reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Mina wszystkiego naj dla synka!!!


Lecę do szpitala po wyniki prenatalne ,kurcze czekam juz ponad 3 tygodnie!!! Paranoja i też nie mam pewności że bedą dzisiaj wrrrr!!


Milego dnia i trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!
 
Dzięki dziewczyny:tak:rozmawiałam z moim G,mówi,że dzwonił do rodziców trochę ich objechał i im parę rzeczy wytłumaczył a czy coś dotarło?zobaczymy...inaczej moja noga tam nie postanie i ich wnuczka/wnuczki też!Więc niech się zastanowią bo stawiają swojego syna w głupiej sytuacji.A on stwierdził,że w sobotę się już przeprowadzamy,widocznie nie ma ochoty wracać już do tego domu.Kurde jeśli nam się układa to po co ktoś to próbuje psuć?Bo im się wydaje,że ja mu krzywdę zrobię i będzie nieszczęśliwy...Tylko szkoda,że zapomnieli się jego spytać czy jest mu ze mną dobrze.To jest chyba nadopiekuńczość albo syndrom za długiego siedzenia"przy mamusi"i ciężko taką pępowinę odciąć.:dry:
Mimii wygląda na to,że dzieci mamy w tym samym wieku i z tych samych miesięcy:)Moja Zuza jest 14-luty,a maleństwo plasuje się 8-10 październik

I bardzo dobrze, że z nimi porozmawiał, oby poskutkowało :-) A co do naszych dzieciaczków to też to zauważyłam jakiś czas temu :-) Zuzia walentynkowa dziewczyna :-)

Mina, wszystkiego co najlepsze dla Twojego synka!! Samych radosnych chwil i spełnienia marzeń :-)

Ja już dzisiaj sama w domu, mąż w pracy, Oluś w przedszkolu, małe zakupy zrobiłam. Od samego początku ciąży mam taką ochotę na serki kanapkowe i do tego pomidora, że już nawet mój mąż zastanawia się dlaczego jeszcze mi się to nie przejadło.

Nikamo, trzymam kciuki żeby wyniki były w porządku.
 
Ostatnia edycja:
Mina 100 lat dla synka!!!
nikamo to trzymam kciuki na wyniki
Marteczka to mam nadzieję, że rozmowa coś poskutkowała!

A ja coś dzisiaj nie w humorze. Nic mi się nie chce :sorry: Dobrze, że dziś mąż w domu to przynajmniej on coś porobi :tak: W tym tygodniu muszę się wybrać zrobić morfologię i obciążenie glukozą. A jakoś nie chce mi się wcześniej wstawać :sorry: Wy tez już robicie to obciążenie? Bo mi gin zlecił, ale w necie doczytałam że robi się dopiero pod koniec II trymestru. Więc wydaje mi się że trochę szybko :eek:
 
Witam
Poranek ładny i słoneczny choć ja jakaś przymulona. Przez całą noc sniły mi się bzdury pod tytułem jakieś tunele domy w skale i pająki :sorry2: Normalnie nawet snu nie opowiem taki był pokręcony. Od czwartku dzień w dzień boli mnie głowa i nie wiem co mam na to zaradzić :no:
Miałam niby dostać w II trymestrze przypływ siły a ja mam na odwrót, popołudniami chodzę spać wstaję o 20 i przychodzi ogodz 22 ja znów kładę się moćno zmęczona i niewyspana:szok:

Widzę że mamy solenizanta:-)
No więc wszytskiego naj naj naj
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam :-)

Marteczka kochana nie przejmuj się opiniami innych. Grunt że wy się kochacie i wiecie że będziecie szczęśliwi !! Współczuje takiej teściowej ale to nie z nią będziesz żyła prawda ?? Trzeba mocno zacisnąć zęby kochana i nie martwić się !! :tak:


mimii ja mam 19.10 hehe będziemy razem obgryzać pazurki. Ja muszę urodzić przynajmniej po 5 października bo 3 mój brat ma weselisko hehehe. Miałam być swiadkiem no ale z przyczyn wiadomych nie dałabym rady. :-D


ptyśka witaj


mina sto lat dla synka :-)

U nas dzisiaj piękna pogoda już jest 14 stopni w cieniu ymmm. Muszę szybciutko posprzątać i na dworek idę oczywiście z moimi testami hehehe już mi się śnią po nocach :-)

