reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

dziewczyny, zdanie medyczne dotyczace cwiczen dla kobiet w ciazy - nie robilas nic przed ciaza, nie kombinuj z cwiczeniami w trakcie - organizm juz ma dodatkowe obciazenie. Cwiczylas przed to i teraz mozesz, jesli ciaza przebiega prawidlowo. trudno Ci czy sie meczysz - zmodyfikuj troche swoj wysilek.
ja i sport to jedno, zawsze cos z soba robilam. W ciazy z Wiktoria aerobik do konca 5 miesiaca z moja nieciazowa grupa, bylam tez na nartach; Z adamem musialam szybciej przystopowac, wiec codziennie robilam sobie 45 minut marszu wzdluz Sekwany zamiast wczesniejszych cwiczen. Teraz poki co cwicze na steperze gorskim i godzina spaceru dziennie, codziennie (jesli nie rzygalam, bo byly dni ze odpuscilam).
 
reklama
anć - witaj wśród nas:-)


a mi coś dzisiaj gorzej, już od tygodnia nie męczyły mnie mdłości a tu dziś taki klops:baffled:, i do tego nie wyspana jestem bo poszłam po północy, a wstałam przed 7 bo brzuch mnie bolał i mdłości dopadły i już miejsca sobie znaleźć nie mogłam

witaj anć... a skąd pomysł na taki nick?

Mina , też Cię to zaintrygowało?? wie kobietka jak uwagę przyciągnąć:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej

ja jakos nie mam dzis weny na tworcze pisanie

Kasik ja poprzednią ciąze od poczatku bylam na L4 ale moj zaklad pracy liczy ponad 100 osob wiec mi wyplacaly place a potem im ZUS zwracal czy jakos tak. Ale zawsze przelew mialalm na czas tak jak sa u nas place czyli do 28 i zawsze od mojej chlebodawcy ;-):-D

zazdorszcze Wam tej checi do jazdy rowerkiem. Ja przed poprzednimi wakacjami mialam ambicje stracic pare cm ale nawet 10 min nie chcialo mi sie jezdzic :eek:

Netika hehehe ja tez nigdy nie palilam bo mnie nie ciagnelo i tez bym nie umiala sie zaciagnac :-D:-D

Ardhara jest tak jak piszesz baseny ozonowane sa lepsze bo przy tych chlorowanych latwiej o infekcje a u mnie w miescie wybudowali pare lat temu nowy aquapark i niestety chlorowana woda wiec odpada jak dla mnie
A dotleniac maluszka zmaierzam na tarasie i na lezaku w lato :-D:-D

Zapominajka a sio, wygon te zle mysli bo lanie dostaniesz. Bedzie dobrze, czekamy na wiescie

co do przytulanek to u nas pelna abstynencja, moze w II trym. bo narazie sie boje. Poza tym wstydze sie zapytac lekarza. Wy tak po prostu pytalyscie czy mozna ten tego ;-)

Mina hehehe ja tez pewnie bym troche zlomu z puszek nazbierala bo moj maz lubi piwo. Zreszta ja tez od czasu do czasu mam chec. Jak mialam wybierac to zadne wodki, drinki czy wina bo wolalam sobie powoli piwo wypic.
 
Ardhara brzmi ciekawie, jak robisz taka rybke??

a ja mam ochote na grilla. Dzis pogotynka w ddtvn mowiala ze weeknd bardzo cieply i czas na sezon grillowy i chyba w sobote pogonie R niech rozpali i zrobie sobie miesko z grila i buleczki czosnkowe :-D
 
ooo właśnie sobie przypomniałam o co chciałam was zapytać już jakieś 4 tyg temu
czy któraś z was używa depilatora, jeśli tak to czy odczuwacie jakieś zmiany podczas depilacji? chodzi mi głównie o odczucie bólu, bo u mnie masakra, odkąd jestem w ciąży to boli jak chole***ra, wcześniej depilacja obu nóg to max 30 min, teraz z jedną tyle się męczę
 
reklama
hej

Poza tym wstydze sie zapytac lekarza. Wy tak po prostu pytalyscie czy mozna ten tego ;-)

ja mojego zapytałam bezpośrednio...odpowiedział że bez szaleństw, mocnej penetracji, delikatnie. a że biorę luteinę dopochwowo 2x2 to w gumce żeby się nasienie z lekiem nie mieszało bo wypłuczę myjąc się .I już.
moje libido spadło do zera,mam takiego stresa do końca 12 tygodnia że szok. Czekam jeszcze 12 dni do USG..
 
Do góry