reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

a jeśli chodzi o odczuwanie bólu to tragedia. ostatnio próbowałam sobie zrobić wosk na udach (robię od paru lat), po oderwaniu pierwszego plastra stwierdziłam, że przecież maszynka też jest ok :-)

wizyta u gina z NFZ pozwala zaoszczędzić na wszystkich badaniach. ja chodzę prywatnie, a państwowo tylko po skierowanie na badania.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ja mojego zapytałam bezpośrednio...odpowiedział że bez szaleństw, mocnej penetracji, delikatnie. a że biorę luteinę dopochwowo 2x2 to w gumce żeby się nasienie z lekiem nie mieszało bo wypłuczę myjąc się .I już.
moje libido spadło do zera,mam takiego stresa do końca 12 tygodnia że szok. Czekam jeszcze 12 dni do USG..

hehe moje libido tez zerowe.

Marand u mnie jak zwykle przy depilacji. Najgorzej pierwsze rwanie potem juz idzie. Ja mam slabe wlosy bo przed ciazowa z rok czasu robilam wosk na cieplo.
A depiluje sobie nogi i pachy.

pare razy robilam tez bikini woskiem ale to mega bol jak dla mnie i bardzo mi wrastalo wiec sobie odpuscilam.

Talka oo to nie jestem sama. Ja uwielbiam karkowke i schab robiony we wlasnorecznie przygotowanej marynacie. Do tego boczus wedzony. A bulki z maslem czosnkowym do u nas HIT !!! Polecam, znikaja szysbciej niz miesko :-D

Ardhara :-D:-D to widze szybki i prosty przepis :-D:-D:-D:-D:-D. Takie sa najlepsze

Amć witaj
 
Wlasnie dostalam sms od kolezanki, ktora miala dzis 20tyg scan: maly zdrowy chlopczyk :)
A tak sie zastanawialysmy rano co bedzie :) ona mowila, ze na poczatku myslala, ze dziewczynka, bo "czula sie brzydka i gruba", ale potem juz byla pewna, ze chlopczyk - nie przytyla bardzo duzo, brzucha tez duzego nie ma no i ogorki kiszone to milosc jej zycia teraz :)
Takze dobre wiadomosci :)
 
Zapominajka trzymam kciuki
Anć witaj
Jeśli chodzi o golenie to jednorazówka albo krem.
Sportu nie uprawiam bo leń ze mnie totalny. Spacery to jest to co uwielbiam a dziś taka świetna pogoda że aż żyć się chce. Uwielbiam Wiosnę :-)
Libido bez zmian. Jeśli o to chodzi jest ok :-)
W ogóle dziś mam lepszy humor, choć pół nocy nie spałam bo zamartwiałam się teraz wiem, że głupio. Np odkąd jestem w ciąży mam podwyższoną temperaturę ciała. Normalka. Wcześniej zawsze chłodne dłonie, kiepskie krążenie a w ciąży wszędzie mi ciepło, dużo wietrzę w domu. Wczoraj idę spać i zrobiło mi się zimno. I już powód do zmartwienia. A co jeśli coś jest nie tak. Temperatura ciała spadła a to zły znak. I tak nakręcałam spiralę. A to, że brzuch już mnie tak bardzo nie boli, a to że wymiotów nie ma, a to, że mdłości jakby mniej intensywne. Popłakałam sobie i usnęłam.
Dziś na szczęście lepiej.
 
u mnie kończy pyrkać obiad słoneczko zaszło i zebrały się jakieś chmurzyska

co do depilatora to zabieram się do kupienia już ładnych parę lat ale jakoś nie mogę się zebrać no i rzypuszczam że teraz nie będę próbowała sie za to zabrać

anć
witaj
 
Anć witaj ,mamy termin na ten sam dzień :-):-)
Zapominajka o której masz wizytę?
Jutrzenka u nas też różne mięska na grilla króluję wcześniej oczywiście leżą przez noc w zalewie. My bułeczki lub chlebek kładziemy na siatce i są super smaczne
Ardhara mój synuś też na modyfikowanym wychowany praktycznie od urodzenia
Gardło znowu mnie pobolewa.Wypiłam kawkę 3w1 bo moje ciśnienie słabiutkie
 
Aguga my tez tak na kratce ale jak ktos lubi czosnek to wystawrczy troche posiekac, dodac do masla, posolic i dodac koperek i posmarowac i chwilke normalnie zapiec. Najlepsza jest taka bulka krojona, one sie w mig pieka, aby maslo sie rozpuscilo.
 
ale mi ochoty narobiłyście na takie mięsko z grilla, trzeba będzie chyba coś wykombinować :)
mnie się dzisiaj zupełnie nic nie chce, tzn może jakiś przyjemny spacerek, ale co począć jak trzeba w pracy siedzieć :( ale dobrze że jutro piątek, mam nadzieję że w weekend pogoda też będzie taka ładna
 
Mam pytanie byłam u gina we wtorek ale zanim sie do niego zapisałam to umówilam sobie jeszcze wizyte u innego tez na NFZ na 28 marca i się zastanawiam czy iść czy nie sama nie wiem co myślicie ?

ja bym poleciała na dodatkową wizytę bez zastanowienia...

u mnie schab i żeberka upieczone, kapusta mięknie, będzie bigos
 
reklama
Witajcie dziewczyny
długo mnie nie było strasznie sie zle czuje cały czas wymiotuje a do tego mnie slabo najchetniej to bym caly czas lerzała w łożku i nie wstawała.
a poza tym meczy mnie ból głowy dzie jest troche lepiej ale mi ciśnienie jakos piodskoczyło miałam dzis 145/98 co o tym myślicie
 
Do góry