzie sie wykonuje badanie usg genetyczne przynajmniej nie to na 12tc.Iirlandia chyba sie do niego zalicza a tutaj pierwsze badanie usg jest dopiero około 18-20tc, a wczesniej ciężarna zajmuje sie lekarz ogólny, robiac Ci test ciążowy czy w ciązy jesteś.
sylvii witaj i gratuluję bliźniaczej ciąży :)
sandy ale u Ciebie wciąż sie cos dzieje, jakies dzieciece imprezy.No ale ja mam w sumie dopiero 1,5 rocznego brzdaca wiec się dopiero zacznie jak dzieciaki podrosną.
Majeczka co do snów to takie nienormalne to standard w ciąży.
edytajadwiga witaj :)
Yasumi witaj po przerwie, super ze wizytka udana.

Ja juz znów oprana od rana, ale co zrobic jak synek o 6:15 juz pobudke robi to wole cos zrobic od rana bo potem juz na nic nie mam siły.

Co do witamin to ja już łykam taki zestaw witaminowy dla kobiet w ciązy + Omega 3
 
witam się i ja:)

Witam mam termin na 18.10.2012 i uwierzyć nie mogę ze się udało choć lekarz mówił ze więcej nas w rodzinie a tu taka niespodzianka. Sam nie wierzył w to co widzi ale jak po 3 tygodniach zobaczył serduszko to wystawił skierownie na badania do katowic:-)

witaj wśród październikówek:-D

u mnie humor całkiem niezły, ale coraz częściej myślę o poniedziałkowym USG i coraz bardziej się boję
ja ciągle niewyspana chodzę, ale w dzień jakoś nie mogę zasnąć
wczoraj miałam wyczerpujący dzień bo dostałam w spadku 4latkę i pół dnia na spacerku więc pobiegałam sobie trochę, już dawno się tak nie umordowałam, a siostrzenica już zapowiedziała że do cioci na noc jeszcze się wybiera:)
 
margot ja mialam wizyte w srode wiek dzidzi wg usg 11 tydz 2 dzien, a wg terminu 11 tydzien - ale lekarka nie mogla zrobic tych pomiarow, bo dzidzia musi miec ponad iles tam centymetrow. A lekarka za[roponowala przyjechanie za dwa tyg, ale nie powiedziala musi pani byc, bo wie doskonale ze dojezdzam ponad 70 kilometrow, koszty dojazdu wizyty i to wszystko - zwlaszcza ze mam wizyte za 4 tygodnie tak samo. Po prostu zaproponowala, a nie kazala przyjezdzac. 

azorek ja jescze nie bylam na skanie w irlandzkiej 'klinice'[szpitalu, mam w 15tym tygodniu [mialam miec w 14stym, ale przekladalam] - zobacze jak tu bedzie wygladac sprawa :D 
Sie mmnie oprzeswietlaja :)
Mam wizyty
4 kwiecien
18 kwiecien
obie polski lekarz - obydwie skanowane

18 kwiecien irlandzki lekarz bez skanu
23 kwiecien irlandzka 'klinika' [szpital] ze skanem 

Pozniej moze bede miala z miesiac spokoju juz, hehe.
 
reklama
Do góry