reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Patrycja ja ok 20 tyg bylam prwna ze to normalne ruchy, takze spoko

Nikola o rany cuuudne

Sandrik ja widze normalnie, nie wiem moze masz jakas stara wersje przegladarki, hmm no bo co to by moglo byc

Mina łomatko, jak z filmu gangsterskiego :szok:

ide szykowac karkowke na grila i maselko do buleczek
 
reklama
20365-d4e88e2acbfb4dc00a6e12f2ca24d95b.jpg63910-7b8aeb7a46c44c975fd83a53dd332d1c.jpg :-) dzieciaki i zwierzaki
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny! Od środy jestem nie w temacie - Szymon sprzedał mi jakiegoś wirusa, on się wykaraskał bez niczego, a ja wymiotowałam i miałam biegunkę. Właściwie dziś dopiero czuję się troszkę lepiej, ale dalej mnie gniecie żołądek no i poleciałam z wagą 2 kilogramy...
Dziś tylko rano zaglądnęłam i widziałam, że sysia zbanowana - mnie to od samego początku wydawało się, że to ściema.

Dziś wybrałam się do mamy, bo w sobotę mój ślubny zawiózł tam wory ciuchów po swojej siostrzenicy. Wszystko jest RÓŻOWE. A nie chcę żeby moja córcia była kiczowatą landrynką... Troszkę bodziaków odłożyłam, ale to wszystko z krótkimi rękawkami... Muszę poczekać aż wrócą do mnie ciuszki po Szymku, bo tam mam trochę pajaców i kompletów ze śpiochami. No i wtedy zobaczę co jeszcze trzeba będzie dokupić.
 
Hejka
Nie było mnie przez weekend bo pojechałam do rodziców zresztą teraz tez od nich klikam. Nie nadrobiłam bo chciałam się przywitać.
Jestem po ciężkiej nocy bo mały urządził sobie trening! Matko ja całą noc chodziłam na uszach tak szalał, a teraz wyglądam jak zombie. Moja mówi, że widać po mnie tą noc.
Ja miałam niezły wykład od teściowej na temat mojego mieszkania. Powiedziała że nie podoba jej się jak mamy urządzone ( oczywiście nie wszystko, bo wszystko w miarę możliwości robimy)Kolory jej się nie podobają, podłoga starodawna, kuchnia okropna wejście do salonu nijakie. Rany jak mi kobieta podniosła ciśnienie. na chrzciny to dywan czerwony muszę kupić i klamki na złote powymieniać:crazy::crazy:
 
mina - to ty masz atrakcje w mieście :-), te sny to trochę wspólna zasługa :-D, a jakbyś do czwartku miała problem ze snami, to leć po baterie :-D:-D:-D

netika - zdrówka Ci życzę, a różowe ciuszki można fajnie przełamać innymi połączeniami, ja uwielbiam np. do różowej góry jakieś czekoladowe lub szare porteczki i już po kłopocie landryny :-)

muszę przyznać, że mi czas też ucieka okrutnie, nie do wiary, że to juz za połową, a siedzę na L-4 i teoretycznie powinno mi się dłużyć

co do ptaszków - to jedyne stworzenia domowe, co do których zaznaczyłam, że w życiu ich w domu nie będzie :-) miałam znajomych, którzy mieli i albo ptaszki męczyły się w klatce, albo latały po domu rozsiewając niespodzianki :-), a o poranku tak dawały czadu, że zastanawiałam się, czy naprawdę lubię zwierzęta - moja Majka juz temat rozpoczynała , ale powiedziałam jej, że jeśli chodzi o papużkę - nie ma takiej opcji,

edit


mamba - szczęście, że kobita z Wami nie mieszka - nie urządzacie mieszkania dla niej i nie musi być w jej ulubionych kolorach, najwyżej będzie Was rzadziej odwiedzać ...:-D
 
Karola czytamy czytamy tylko nie zawsze się wszystko pamięta co komu odpisać. A jeśli chodzi o wandalizm to brak słów. U nas uwrywali niedawno w samochodach lusterka;/
 
Macie moze jakieś fajne pomysły na coś szybkiego dla gości nie mam nic w sumie więc będę musiała iść na zakupy i się streszczac z tym a nie wiem co mam robić :no:
Na kulinarnym niedawno wrzucałam sałatkę brokułową, ale jak potrzebujesz czegoś szybkiego i łatwego do zapchania gości, to za chwilę coś tam dorzucę.

Lada moment będziemy wklejały fotki naszych maleństw. Jak ten czas szybko leci.
A wiesz, ze niedawno zdałam sobie z tego sprawę... rodzina się dziwi, że my (a właściwie ja;-)) już tyle rzeczy kupiliśmy, a to przeciez już połowa!

Jestem po ciężkiej nocy bo mały urządził sobie trening! Matko ja całą noc chodziłam na uszach tak szalał, a teraz wyglądam jak zombie. Moja mówi, że widać po mnie tą noc.
Ja miałam niezły wykład od teściowej na temat mojego mieszkania. Powiedziała że nie podoba jej się jak mamy urządzone ( oczywiście nie wszystko, bo wszystko w miarę możliwości robimy)Kolory jej się nie podobają, podłoga starodawna, kuchnia okropna wejście do salonu nijakie. Rany jak mi kobieta podniosła ciśnienie. na chrzciny to dywan czerwony muszę kupić i klamki na złote powymieniać:crazy::crazy:

E tam, zombie, kopania i tak zazdroszczę!

A teściowa - brak słów. Może mamusia by sobie jeszcze życzyła, żebyście fototapetę z jej podobizną trzasnęli sobie na całą ścianę na łóżkiem??
 
reklama
KOTY moje drogie wklejacie cudowne!! Bo to koty, nie ma kotów niecudownych i każdy jest dodatkowo jeszcze wspaniały!:-) Tak, przemówiła przeze mnie "kocia mama" z wielkim sercem to tych puchatków :tak: Ptaszorów za to nie lubię..
malinova Ty o mnie śnisz :cool2:
ptyśka o kulinariach to pisz bezpośrednio do Sonki, ona Ci nawet zdjęcie wklei ;-)
anja83 jeśli kot żyje z wami w zgodzie to i z dzieckiem będzie. Albo oleje temat i uda, że nic się nie zmieniło.
netika wracaj szybko do pełni sił:-) Mamba_2008 skoro jej się nie podoba to znak, ze nie będzie częstym gościem ;-) Na plus!
erde ta sałatka to za mną "chodzi", miałam robić wczoraj, ale było jakieś święto i nie miałam gdzie kupić składników :-(

Co do ruchów, to ja nadal czuję smyranko, czekam na konkretnego kopniaka i na razie cisza. Na połówkowym wyszło, że Mikołaj nasz jeszcze mały więc to dlatego. Bo widziałam jakie szaleństwo się tam odbywa, a nie czułam. Czekam więc cierpliwie nadal, to już pewnie lada dzień :-)
 
Do góry