reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

mina - trochę bitej śmietany zostaw na czwartek, nigdy nic nie wiadomo ....:-D:-D:-D
również o tym pomyślałam!
jak się będe tak obżerać to czeka mnie to:
wenus.jpg


Wenus z Willendorfu Bogini Matka
 
reklama
Mina - wenus pięknością była... ale nie odświeżaj tej wizji mężowi, bo i śmietana może nie pomóc ... :-D:-D:-D - właściwie ta Wenus należałoby wstawić na wątek kulinarny... ku przestrodze, płodne już jesteśmy i to wystarczy :-)
sztuka sztuką, ale ostrzegaj na przyszłość, bo ktoś pomyśli, że to lustro i zawału dostanie :-)
 
Dziewczyny na litość boską nie macie umiaru !:-D:-D:-D:-D:-D ile ja was czytałam to tylko ja wiem a nie bylo mnie tylko jeden dzień :szok:

nie ogarniam wszystkiego powiem tylko tak że ja teściów nie mam więc problem z głowy,
sonkaa azorek &&&&& za męzów oby się powiodło :tak:

snów erotycznych nie mam a szkoda :-D:-D:-D:-D

mina napaliłas nas wszystkie hahah teraz będziemy czekać do czwartku z wywalonym jezorem na relacje :-D:-D:-D:-D

pesca co do złych wyników to spoko też tak panikowałam potem poprawiłam i było ok ;-) w ciąży to normalka ponoć :tak:

Ja dziś przeżyłam horror w toalecie przepraszam że bede pisac o robieniu kupki :-D ale musze ....siedziałam prawie 1,5 h na toalecie probując coś zrobić ,brzuch bolał mnie tak że już myslalam ze pojade na pogotowie,niby sie chcialo i to bardzo a nie chcialo nic wyjść :-:)-:)-( popuściło troche jak wypilam kefir od tego momentu powiedzialam dosc,ograniczam slodycze do minimum (wczoraj zjadlam pół sloika nutelli),jem otręby,na śniadanie płatki,dużo jogurtów i robie wszystko zeby to sie nie powtórzylo bo bylo okropne :zawstydzona/y::-(

A jak się bałam o mała to już w ogóle ciekawe czy nic jej tam nie ma po tych skurczach :-(

teraz jem na kolacje ciemny chleb z bialym serem choć nie lubię ale co zrobić jak trzeba :eek:
 
ptyśka ja miałam dosłownie to samo co ty w niedziele - większego koszmaru w toalecie nie przeżyłam:szok: Na takie historie polecam suszone śliwki - pomogły rewelacyjnie.
A o nutelli nic nie powiem - obiecałam sobie, że kolejnego słoika nie kupię jak zobaczyłam swój cellulit w lustrze:eek:
 
o nie nie.. targowisko jest jutro u nas więc jeśli pogoda dopisze ( bo teraz leje) to po haleczkę poturlam się .. :-D
w ciąży z Kajem kupiłam taką z falbankami i wyglądałam jak hipopotamica z Madagaskaru :biggrin2:
i te ruchy.. trzeba popracować..
LA BOMBA - YouTube



nie zły filmik. ale ile mięśni tam ćwiczyłybyśmy.
mięśnie ud, pośladków, kręgla brzucha itd.
akurat na tłuszczyk i odchudzanie itp ;p lub dla przyjemności ;p


rozbawiłaś mnie :-D:-D
 
Mina jestem oburzona...jak mogłaś wkleić moje zdjecie nago:-D
Ja juz dawno na gaciach XXL bo bokserki to naprawde się stringami zrobiły heheheh Mierzyłam się w obwodzię pępka i mam prawie 100 cm.
:eek:

Jestem po Dniu Matki. Byłao bardzo symatycznie:tak:
Po imprezce kupiłam na rynku kg truskawek - niestety po 10 zł:crazy:. Ale jakie cudne...włąsnie skonczyłam jesc ostatnią.

U mnie wyniki tez gorsze i jeszcze do tego zelazo, wiec kłopoty w wc tez sie zaczynają:sorry:

A ja mam teściówke tylko i do niej mówie mamo bo cudna kobieta, choc tez mówie do niej per Kobieto, albo babcia hehehhe

Po nocy będą mi się sniły tuskawki, a erotyki też miewam:laugh2:
 
malinowa P- zaraz wstawię na kulinaria zdjęcie :-)

pesca - ja tez polecam śliwki, wieczorem spora garść suszonych śliwek, jak jest hardcore to zapić kefirem i życie staje się prostsze :-)
 
reklama
malinowa P- zaraz wstawię na kulinaria zdjęcie :-)

pesca - ja tez polecam śliwki, wieczorem spora garść suszonych śliwek, jak jest hardcore to zapić kefirem i życie staje się prostsze :-)

sonkaa daruj ja już nie mogę :szok::-)

a co do suszonych śliwek to słyszałam wlasnie duzo o nich dobrego jutro je zakupię :tak:

A dzidzia mała a co to będzie jak zgniecie już totalnie jelitka :no:
Idę jeść i spać bo wykończona jestem zrobiłam dziś 6 km pieszo do siostry i z powrotem :-D
 
Do góry