reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

witam niedzielnie
co do cytologi to w tej ciąży nie miałam pobieranej bo gdzieś czytałam że w tej chwili to się zmieniło i cytologia nie jest już jednym z podstawowych badań w ciąży natomiast poprzedniej miałam
PAtrycja ja też mam 16 cali wiki dostała na 3 urodziny ona wtedy była wielkości przeciętnego 4 latka tera ma 4,5 a wygląda na 6-7 lat i rower jest w sam raz.....
kark ładne imina

też jestem za tym aby zrobić odrębny wątek o iminach
 
reklama
witamn z rana:-) amelkowna dopiero wstala heheheh ja wyspana choc w nocy sie wiercilam jak z owsikami to siku to pic to znow siku ehhhhh:baffled:

stworzylam dla Was na zyczenie watek z imionami i poprzenosilam niektore posty-to tak zeby wyjasnic ze niektore stad zniknely nie wszystkie chcialam przenosic zeby wateks ie nie zgubil:tak:
 
Witam i ja z ranka

I znowu pogoda ladna pewnie spacerowo będzie dzisiaj

Ja cytologie miałam robioną na szczęście rok temu i teraz nie będe robiła bo nie ma pilnej potrzeby

Dzięki za rady co do rowerka też myślałam o kołach 16 i rowerku polskim bo lżejsze no ale jeszcze się z młodym wybierzemy do sklepu i zamierzymy.

azorek dzięki za nowy wątem o imionach :tak:

Miłej niedzieli życzę laseczki
 
witajcie niedzielnie i mówcie szybko kto mi zwinął:wściekła/y: słońce sprzed okien?
planowałam kolejny długi spacer rowerowo-parkowy a tu kicha.
Znowu jestem niepedagogiczna bo ja sobie leżałam w łóżeczku a mój synek gra w little big planet w szmaciankę jak on to mówi.
Tylko pytanie za 100 pkt: co na obiad?
 
Nikola dziekuje :)

Mina u mnie tez na obiad mielone, ale w innym wydaniu, moj mistrz kuchni K robi dzisiaj spaghetti :)

Ja tymczasem juz na posterunku w biurze, zarabiam dzis pieniazki do 17 :)

Milego dnia :)
 
dzień dobry :-)
witam się po bardzooo długiej przerwie - u mnie sporo się działo
zaszyli mnie i zdjęli szwy
ustawili mi leki i kazali odstawić i tak przez 2 tyg.
teraz jestem na Inflanckiej- wiszę :rofl2: dlatego nie nie bardzo mogę pisać
pewnie z miesiąc tak powiszę a potem mam wielką nadzieję na leżenie:rofl2:

pozdrawiam wszystkie bardzo mocno
postaram się pisać w miarę regularnie, bo widzę wielkie zmiany i dużo wraźeń :-);-)
 
reklama
Do góry