reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Ja biorę się dzisiaj ostro za naukę bo ostatnio nie miałam czasu a we wtorek egzamin, a za ponad tydz. obrona !! Wczoraj promotor wystawił mi recenzję i jestem zadowolona. No i tak jak wspominał po uzupełnieniu o jedną analizę: "praca powinna zostać opublikowana" :-) No zobaczymy, hehe.

trzymam kciuki!! &&&& :-)
POWODZENIA!
 
Ale fantastyczny pomysł, a jak jej to fajnie wychodzi :-)

A mi dzisiaj dzień leci nawet nie wiem kiedy i jak. Do południa jeszcze takie ładne słońce świeciło, a teraz jakoś szaro, chyba na jakiś deszcz się zanosi. I przez to taka jestem senna.
 
Hejka,widzę ,że nie ma dzisiaj dużo do nadrabiania ;-)
Azorku duzo zdrówka życzę ,antybiotyk niech działa i cholerstwo precz.
Mamba jakbym umiała malować na ścianie to pewnie też w pokoju bym coś wykombinowała bo widziałam takie cuda na ścianie .A kiedy będziesz malowała postacie
Mimiikciukam za egzamin
 
Malami super ze z domkiem sprawy ida do przodu, trzymam kciuki zeby udalo wam sie wszystko zakonczyc przed proodem :)
mimii dobrze ze synek łagodnie znosi chorobę, a co do drapania to chyba troszke gorzej bedzie jak zrobia sie strupki i bedą sie goić, ale mam nadzieje ze nie bedzie najgorzej.Ja wlaśnie czekam czy mój synek sie zaraził czy nie, jesli tak to pod koniec tygodnia pewnie sie pojawi.
Azorek mam nadzieje ze to jednorazowa akcja z tymi nerkami i juz bedzie ok.

Mnie zato wczoraj rano o 4 obudził ostry ból od strony krocza, az mi nogi zdrętwiały tak mnie zakuło, wzielam nospe i jakos przeszlo ale nie wiem co to było czy córcia taki kopniak zaserwowała czy co.Wiecej sie nie pojawiło:confused:

Dziś u nas super pogoda wiec wybralismy sie do zoo.Synek (1,5) roku wlasnie zaczyna sie interesowac zwierzetami i bardzo mu sie podobało.Teraz maż bawi sie z nim w ogródku a ja odpoczywam z Wami:-)
 
reklama
Witam Was dziewczynki,

azorek - zdrówka życzę, mam nadzieję, że ból już nie wróci
mimii - &&&&&&&&&&& za egzamin

my już w domku, wracało się super, pogoda rewelacja, drogi puste, drogę (ponad 400 km) zniosłam super, więc jestem pełna sił, jeszcze wykonałam pranko :-), już się suszy

Majka szczęśliwa, chociaż rzadko widuje moją mamę, ma z nią fajny kontakt, aż sama się dziwię i oczywiście bardzo cieszę :-)
 
Do góry