reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

wlasnie zjadalam 30dkg truskawek i pewnie zjadlabym wiecej, ale juz mi policzki cierpną :-)
ja bym papug nie zniosla w domu, choc uwielbiam zwierzeta :tak:
pytalam wczesniej: jak to sie dzieje ze ja nie widze suwakow u niektorych ... albo jestem slepa albo nie mam dostepu:confused:
wybaczcie ale do konca jeszcze nie wiem jak sie poruszac po stronce ;-)
 
reklama
ptysia, ja tez mam miec gości dzis. Robie rosół oraz sałatke gyros. Mam zamrozone pierogi ruskie jak cos ;-) a na słodko bedzie babka pomaranczowa Jaffa :rofl2:
 
Kaka z tego co czytam to Piła to porządne miasto..
nie to co Nowy York Mazowiecki.. mieszkam tu 8 lat i dopiero niedawno coś się uspokoiło.. a tak to mafia Modlińska,wojny gangów, strzelanie w knajpie. Ale wyścigi motocyklowe pod oknem komendy dalej się odbywają nocami.
Więc nawet na sprzątanie ludzie kładą lagę.. najlepszy wybieg dla psów to teren szkoły gdzie dzieci biegają.. echhh

aha.. i opijamy połowinki :-)
sonkaaa.. no przecież życzyłam fantastycznych snów :-D..
ja to dzisiaj sny erotyczne miałam. Dobrze że w czwartek małż wraca :-D:-D:-D:-D

anja.. a dlaczego chcesz oddać kotka?. Moje koty od urodzenia dziecka spały z nim w łóżeczku plecy w plecy.. ja się śmieję że pierwszy stały pokarm mojego synka to kocie kłaki.. jak szurał rączkami to potem do buzi.. ile tego zjadł to wiem jak pieluchy z kupą zmieniałam.. i jakoś nic mu nie jest alergii na nic nie ma.. zastanów się , porozmawiaj z lekarzem.

patrycja moja mała zaczęła na dobre dokazywać po połówkowym.. to było chyba dokładnie 19, 3hBd więc spokojnie jeszcze się doczekasz..

ptyśka a w tym śnie to jakiej płci dziecko urodziłaś? hihihihi..
tallkaa gdzie byłaś jak cię nie było..? tutaj fajne rzeczy się dzieją.. nadrabiaj koniecznie w miarę możliwości.. :tak:
Karola.. a było co zabierać z samochodu że okno wybite? My kiedyś towar mieliśmy w samochodzie to wyjęli uszczelkę z tylnej szyby i szybę położyli pod samochodem.. stary VW pasat kombi .. zniknęło towaru na 1000zł ale przynajmniej kulturalnie szybę zostawili.
Taka szyba to kosztuje niestety.
nikolaa kotki piękności

Musa.. ja to raczej ludzi nie lubię można powiedzieć.. zwierzęta są lepsze niż ludzie.
Ale papug i żadnych ptaszysków to bym w domu nie ścierpiała, więc podziwiam cierpliwości do wrzasków :tak:. Chociaż jak moje koty się bawią i kłaki wszędzie fruwają to złorzeczę niczym Hegemon i zarzekam że jak te powymierają to nigdy więcej żadnych futer w domu :-)
 
hejka pospratalam kuchni epomylam gary sciagnelam pranie wstawilam kolejne ogarnelam sie i w miedzy czasie nawarczalam na meza i na amelke ehhh hormony ale tak sie zdralam na mezastego ze mi wygarnal ze ma mnie dosc juz:baffled:moze to go zdopinguje i szybko prace znajdzie hehehe
Macie moze jakieś fajne pomysły na coś szybkiego dla gości nie mam nic w sumie więc będę musiała iść na zakupy i się streszczac z tym a nie wiem co mam robić :no:
wkleje ci dwa przepisy na slaatki szybkie i miozna sie nimi objesc do woli ide na watek kulinarny :tak:
 
Kaka z tego co czytam to Piła to porządne miasto..
nie to co Nowy York Mazowiecki.. mieszkam tu 8 lat i dopiero niedawno coś się uspokoiło.. a tak to mafia Modlińska,wojny gangów, strzelanie w knajpie. Ale wyścigi motocyklowe pod oknem komendy dalej się odbywają nocami.
Więc nawet na sprzątanie ludzie kładą lagę.. najlepszy wybieg dla psów to teren szkoły gdzie dzieci biegają.. echhh

aha.. i opijamy połowinki :-)


tiaaaa albo zasługa skutecznej straży miejskiej. Obstawiam to ostatnie;-)

Póki co na bal to pedicure zrobione, a tak biegam ze scierka i jakos dobrnac do konca porządków nie mogę....
 
