reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Paula ,ale nie zawsze było i u nas tak kolorowo ,zanim trafił do właściwej firmy było gorzej. Teraz też dużo ludzi przychodzi żeby robił po godzinach,ale musi odmawiać bo czasu niestety nie ma. Jak Twój m trafi na dobrego pracodawcę to i odbijecie się,czego bardzo Wam życzę

W to mocno wierzę, inaczej pewnie już dawno bym się załamała :-(
 
reklama
Paula w końcu musi skończyć się zła passa i zaświeci u Was słoneczko. Będzie dobrze,mąż w końcu coś znajdzie wiosna już wielkimi krokami się zbliża,a wtedy wiadomo więcej roboty.Później jak się sprawdzi to zostanie na dłużej -zobaczysz;-)

aguga - wpisz użytkownika : bajeczny_swiat

niewiele teraz jest bo mi samopoczucie nie pozwala za bardzo wystawiać ale co poradzić :/

Zaraz luknę.A masz czasami coś na 6latka?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
zobaczę co znajdę to dam znać :)

( ps. szkoda że dopiero teraz bo niedawno poszły mi na 116/122 koszulki z Zygzakiem i StarWars )
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny, u nas dzis piekna pogoda, zaliczylismy dluuugi spacer:-)A moj syn wywala mi wlasnie wszystko z szuflad, no ale to chwila spokoju dla mnie:tak:

A wy ciagle o takich smakolykach piszecie ze ja siadam na bb i jestem glodna:szok:

Butterfly88 witaj, nic sie nie martw dasz rade, ja Malego dopiero tydzien temu odstawialam od piersi a na widok nocnika dostaje spazmow

Ardhara ja mam niestety straszne jazdy w zoladku, do tego stopnia ze jak gwaltownie sie przekrecam to mam wrazenie ze mi zoladek eksploduje.I uwazam na to co jem a niestety jeszcze mnie przegoni,mam nadzieje ze to nam niedlugo przejdzie

Arwen na miecho i kotlety to tez nie moge patrzec

Ufka ja niestety tez zasmarkana, a na czosnek nie moge juz patrzec.

Dziewczyny nie pamietam co mialam jeszcze komu odpisac, pisze jedna reka bo druga macham ciagle papa Gabrysiowi
:-D
 
reklama
Do góry