reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

anusia175 gratuluje udanej wizyty.
Ja za 3 tygodnie dowiem się co dalej.
Chyba że wcześniej samo się wyjaśni.

Dobra nie będę już smucic.

Będę się cieszyć waszymi dobrymi wiadomościami :-)
 
reklama
anusia175 - gratuluje :-)


Monia.B - ja jakoś nie jestem za podróżowaniem samolotem w czasie ciąży. Mój mąż też chciałby gdzieś polecieć ale to na wakacje. Powiedziałam że absolutnie się nie zgadzam. Ja wiem że Polski nie ma co porównywać do Egiptu, Turcji itd. ale można znaleźć u nas równie piękne miejsca. Nie wyobrażam sobie jakby zaczęło się coś dziać mi albo maleństwu i musiałabym iść tam do lekarza. Wiadomo że po angielsku teraz idzie się wszędzie dogadać ale jakoś sobie tego nie wyobrażam.
 
anusia175 gratuluje udanej wizyty.
Ja za 3 tygodnie dowiem się co dalej.
Chyba że wcześniej samo się wyjaśni.

Dobra nie będę już smucic.

Będę się cieszyć waszymi dobrymi wiadomościami :-)

Dzięki dziewczyny, nawet nie wiecie jak się cieszę:-D

Kasiorzyca- nie martw się na zapas, będzie dobrze, tak jak to Twój lekarz powiedział. Odpoczywaj i pamiętaj że stres na pewno Ci nie pomoże, więc głowa do góry i myśl pozytywnie a na pewno będzie dobrze:tak:
Trzymamy mocno kciuki za Ciebie!!! A kiedy masz następną wizytę, bo chyba tego nie doczytałam?
 
Kasiorzyca Moja pierwsza wizyta wyglądała tak że lekarz znalazł pęcherzyk bez zarodka i powiedział, że to mu wygląda na 4 tydzień a powinien być 7 (wg mnie 6 ale się nie sprzeczałam bo on zna się lepiej). Zaproponował mi dokładniejsze badanie usg w piątek (pierwsze miałam we wtorek) na lepszym sprzęcie.
Jakoś się nie martwiłam byłam pewna że wszystko jest ok, ale przed samą wizytą mama napędziła mi trochę stracha pocieszaniem że jak się teraz nie uda to zawsze mogę spróbować później.
Okazało się, że te kilka dni dały czas na urośnięcie mojemu Groszkowi i z ulgą go zobaczyłam. Jeszcze niewyraźny cień, ale był.
Nie wiem jak masz wyznaczona następną wizytę ale proponuję ci udać się na usg jeszcze raz za tydzień. Dowiesz się czy pęcherzyk urósł i czy coś w nim urosło. Trzymam kciuki.
 
pesca to co napisalas bardzo mnie pociesza.
Dziękuje.

Masz rację.

Pójdę jeszcze raz przed terminem wizyty.
Na pewno mnie przyjmie :-)
 
MoniaB ja bym Egiptu nie ryzykowała, chyba, że czujesz się tam pewnie.

Kasiorzyca a może warto iść szybciej np po tygodniu i sprawdzić, czy rośnie, czy nie. Takie czekanie jest chyba gorsze niż wszystko inne.
 
Sandy40- ja jeżdżę do Mikołowa.Wybrałam dr Banasia. Jest zastępcą ordynatora na położnictwie w szpitalu w Mikołowie, jest więc szansa że będzie przy porodzie. Moja siostra prowadziła u niego 2 ciąże 4 lata i rok temu a moja ciocia 3 lata temu. Obie zadowolone i to mi wystarczy. Na pierwszej wizycie dostałam od razu telefon komórkowy w razie jakichkolwiek problemów mam dzwonić i to jest dla mnie ważne, nie mam pewności ze doktor odbierze ale szansa jest na szybki kontakt:)
Szukałam trochę w Katowicach ale cały czas coś mi nie odpowiadało. niby prywatnie i płacisz kupę kasy a okazuje się że wizyty trzeba umawiać na 3 tygodnie do przodu ( a jak widzimy z historii na naszym forum dostęp do lekarza powinien być nieograniczony) albo lekarz przyjmuje do 18. A co jeśli mój partner pracuje do 19? Nie będzie miał szansy usłyszeć serducha swojego bobasa? Opiniami w necie nie sugerowałabym się do końca. Ludzie są różni, dziwni, a kobiety w ciąży pewnie nie jest łatwo zadowolić:)
A Ty gdzie chodzisz?
U kogoś na zdjęciu widziałam Przychodnia Sikornik- to Gliwice? Niedawno mieszkałam jeszcze w Gliwicach. Tak w ogóle to w zeszłym roku przeprowadzaliśmy się 4 razy:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
anusia gratuluje udanej wizyty.
Kasiorzyca badz dobrej mysli, ja na twoim miejscu poszlabym sprawdzic za kilka dni u innego lekarza, mimo ze ten moze byc najleprzy.
Monia.B jak czujesz sie na siłach zeby leciec to lec, ale ja osobiscie bym nie poleciala zwłaszcza do Egiptu w ciazy. moze gdzies blizej i bardziej do miejsca gdzie jest zblizony klimat do naszego.
Lorelain ale twoj mały smiga na rowerku, ja bede chciala w tym roku nauczyc mojego jazdy ale na czterech kółkach bo jeszcze nie umie pedałowac i kierowac. moze sie w tym roku nauczy.
 
Do góry