reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Nikolaa, na prawdę musiał się źle z tym imieniem czuć, bo zmiana imienia to już ostateczność. Nie znam nikogo kto się na coś takiego odważył.
nie było to proste ale powiedział że nie chce mi w kościele przysięgać jako Witold druga sprawa że poza rodziną i najbliższymi mało osób wiedziało że jego prawdziwe imię to Witold wszyscy go znali jako Tomasz i czasem to było naprawdę kłopotliwe dla niego

kkarolcia to plamienie pewnie po cytologi połóż się i odpoczywaj na wszelki wypadek weź nospę
 
reklama
Cześć dziewczynki!
U mnie dziś juz troszke lepiej. Zbijam temperature jak sie tylko podnosi, poce sie strasznie wiec organizm zwalcza gorączke. Nadal jestem bardzo słaba, leże w łóżeczku. Myśle że jeszcze ze 2 dni i będę jak nowo narodzona! Mam nadzieje bo chyba już czas zacząć konkretnie przygotowywać sie do ślubu. Jak narazie to mam tylko zamówioną sukienke u krawcowej hehe Jak to sie mówi podchorąży zawsze zdąży:)
Co do płci dziecka to ja tez nie mam przeczucia. Zanim zaszłam chciałam syna, póżniej dziwnie czułam że będę mieć córke a teraz to juz nic nie wiem. Ja to już w ogóle nie czuje sie jak w ciąży!
Zycze cieplutkiego weekendu :)
 
nikola - specjalnie piszę tak te imiona bo właśnie o takie mi chodzi a nie o zwykłe Wiktor itp. wiele osób ponazywało dzieci imionami robionymi na zachodnie i dla mnie jest to coś paskudnego :/ albo polskie albo zachodnie a nie pół na pół.
 
Ardhara no i ja mam podobne zdnianie nazywanie w Polsce dzieci zachodni imionami takim ja mimii wymieniła lub pisanymi nie całkiem po Polsku jeśli oboje rodziców pochodzi z Polski i dzieci mają mieszkać w Polsce to trochę dziwne ale to moje zdanie.....

a co do dziwnych imion to ja chodziłam do klasy z Eulalią .....
 
nikola - specjalnie piszę tak te imiona bo właśnie o takie mi chodzi a nie o zwykłe Wiktor itp. wiele osób ponazywało dzieci imionami robionymi na zachodnie i dla mnie jest to coś paskudnego :/ albo polskie albo zachodnie a nie pół na pół.

Dokładnie jestem tego samego zdania mamy tyle pieknych polskich imion po co szukac udziwnień. Zreszta potem biedne dzieci całe zycie się meczą z "twórczością" rodziców.My mamy sąsiada 2,5 letniego Rodżera!!!
 
Malinova spokojnie, listeria to wszedzie moze byc...wg internetu, jedz spokojnie sledzie (tylko sprawdzone, ze sklepu), ja tez jadlam i jest ok :)

A ja zamiatam pyszniutka zupke ogorkowa mmmmm ;)

Widzę,że ogórkowa rządziła wczoraj ;) mój mąż też zrobił hihi

nie wiem co myśleć o dzisiejszym badaniu, może mi pomożecie.. w ubiegły czwartek gin powiedziała mi, że już 8 tydzien rozpoczęłam ale nie podała żadnych wymiarów, tylko powiedziała, ze wiek i wymiary jest zgodny z OM.
dziś miałam USG u innej gin, która dokładnie okreslina wymiar dzidzi -> 1,3cm i stwierdziła że to 7tydzień i 4 dni.
Co o tym sądzić? aż 2 tyg rozbieżności?
 
majeczka spokojnie usg i wiek dziecka może się różnić że względu sprzęt i no i właśnie na osobę robiąca usg wiec się nie stresuj na wyrost..... ta tamta mogła ci powiedzieć że jeste 8 tydzień a faktycznie to byłaś w 7t 1d to już też 8 tydzień wiec nie koniecznie 2 tygodnie
 
Właśnie wstałam :-)

My pierwszy dzień świąt spędzamy u siostry bo ma urodzinki a poniedziałek u nas w domku.:tak:
Ogólnie nie lubię lanego poniedziałku... jak byłam mała do kościoła nawet nie szło dojść suchym a teraz chodzą i fukają jakimiś śmierdzącymi perfumami... blehhh :angry:


Co do dziwnych imion to ja znam Edełtrałde. Starsza Pani ale imię ma niezłe :-D
 
mój mąż dopiero wrócił z pracy wiec mam chwile spokoju i chyba się położę na drzemkę
bosze tallka ja to imię się się wymawia:confused:...... a co do lanego to u mojego m właśnie zamiast wodą to perfumami w tym roku muszę stanowczo zaznaczyć żeby sie z perfumami do mnie nikt nie zbliżył bo mogę mu zrobić lany poniedziałek ale z zawartości mojego żołądka:-D:-D:-D mam nadzieje że to ich skutecznie odstraszy:-D:-D:-D:-D bo o ile wodę mogę znieść to śmierdzących perfum już nawet bez ciąży nie daje za bardzo rady strawić
 
reklama
witam sobotnio:)

ja dziś zwlokłam się z łóżka o 10 (o 4.30 zbudziłam się na siku i już po spaniu byłam, wierciłam się chyba do 6 a później przysypiałam jednym okiem), zjadłam śniadanie i 2 godziny zbierałam siły na sprzątanie, ale na szczęście dom już ogarnięty, a było co sprzątać bo w zeszły weekend byliśmy u mojej siostry więc 2 tyg. nie sprzątane w domu (siły mobilizowałam od poniedziałku ale dopiero dziś mi się udało) także wszystko czyściutkie i pachnące aż miło teraz posiedzieć, obiadek też już zjedzony ale mam chęć na jakiś deser tylko nie wiem jaki

co do imion to mąż chce Olę jak będzie dziewczynka, a mi od pewnego czasu chodzi po głowie Zuzanna, jak będzie chłopiec to ja bym chciała Krzyś, ale mój mąż już nie, ale sam nie podał żadnego imienia


co do świąt to ja za dużo szykowanie nie mam bo jeden dzień będziemy u moich rodziców a drugi u teściów, takż pewnie dwa ciasta i dwie sałatki zrobię i na tym się skończy
 
Ostatnia edycja:
Do góry