reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

oj tam oj tam:-p może założymy nowy klubik nakręconych mamusiek?:happy:


Napewno by się tkai klubik przydał:-D
Ja bylam u gina teraz i malej 'gniazdko' zaczyna sie tez ok 2 cm nad pepkiem, ale lekarz mowil ze wszytko ok [w 20 tyg 3 dniu]


Ja wlasnie odebralam wyniki swoich badan i sie przestraszylam,
bo hemoglobine w normnie 11.50-.[cos tam]. mam wlasnie 11.25 [nieznacznie ponizej normy],
a zelazo w normnie 50-160 mam 55 --> wiec niby bez tragedii, ale ostatnio bylo 155 :/// Czyli z gornej granicy spadlo do dolnej :///

Widzę że co laboratorium to trochę inne normy. U mni ena kwitku naorma hemoglobiny od 12 do 16, a ja zleciałam na 10,5:zawstydzona/y: Nawet się gin pytał czy nie jem mięsa a ja jem ostatnio tylko widać za mało
:zawstydzona/y: No i mam zelazo przypisane juz do łykania a po nim to rewelacje w wc:eek:

Z wrażrenia nasmaże sobie chyba kotletów bo to najlzej mi wchodzi...

My na dzień dziecka wybieramy się do sali zabaw:-)
 
reklama
A tak wogule gdziesik mialam zaznaczony watek wielodzietnych rodzin, ile planujecie miec dzieci?
Albo wogule jak 'szybko' po pazdzierniku starac sie o nastepne??
Naprzyklad moj maz chce 6stke conajmniej... :/

ojej, jak fajnie.. ja to bym chciała jeszcze jedno.. . (tak, wiem, córa się jeszcze nie urodziła a ja już o następnym) ale małż mówi kategorycznie nie.. no i warunków lokalowych i finansowych brak


( nawet mój mąż czasem pyta "gdzie babcia" a to przecież jego mama:-D)


obcięła sobie grzywkę na łyso:crazy:, pocięła obrus, 2 firanki, przystrzygła kwiatki, lalki i kota:szok: normalnie sekunda nieuwagi i cięła co popadło:-D

mój małż również do swoich rodziców mówi babcia dziadek.. zresztą jego siostra też.. i tak się przyjęło..

aaaa aktoś tutaj nożyczki odkrył .. ale ta grzywka to musi "zajefajnie" wyglądać.:cool:

a ja witam o poranku.
taka pierwsza głupia myśl z rana miałam że jak już ziemia się nie trzęsie we Włoszech to jutro zatrzęsie się na Mazowszu :-D.. dobra już przestaję.:sorry2:
wymyśliłam tartę z budyniem i truskawkami, po formę do tarty trzeba biec do Kauflandu. chatę ogarnąć coś ugotować.
Miłego dzionka.. i zapraszam na kawusię.
 
Dzieńdoberek :-)

Co tam u was słychać ?
U nas chlodno się zrobiło dzisiaj brrrrrrrr ale na szczęście wczoraj troszkę popadało i nie jest tak sucho:tak:

emotion no nieźle 6 dzieci to już ladnie :tak: my już więcej nie planujemy dwójeczka starczy chyba że los zdecyduje inaczej i przytrafi się jakaś wpadka :-p

Mina spokojnie już jutro czwartek :-D
 
Hej kobietki :)

Dzien dziecka powiadacie...widze, ze kupujecie prezenty swoim pociechom :) a ja czekam na prezenty 1 czerwca...od moich rodzicow :D a co...dzieckiem sie jest do konca zycia hihihihi

Co do planowania potomstwa to ja mam taki moj bajkowy plan, ze chcialabym miec 2 chlopcow starszych i najmlodsza coreczke :) Teraz syn pierworodny w drodze, wiec za kolejnym podejsciem jesli bedzie chlopczyk to super, potem planujemy dzieczynke, a gdyby sie "trafil" 3 maly mezczyzna to bede miala swoich wymarzonych 3 muszkieterow, natomiast jesli kolejna, druga pociecha to bedzie dziewczynka, to wtedy poprzestane i bede sobie zyla szczesliwie z moja kochana parka :)
Ale wiadomo, planowanie planowaniem....a los swoje i tak wymysli ;) np moge zajsc kolejny raz w ciaze i urodzic parke ksiezniczek hehe ;) i caly "plan" w leb ;)

Ja dzis tryskam humorem i energia - wlasnie zaczynam moj ostatni dzien w pracy a potem...18 dni wolnego wooohooo :) Lecimy do Polski na wesele brata ciotecznego i 100% leniuchowanie :) to nasza ostatnia wizyta w kraju we dwojke ;) wiec trzeba skorzystac i sie porelaksowac, juz sie nie moge doczekac tych wszystkich owocow mmmmmniam, tesciowie maja sklepik z warzywami i owocami (i lodami!!!) takze sie najjem za wszystkie czasy ;)
Poza tym w sobote 9 czerwca idziemy na usg 3/4d!! :)

zycze Wam wszystkim milego i slonecznego dnia :)
 
Cześć.
Moje wyniki :
krwinki czerwone RBC - 3,2 (4,2-6,3 tu norma)
hemoglobina 11,2 (12-18)
hematokryt 31,7 (37-51)
MCV 99,2 (80-97)
MCH 35 (26-32)
NEU 82,2 (50-70)
LYM 14 (24-45)

Wizytę mam na 16. Dziś jestem uosobieniem spokoju. Mąż stwierdził że zaczęło się pasożytnictwo pełną gębą i dlatego takie kiepskie wyniki. ;-)Zresztą do tej pory nie brałam witamin a może potrzebuję jakiegoś dodatkowego wsparcia tabletkowego. Już zamówiłam sobie vita-miner pregna. Na problemy z wypróżnianiem mam Colon ale jeszcze nie używałam więc nie wiem czy działa. Siostra mi kupiła jako pierwszy specyfik gdy tylko dowiedziała się, że jestem w ciąży. :-)
I proszę o podpowiedź. Jakieś pomysły na prezent dla dwulatka? Myślimy o zjeżdżalni do ogródka. Wasze dzieci mają coś takiego? Mały ma chyba wszystkie zabawki jakie dziecko w tym wieku może mieć a i tak największą radość sprawia mu buszowanie w narzędziach wujka.
 
pesca.. jakbym miała ogród i troszkę kasy to chciałabym trampolinę..
To jest zabawka dla każdego.. Kaj jeszcze nie chodził a już podskakiwał i do tej pory to uwielbia.
 
Dzieńdoberek :-)

Co tam u was słychać ?
U nas chlodno się zrobiło dzisiaj brrrrrrrr ale na szczęście wczoraj troszkę popadało i nie jest tak sucho:tak:

emotion no nieźle 6 dzieci to już ladnie :tak: my już więcej nie planujemy dwójeczka starczy chyba że los zdecyduje inaczej i przytrafi się jakaś wpadka :-p

Mina spokojnie już jutro czwartek :-D

No hej Witam się
U mnie z tym potomstwem to mamy zamiar zatrzymać się na dwójce. Na mieszkaniu naszym dwójka to już wydaje mi się troszkę tłoczno no, ale jak widzę chrześnice mojego męza która jest jedynaczką to nie zrobię tego mojemu dziecku. Jak by był drugi chłopiec no to kto wie, czy nie weźmie Nas na jeszcze jedno;-) No, ale to zobaczymy później bo teraz też planowałam dziecko na maj a mam na wrzesień/październik.
 
reklama
Do góry