reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Lorelain ja też wierzę, że to jakaś fatalna pomyłka i wszystko się pozytywnie wyjaśni!!!!
Trzymam kciuki o piętnastej i Ty się trzymaj i bądź silna!!!!!!!!!!
 
reklama
Miałam doczytac coście naskrobały od rana ale po tym co przeczytałam nie jestem w stanie:-(

Lorelain &&&&&&&&&&&&&&&&& zaciśniete za Twoje szkraby, mam nadzieje ze to zlośliwość tego 13-tego i sprzet u tego gina po prostu nawalił.Az mnie w brzuchu ścisnęło jak to przeczytałam.Czekam na wieści i nie dopuszczam mysli zeby były złe!!!!!!
 
LORELAIN Kochana ja wierze mocno że to koszmarna pomyłka że może maluszki schowały się w kąciku i dlatego cięzko było cos zobaczyc!!! Myśl pozytywnie (choć wiem że łatwo mówić) . Do 15 już nie dłużo czasu. Mocno trzymam kciuki za Wami .Buźka!!
 
Ale jestem szczęśliwa :-D
Jest serduszko , kamień z serca , wszystko opisałam w odpowiednom wątku.
Strasznie mi net zamula więc więcej nie popisze
może wieczorkiem będzie lepiej
 
LORELAIN na pewno się wszystko wyjaśni ,a tak ogólnie to ten państwowy ginekolog ,to nie widzi bliźniaka ,to usg dopochwowego porządnie nie umie zrobić ,a teraz jeszcze to...

Zobaczysz będzie ok
 
Ja na razie dziś nie witałam się z porcelanowym przyjacielem ,ale ta bezsenność mnie dobija.

Poprawiłam humor zakupami -bo jutro ojcowie wystawiają pierwszaków wystawiają w ramach spóźnionego dnia kobiet " Kopciuszka w szkole i musiałam kupić sukienkę ,bo przecież nie pójdę:-) w w spodniach na sznurek

to teraz rozumiem zakupy w leclercu.:)


Hej Dziewczyny!
Czytając Wasze wypowiedzi muszę poprosić Węża:-) o zakup coli, może na mdłości też pomoże.

ja kupuje pepsi twist - tą cytrynową. Najbardziej mi podchodzi.

Ja mam bardzo złe wieści, właśnie byłam u lekarza państwowego po skierowanie na krew i mocz i zrobił mi USG. Nie ma akcji serca.

jak dziewczyny ja się nie zgadzam!!!
lekarz sierota nie umiał dziecka znaleźć na usg a co mówic o serduszku.. wrrrrr
czekamy na dobre wiadomości.. serduszkiem jestem przy tobie..&&&&&&
 
LORELAIN trzymam kciuki żeby wszystko było jednak dobrze. Oby następne badania wykazały, że to jednak była pomyłka i fasolki mają się dobrze. Ściskam! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Lorelain dziwne to dla mnie .Skąd on może wiedzieć ,że wymiary dzieci odpowiadają dniu wczorajszemu,no rozumiem kilka dni ,ale nie byłoby takiej różnicy wczoraj ,a dzisiaj. Moje maleństwo też nie chciało się poruszyć pomimo uciskania brzucha,ale lekarz powiedział ,że takie maluchy tylko śpią i nie miał ochoty się poruszyć. Wierzę,że wszystko jest ok ,czekam na wieści od Ciebie
 
reklama
Do góry