reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

reklama
Paulawawa no własnie na bieżąco jestem i wiem gdzie jest Twój m ,ale tak jak azorek pisze teraz wszędzie jest ciężko z robotą nie tylko w polsce.Wiem bo mam rodzinę mieszkającą zza granicami kraju. Ciężko jest samemu tam ,a wy w polsce bez żadnych dochodów bo utrzymać musicie praktycznie dwa domy.Mój m też pracuje w remontówce i na robotę nie narzeka na mieszkamy w małym miasteczku dlatego w szoku jestem ,że w Warszawie takie bezrobocie.
A ta baba niech się w piekle smaży że oszukała Twojego m z tą pracą.

W Warszawie jest tego bardzo dużo firm remontowych, zresztą do Warszawy zjeżdża bardzo dużo ludzi spoza miasta, gdzie ludzie w mieście mają inne ceny jak ci z małych miejscowości.
Niestety spora konkurencja :/
Widzisz, u nas jest teraz trochę tak jak za granicą z pracy, tyle tylko, że do nas do Warszawy dojechało dużo osób z małych miejscowości (nic nie mam w sumie do tego), ale nie ma terazp pracy dla Warszawiaków.
za granicą z kolei wiele obcokrajowców powyjeżdżało i jest to samo co w stolicy niestety.
 
Ostatnia edycja:
o pracę jest trudno szczególnie w takich sektorach jak remontowo/budowlany :(

ja szukałam jakiś czas pracy, dostałam etat w domu dziecka ale praca po 12h przy 3 letniej córce i prowadzeniu domu była ponad moje siły :/ ( szczególnie że miałam 7 dzieci a byłam sama a tu nakarm, posprzątaj, zajmij się gromadką, przyjmij nowe dziecko z interwencji itd ). Na szczęście mąż ma od lat stałą pracę i na tym etapie ciężko było by ją stracić bo to międzynarodówka a że sektor informatyczny to też nie wymieniają ludzi bo każdy z nich ma certyfikaty bezpieczeństwa ze względu na przekazywane informacje.
Więc ja poszłam na swoje i mogą mnie kroić i przypalać ale nie pójdę już pracować dla kogoś - to nie dla mnie ( również ze względu na charakter ).
 
Zapominajka ale to nie był sen :-D
mendi ciemno było więc miny nie widziałam, ale powiedział tylko że na szczęście już nie 9 a niecałe 7 miesięcy zostało :tak:
A ja się zdrzemnęłam, ale obudziły mnie mdłości :baffled: A zaraz jedziemy na lody i rurki z kremem mniam ;-)
 
Ardhara a co porabiasz?Praca z dziećmi faktycznie ciężka i odpowiedzialna też bym jej nie przyjeła jak Ty . W budowlance najgorzej zimą chociaż u nas te zimy nie są teraz najdłuższe ,akurat my z moim m nie narzekamy ,a pracuje tylko mąż i starcza nam na życie.
Matko kiedy to przestanie w końcu mulić ????
 
a a co do snów to u mnie też walnięte ;) ostatnio śniło mi się że naszło nas z M na zabawy intymne a tu w środku zabawy nagle zza łóżka wyłania się moja teściowa... zonk ....

aguga - ubranka dziecięce sprzedaje ( nowe i używane )
 
a a co do snów to u mnie też walnięte ;) ostatnio śniło mi się że naszło nas z M na zabawy intymne a tu w środku zabawy nagle zza łóżka wyłania się moja teściowa... zonk ....

aguga - ubranka dziecięce sprzedaje ( nowe i używane )


A na necie ,masz jakąś stronkę?
Buahahahha się uśmiałam ten sen to istny horrror miałaś
 
reklama
Dawaj linka do strony allegro :-)

Paula ,ale nie zawsze było i u nas tak kolorowo ,zanim trafił do właściwej firmy było gorzej. Teraz też dużo ludzi przychodzi żeby robił po godzinach,ale musi odmawiać bo czasu niestety nie ma. Jak Twój m trafi na dobrego pracodawcę to i odbijecie się,czego bardzo Wam życzę
Ja ubranka też wystawiam na allegro jak synuś wyrasta,a za to kupuję nowe rzeczy lub zabawki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry