reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Aguga stałaby nad tobą gdybyś leżała ledwo żywa i wypominała ci lenistwo. Chyba nie zapomnę jej do końca życia jak po intensywnych wymiotach zarzucała mi że ja swoje dziecko zagłodzę. :eek:
Naprawdę bardzo mi pomaga ale czasem doprowadza mnie do szału. :-)

Wtedy na pewno miałabym super nadciśnienie więc może lepiej podziękuję za mamę.Gdyby mi ktoś wspominał o jedzeniu kiedy mnie tak mdliło to wywaliłabym na pewno

Jutrzenka dodaję raczej słodką chyba ,że nie mam to ostrą ,dodaję tak na oko jak koloru masło nabierze.Na pewno zrobimy te bułeczki na grillu
 
reklama
dziewczyny a ja już mam cykora przed dentystą za jakąś godzinkę muszę się zbierać jak sobie pomyślę o borowaniu to mi słabo do tego z tym katarem
 
anć witaj!

A ja zjadłam obiadek i leże, bo mnie tak głowa boli. Najchętniej bym się przespała, ale nie potrafię tak w dzień jak ciągle ktoś chodzi, rozmawia, stuka czymś :wściekła/y:
Ja też robię często grzaneczki z masłem czosnkowym. Dodaje zawsze czosnek wyciśnięty, sól pieprz, papryka słodka i szczypta ostrej, zioła prowansalskie. W lato to na grillu,a tak to albo w piekarniku albo w takim opiekaczu.
A sezon grillowy też u nas zaczął się już 2 tygodnie temu. Niestety była tylko kiełbaska bo tak na szybko robiliśmy, ale była pyyyyszna :-D
 
Mi obojętne czy będzie chłopczyk czy dziewczynka.Szkoda byłoby mi nawet 20zł wydać na taki test ,nawet o tym nie myślę aby zdrowe było

no właśnie ja mam b. podobnie. co prawda, nie powiem, ciekawość mnie zżera, o mojej mamie nie wspomnę. dla niej musi być Dziewczynka i tyle. (siostra-syn, druga siostra-syn, brat-dwóch synów)
 
a mnie znów po 16 miesiącach starań płeć jest obojętna.. jak będzie chłopiec to fajnie bo będzie parka a jak dziewczynka to też super bo będę mogła ją stroić.... ogólnie wewnętrznie nie mam przeczuć z Wiki też nie miałam raz myślałam ze będzie chłopiec raz że dziewczynka i teraz też nic a nic.....
 
mi póki co wszyscy mówią, że zbrzydłam :-) więc prawdopodobne, że spełnię marzenie mojej mamy. a pani w spożywczym najpierw mi wróżyła z kart, a później wahadełkiem (haha wiem, sposób-rewelacja) i też na Dziewczynę padło.
 
ooo właśnie sobie przypomniałam o co chciałam was zapytać już jakieś 4 tyg temu
czy któraś z was używa depilatora, jeśli tak to czy odczuwacie jakieś zmiany podczas depilacji? chodzi mi głównie o odczucie bólu, bo u mnie masakra, odkąd jestem w ciąży to boli jak chole***ra, wcześniej depilacja obu nóg to max 30 min, teraz z jedną tyle się męczę

Ja mam większą tolerancję na ból, więc dokłądnie odwrotnie.

Mam pytanie byłam u gina we wtorek ale zanim sie do niego zapisałam to umówilam sobie jeszcze wizyte u innego tez na NFZ na 28 marca i się zastanawiam czy iść czy nie sama nie wiem co myślicie ?

Raz nie zawsze, idź, będziesz miała 2 razy okazję groszka zobaczyć.
Ja przynajmniej bym skorzystała z okazji:tak:

Zapominajka o której masz wizytę?
Gardło znowu mnie pobolewa.Wypiłam kawkę 3w1 bo moje ciśnienie słabiutkie

na 18.30, pewnie niedługo będę się zbierała. Cała spięta oczywiście...

Dziewczyny jeszcze jedno pytanie. Czy któraś z Was robiła ten test? Intelligender- test prognozujący płeć dziecka

bo ja się waham nad kupnem. 150 zł to nie 20zł, ale właściwie też nie majątek. moja jedna znajoma robiła i się sprawdził, ale nie wiem czy to mnie przekonuje. :confused2:

Ja widziałam, że nie zamierzam go kupować. Raz, że gwarancji pewnie żadnej nie ma, dwa-jak na takie nic sporo kosztuje.
Prędzej czy później poznamy wszystkie płeć:tak:

dziewczyny a ja już mam cykora przed dentystą za jakąś godzinkę muszę się zbierać jak sobie pomyślę o borowaniu to mi słabo do tego z tym katarem

Ja też powinnam odwiedzić tego jegomościa, ale jakoś...
Poczekam chyba do końca 1 trymestru.

Trzymajcie kciuki.
 
Dziewczyny jeszcze jedno pytanie. Czy któraś z Was robiła ten test? Intelligender- test prognozujący płeć dziecka

bo ja się waham nad kupnem. 150 zł to nie 20zł, ale właściwie też nie majątek. moja jedna znajoma robiła i się sprawdził, ale nie wiem czy to mnie przekonuje. :confused2:

dla mnie osobiście szkoda kasy. Ja od początku ciąży na leki/lekarza/badania wydałam 931zł więc bardzo dużo. Ale teraz będzie już mniej bo odpadają drogie badania które zrobiłam na początku tylko za wizytę 70 zł będzie i 50 USG.

a ja się objadłam pieczonym schabem, frytkami i surówką a teraz ledwo siedzę.. łakomczuch
 
reklama
Co do plci dzieciatka to z poczatku chcialam dziewczynke zeby byla parka, a teraz mi jakos obojetnie sie zrobilo.Najwazniejsze zeby bylo zdrowe.
Moja mama ma 3 wnuczki i 2 wnukow wiec jej to raczej obojetne ale tesciowa ma tylko wnuka wiec z meza strony bardziej parcie na dziewczynke.
 
Do góry