reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Kobitki powiedzcie mi kiedy poczułyście ruchy maleństwa bo ja już zaczynam mieć jakieś schizy :-( niby czuje jakieś smyranko ale nie są to jeszcze typowe ruchy. Jeszcze dzisiaj mi się śnilo że ktoś mi kazał iść do lekarza bo jeżeli do tej pory nie kopie maleństwo to może być coś nie tak :-(
Zaczynam dola łapać z tego powodu

wiesz ja tez jakoś tak jak ty zaczęłam czuć. jakby bąbelki łaskotki od środka. to sa te początkowe delikatne ruchy. potem maleństwo zaczęło mnie po żebrach kopać najpierw a teraz nieraz czuje takie słodkie kopniaki w brzuch zwłaszcza jak rękę przyłożę. :-):-):-):-)

nie martw się. już maleństwo daje o sobie znać.
 
reklama
no produkcja byla wieczorem jakos tak wena wszystkie dopadla hehehehe na lepszy sen trzeba bylo sie zmeczyc klikaniem po klawiatrze:-D
patrycja jestes w 19 tyg mi polozna powiedziala ze po 20 tyg to juz pewniaki sa ze z niczym si enie pomyli mnie tam macica skacze od jakiegos czasu juz co tydzien coraz mocniej:tak:
 
Witam się :-)

A ja dziś rodziłam :-D we śnie oczywiście :-D ale było przyjemnie dziewczyny taki poród jakbym pomarancze rodziła :-D a mialam jedna położna i moje dwie siostry jaja jak balony no nic bólu nie czułam piękna sprawa po tym poronionym śnie przyszedł przyjemniejszy :tak::-)

patrycja ja poczułam pierwsze ruchy w 16 tyg ale to chyba zależy od położenia łożyska z tego co tu dziewczyny pisały ,nie martw sie na pewno nic się nie dzieje i niebawem jak ci zaserwuje kopniaka to zobaczysz :tak:

sonkaa ja też cały czas mam przed oczami tą kąpiel chciałabym tak umieć ale chyba bym się bała :-(
odnośnie twojego snu to muszę przyznać że zaczynam sie o ciebie martwić :-D;-)
 
Sonkaa, ale sie usmialam z Twojego snu...i prosze sie nie chwalic juz tymi golabkami, bo mi sie nie chce siedziec pol dnia w kuchni, a trzeba bedzie :tak: bo goscie maja przyjechac;
tez obejrzalam ten filmik o kapaniu dziecka-i w sumie to ciezko mi bylo uwierzyc ze to dziecko tak piescili dlugo :happy:a jednak.
Patrycja, ja jestem w 19tc i poczulam ruchy w ost piatek :) wiec wyluzuj.
Dlaczego u niektorych nie moge zobaczyc suwaczka? np. u Patrycji, he?
 
dzięki kochane:tak: jakoś tak wczoraj wieczorem zaczełam sobie wkręcać jakieś glupoty i pewnie stąd ten głupi sen :baffled: i te myśli, tymbardziej że wy tyle już piszecie o kopniaczkach ale już spokojnie czekam na swoją kolej :-)
 
Witam i ja :-) Oluś w przedszkolu, ja zakupy zrobiłam i teraz lenistwo :-) U nas znowu słonecznie więc chyba skorzystam z tego i poleżę na leżaczku :-)

Dziewczyny sny macie niekiedy fantastyczne :-) Ja dzisiaj spałam jak zabita i nic nie pamiętam. A na obiad Oluś zamówił pierożki z truskawkami. Teściowa już ciasto przygotowała więc połowę mnie roboty mam.

Patrycja, wyraźne ruchy na pewno już niedługo poczujesz :-) tak jak dziewczyny mówią, dużo zależy też od położenia łożyska.
 
reklama
Do góry