reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Bellka - fajnie mieć swój kolorek, ja przez malowanie mam taki, że teraz fryzjer musi się nieźle napracować, żeby stworzyć mi coś, co przypominać będzie mój pierwotny kolor :-(

Dziewczyny, dźwięk z detektora jest podobny do tego, jaki słychać na usg serduszka ?
 
reklama
Majeczka to właśnie ten detektor co aguga link wkleiła :tak:
sonka dźwięk nie jest taki sam, nie ta jakość, ale bardzo podobny. Normalnie słychać bijące serduszko. Mąż to porównał do jadącego pociągu :-D
aguga a ty już dostałaś przesyłkę?
 
Hej :-) Ja niedawno wróciłam do domku i paaadam. A jeszcze czekam na męża i jedziemy do moich rodziców na chwilkę dać prezent na rocznicę ślubu :-) Coś mnie głowa rozbolała i jakoś tak lekko mnie mdli po obiedzie.

Co do detektora to ja chyba też kupię taki. W pierwszej ciąży nie miałam ale teraz na pewno będę choć troszkę spokojniejsza.
 
Sandy ja sie nie spotkałam tutaj z takim olejkiem i nawet na szkole rodzenie w irl szpitalu o niczym takiem nie mówili ale gin mi mówił ze poleca zwykłą oliwe z oliwek ze daje super efekty.No ale nie wypróbowałam w pierwszej ciąży i niby tutaj chronią krocze i raczej nie nacinają to u mnie musieli to zrobic bo główka wciąż sie cofala i nie chciala sie przecisnąc.

Ja dziś padnieta, byłam na zakupach a teraz najchetniej bym poszla spać a nie dam rady bo synek sam się nie obsłuzy.Do tego łapie mnie przeziebienie i synek tez pokasłuje.Masakra!
 
Witajcie :) Od jakiegoś czasu zaglądam na forum... a dokładnie od momentu kiedy chciałam sprawdzić czy to co widzę na teście ciążowym faktycznie jest wynikiem pozytywnym :-D i dzięki waszym zdjęciom przekonałam się, że to co widzę to jest to :-D. Dziś się zarejestrowałam i chiałam się przyłaczyć do październikowych mam.
 
bellka - to fajnie, gdybym miała takie cudo, to chyba bym ciągle była na nasłuchu :-), niestety zaszalałam z koszem i fotelikiem i wyczerpałam limit na ten miesiąc :-(



eliana witaj, wstaw suwaczek, w razie kłopotów w regulaminie jest odnośnik do ściągi
 
Majeczka to właśnie ten detektor co aguga link wkleiła :tak:
sonka dźwięk nie jest taki sam, nie ta jakość, ale bardzo podobny. Normalnie słychać bijące serduszko. Mąż to porównał do jadącego pociągu :-D
aguga a ty już dostałaś przesyłkę?

Ja jeszcze czekam na przesyłkę i nie mogę się doczekać .
Eliana witaj
 
reklama
Do góry