Miłego dnia
 
witam sie i ja. mloda nadal ma rozwolnionko ale juz nie tak jak wczoraj wiec git:tak:
azorek - poza wszystkimi sposobami, o których pisałaś już Ty i dziewczyny, moja pediatra polecała napar z suszonych jagód (można kupić w aptece)
w aptece w pl wiem ale nie w uk heheheh tu maja tylko borowke amerykanska czyli te wielkie jagody co jak dla mnie nawet smaku nie maja jagodzianego:confused2:a w domu u mamy w pl mam susz z jagodek wiec zabiore ze soba po urlopie:tak:

Marteczka23 a ja bym sie nie przejmowala zbytnio tym gadaniem. jest wiele kobiet ktore staraja sie za wszelka cene utrzymac swoje dzieci jak najblizej siebie ile sie da ale jak dla mnie to choroba bo to nie jest normalne:sorry:moze jak sie dzidziek urodzi troche doopka jej zmieknie i zacznie inaczej spiewac juz wtedy.i tak z ciekawosci zapytam czy twoj G jest jedynakiem?bo taki fenomen mamusi przywiazanej to glownie u jedynakow albo trafia na najmlodsze z dzieci

Witam wszystkie dziewczyny!
witamy rozgosc sie prosze:-D mam nadzieje ze tez sie zadomowisz. wrazie problemow z suwaczkami i innymi bzdetami forumowym pisz priv albo zerknij na watek z regulaminem tam sa podpowiedzi co i jak:tak::-)
 
Witam i ja :-)
Mina najlepszego dla synka .Mój 6-lat kończy w lipcu,ale ten czas zleciał :szok:
Bellka ja mam na teraz zrobić morfologię i siuśki oddać. Glukozę piłam w pierwszej ciąży trochę później,pamiętam ,że burzuszek to już miałam pokaźny.
Marteczka dobrze,że Twój G dał zjebkę rodzicom przynajmniej umie się postawić,a to duży plus. Wszystko się zmieni jak dzidzia przyjdzie na świat
Mamba ja też miałam bóle głowy ,ale odkąd zaczęłam magnez pić jak ręką odjął więc może masz za mało go w organiźmie i dlatego???

Ja czuję się dobrze w tym tyg. Jeszcze wybredna w jedzeniu jestem,ale apetyt całkiem,całkiem. Akurat mam wielką ochotę od kilku dni na śliwki w czekoladzie ,zjadłam zapas,ale m ma kupić wracając z pracy :-D
 
witam ja dalej chora do tego dziś wizyta u dentysty ale w nagrodę kupiłam sobie detektor bo juz mnie kusił i kusił w końcu nie wytrzymałam:-)

marteczka no przykre niestety wiesz ja nie wierze że jakiś rozmowy twojego z nimi pomogą musisz niestety się przygotować że już do końca życia będziesz tą złą i nie ważne co zrobisz i w jaki sposób uszczęścliwisz ich syna oni cię nie zaakceptują a jeśli już to będzie to udawane ja ci poradzę załóż grubą skórę bo na pewno jeszcze nie raz cię zranią
Witam wszystkie dziewczyny!
Jesteście tu już zaprzyjaźnione ale mam nadzieje,że mogę jeszcze dołączyć :-).
Będę mamusią po raz pierwszy :-D Termin na 01.10 2012 :-)
Pozdrawiam wszystkie ciężaróweczki! :-D
witaj

zdrówka wszystkim chorowitkom
i buziaczki dla reszty
 
reklama
Dzięki dziewczyny za pomoc właśnie nie wiedziałam co i jak z tym suwaczkiem ale już ogarnęłam :-D
Właśnie wróciłam z badań miałam robiona morfologię i mocz czyli standard ale nie wiem co mnie pokusiło żeby iść do szpitala ,kolejka kilometrowa,same zrzędzące dziadki hehe i niemiłe pielegniarki a tu siedź godzine o głodzie:no:
Jak wróciłam to pochłonęłam dwie wielkie pajdy jeszcze ze świątecznym pasztetem i pomidorkiem :rofl2:
Czy wy te z macie już takie wydęte brzuszki? jak rano wstaję to spoko ale jak już coś zjem to kosmos :szok:
 
Do góry