ptysia, ja tez mam miec gości dzis. Robie rosół oraz sałatke gyros. Mam zamrozone pierogi ruskie jak cos ;-) a na słodko bedzie babka pomaranczowa Jaffa :rofl2:

babka pomaranczowa? brzmi kusząco :-D a wkleisz przepis w odpowiednim dziale chętnie zrobię na pewno nie dzis bo się nie wyrobię na zakupy dopiero pojade ale zrobię w inny dzień :-)

azorek bardzo dziękuję zaraz pedze na tamten watek :-D

mina do czwartku mozesz nie wytrzymac dobrze ze masz przyjaciela :-D;-) co do snu to nie wiem bo się obudziłam śniłam tylko,że rodzę i nic nie bolało nie doczekałam całego porodu :-D
 
Sysia- twoja mama zaszła w ciążę w wieku 15lat :szok: o kurcze.. i zdecydowała sie na kolejne dzieci tak szybko,niesamowite :tak:. A czemu ta najmłodsza siostra tak daje sie mamie we znaki?


O popatrz..a wydawało mi sie że ty pracujesz..ale chyba coś pomieszałam :confused::-p może pomyliłam cię z kimś innym- ale ze mnie artystka :-D

dziewczyny, przepraszam, że się wtrącam... ale tu jakaś ściema idzie... przecież Sysia pisała, że pracuje jako nauczycielka, i że jej uczennica miała jakiś wypadek i że jest w cięzkim stanie, z tego co pamiętam, to albo nauczyciel I - III albo plastyka...

Nie no, ale jaja... przecież tu się zbyt dużo rzeczy kupy nie trzyma...:baffled:
 
Hej kobitki :-)
Widze że wczoraj wieczorem znowu was wena dopadła bo było trochę czytania.
Kobitki powiedzcie mi kiedy poczułyście ruchy maleństwa bo ja już zaczynam mieć jakieś schizy :-( niby czuje jakieś smyranko ale nie są to jeszcze typowe ruchy. Jeszcze dzisiaj mi się śnilo że ktoś mi kazał iść do lekarza bo jeżeli do tej pory nie kopie maleństwo to może być coś nie tak :-(
Zaczynam dola łapać z tego powodu.Sorki że tylko o sobie ale jakoś tak bez humoru dzisiaj jestem

patrycja - tez nic nie czuje na razie, a juz bardzo bym chciała, bo przez to ze nic mnie tam nie kopie, objawow nie mam praktycznie, to nie czuje ze ktos tam w brzuszku u mnie jest i nie potrafie zwolnic tempa... ale, ku pewnie uciesze Miny, sonki itd jestem na L4 od dziś :-D tylko tyddzien narazie ale zawsze cos.. dr zrobila mi 5sekundowe USG, bo sie zaniepokoila ze ruchów nie czuje.. dzidzia stała na głowie, świetny widok heheh
Witam się :-) A ja dziś rodziłam :-D we śnie oczywiście :-D ale było przyjemnie dziewczyny taki poród jakbym pomarancze rodziła :-D a mialam jedna położna i moje dwie siostry jaja jak balony no nic bólu nie czułam piękna sprawa po tym poronionym śnie przyszedł przyjemniejszy :tak::-)
sonkaa ja też cały czas mam przed oczami tą kąpiel chciałabym tak umieć ale chyba bym się bała :-(
odnośnie twojego snu to muszę przyznać że zaczynam sie o ciebie martwić :-D;-)

ptyśka - takie przyjemne sny są najlepsze - aż żal sie budzic, ja taki mialam z miesiac temu :-D
chcialam Was prosic o podesłanie raz jeszcze tego linka do filmiku o kąpieli..skoro siedze w domu to ponadrabiam takie rzeczy ;-)
 
Jeju właśnie zauważylam że zaczeła mi się produkcja siary :szok:

Wiecie co dopiero co się tu zapoznawałyśmy początki ciąży były a tu już większość na półmetku a niektóre już dawno po :szok: Lada moment będziemy wklejały fotki naszych maleństw. Jak ten czas szybko leci.

Posprzątałam i się teraz bycze a co ;-)
 
reklama
tia, zdecydowana większość tych historii brzmi dość podejrzanie...

Mina, ja absolutnie nie chce kotka oddawać, mam ją od 6 lat, razem śpimy, jemy itp i mam nadzieję że dzidziuś tego nie zmieni i się dobrze będą dogadywać
ale tak już mam ostatnio że wszędzie widzę potencjalne problemy i tak po prostu napisałam, że w ostateczności jak już nie będzie innego wyjścia to kotka wezmą rodzice, którzy też bardzo ją lubią więc chociaż wiem że byłoby jej dobrze
 
Do góry