reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Sandyja sie nie spotkałam tutaj z takim olejkiem i nawet na szkole rodzenie w irl szpitalu o niczym takiem nie mówili ale gin mi mówił ze poleca zwykłą oliwe z oliwek ze daje super efekty.No ale nie wypróbowałam w pierwszej ciąży i niby tutaj chronią krocze i raczej nie nacinają to u mnie musieli to zrobic bo główka wciąż sie cofala i nie chciala sie przecisnąc.
Dzieks lori :) 

Musa ja mam farbowane na blond i wcale nie wyglada tak zle:p A nie farobowalam sie od polowy pazdziernika [a zazwyczaj co 4-6 tg], wiec moze u ciebie tak zle nie ma, tylko ci sie zdaje :D
 
reklama
Dolegliwości ciążowe nie :) Nie miałam i nie mam żadnych... no może poza dużą sennością, ale to na samym początku i dlatego zdecydowałam się zrobić test ciążowy. Sama nie wiem dlaczego dopiero teraz się zarejestrowałam:confused:, ale cieszę się, że to zrobiłam.
 
a ja się cieszę bo wczoraj zaczęłam II trymestr:-):-)

po za tym jestem padnięta i nie wiem czy mnie nie bierze znów jakieś choróbsko moja Wiki wczoraj miła całe popołudnie gorączkę 39,5 już po podaniu leku przeciw gorączkowego na szczęście na wieczór spadła jej całkiem ale w nocy znów dostała teraz póki co nie ma już gorączki i oby tak zostało wymioty i biegunka na razie ustały wiec się ciesze......

co do farbowania
to ja farbowałam w tamtym tygodniu już musiałam ja niestety jestem bardzo siwa i nie farbuje z fanaberii tylko najzwyczajniej w świecie muszę niestety genetycznie odziedziczyłam wczesne siwienie jak komuś pokazuje odrost to jest w szoku .....

a detektor naprawdę mnie kusi jutro mam 30 urodziny wiec może sobie zrobię prezent :-)

Czytałam trochę o porodach i zainteresował mnie problem ochrony krocza. Znalazłam wiele informacji o masażu krocza i ćwiczeniach mięśni Kegla. Podobno powinno się zacząć od II trymestru. To moja pierwsza ciąża a większość z Was jest już po pierwszym a często i drugim porodzie. Ćwiczyłyście? Ktoś robił masaże i udało się zapobiec nacięciu?

wiesz ja miłam nacinane mimo ćwiczeń Kegla nie masowałam ale teraz zamierzam...ale uwżam że powinno się ćwiczyc Kegla żeby nie mieć potem problemu z nietrzymaniem moczu ...teraz naprawde moje marzenie aby nie byc nacinaną ale napewno wolę być nacięta niż pęknąc bo moim zdaniem niekontrolowane pęknięcie jest gorasze choćby z tego względu że nie wiadomo w którą stronę pójdzie ........
Też mi się zachciało 3 dni temu:)


Oglądałam wczoraj Licealne ciąże na MTV. Podziwiam laski w pełnej fryzurze i makijażu na porodówce heheheh. Nawet się nie rozmarze im makijaż. Co prawda nasza Muszka się chwali w necie, ze na porodówkę w szpilkach szła:sorry2: Ja stawiam na wygodę!
ja przy i po porodzie wyglądam jak potwór i szczerze mało mnie to interesowało po 17 godzinach wcale nie myślałam o tym jak wyglądam..... do porodu jechałam w nocy i pełna strachu i jakoś nie myślałam o tym co mam na sobie czy mam makijaż bo lały się ze mnie wody płodowe i prędzej myślałam żeby mi po nogach nie ciekło:-)
Antylopka no widzisz mnie tu wmawiaja ze jak naturalnie idzie samo to sie szybciej goi:tak: z doswiadczenia nie wiem bo mnie to obeszlo inaczej troszke :zawstydzona/y:tak czy siak musieli mnie ciac hihi maz nawet mi kupil taka poduche do siadania z bolacym tylkiem bylo wygodniej:-)najpierw dal mi kolko takie do plywania dla dzieci ale jak na nie saidlam odrazu peklo:szok::sorry2:
wiesz są dwie szkoły moim zdaniem lepiej żeby nacięli w bok niż pękło np. w kierunku odbytu bo potem można naprawdę mieć wiele problemów do końca życia

Ja dziś padnieta, byłam na zakupach a teraz najchetniej bym poszla spać a nie dam rady bo synek sam się nie obsłuzy.Do tego łapie mnie przeziebienie i synek tez pokasłuje.Masakra!
zdrówka życzę

Witajcie :) Od jakiegoś czasu zaglądam na forum... a dokładnie od momentu kiedy chciałam sprawdzić czy to co widzę na teście ciążowym faktycznie jest wynikiem pozytywnym :-D i dzięki waszym zdjęciom przekonałam się, że to co widzę to jest to :-D. Dziś się zarejestrowałam i chiałam się przyłaczyć do październikowych mam.
witaj i spokojnej ciąży zyczę


powodzenia dla wizytujących dzisiaj
dla całej reszty buziaczki
 
Szkoda gadać ,idę spać o 23 ,a o 3 zaczynam grasowanie po domu-WC,śniadanko ,"puszczalska" kawa ,pranie ,lub przymiarki do obiadu,o 6 idę po bułeczki...

Musze dziś zapytać o coś na to spanie jak będę na wizycie.
Miłego dnia
 
reklama
Nikola ja też za 3 dni będę się ciszyć z II, fajne uczucie
a detektorek polecam mam ten sam co dziewczyny i codziennie szpieguje małego kosmitę :-D
 
Do góry