reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Zapominajka, jak kupa się śni to oznacza pieniądze... więc dobre wieści raczej

Wszędzie kiepsko z pracą. W mediach trąbią że trzeba znaleźć niszowy potrzebny zawód, ale co? kominiarzem mam zostać?
 
reklama
Paulawawa no własnie na bieżąco jestem i wiem gdzie jest Twój m ,ale tak jak azorek pisze teraz wszędzie jest ciężko z robotą nie tylko w polsce.Wiem bo mam rodzinę mieszkającą zza granicami kraju. Ciężko jest samemu tam ,a wy w polsce bez żadnych dochodów bo utrzymać musicie praktycznie dwa domy.Mój m też pracuje w remontówce i na robotę nie narzeka na mieszkamy w małym miasteczku dlatego w szoku jestem ,że w Warszawie takie bezrobocie.
A ta baba niech się w piekle smaży że oszukała Twojego m z tą pracą.
 
Zapominajka, jak kupa się śni to oznacza pieniądze... więc dobre wieści raczej

Wszędzie kiepsko z pracą. W mediach trąbią że trzeba znaleźć niszowy potrzebny zawód, ale co? kominiarzem mam zostać?


Może jakiś totek :-D
A kominiarz dobry zawód, szczęście przynosi:tak:;-)
 
paulawawa - ja wam mocno kibicuję! ... jesteście trochę teraz na zakręcie, ale przyjdzie ten moment że się odbijecie od dna! ... trochę czasu i znajdzie prace...zwłaszcza że idzie wiosna i dużo ludzi będzie remontować, a zimą wiadomo zawsze jest zastój.

do mnie właśnie dotarła książka o bliźniętach to aj ide sobie do wanny poczytać :-) .... może będę trochę mądrzejsza :-p


to że się trafiło na oszusta to nie ma co rozgrzebywać, tylko iść dalej przed siebie, a w Polsce to oszustów nie ma? ... 80 % ogłoszeń to jakieś kantowanie. Tak jak pisze azorek ... z czasem nauczy się z góry przekreślać to co podejrzane.
 
Zapominajka no sny to masz :-D buahahaha aż się uśmiałam. Mi śniło się,że do rodziny jechaliśmy,ale nie miał kto z synkiem zostać.

Lorelain fajna ta stronka.My będziemy przenosić być może synka do pokoju na poddaszu bo jest w trakcie remontu .Mam nadzieję,że na jesień będzie wszystko już porobione:shocked2:
 
my będziemy robić raczej wszystkie remonty przełom wiosna/lato bo jak dobije z brzuchem do końca sierpnia to będzie dobrze
 
my będziemy robić raczej wszystkie remonty przełom wiosna/lato bo jak dobije z brzuchem do końca sierpnia to będzie dobrze

U nas to nie możliwe bo mój m od rana do wieczora w pracy i będzie robił po godzinach.Podłoga położona,ale musi teraz wyschnąć przez jakiś czas.Też chciałbym do lata mieć to zrobione
 
Mnie się dzisiaj śniła kupa, wielka jak krowi placek, śmierdząca, dość twarda.
A że we śnie próbowałam ją posprzątać i mi przez ręce leciała, to po przebudzeniu biegłam umyć ręce.
Fuj.

właśnie jadłam brzoskwinie czytając o tej kupie i jakoś tak mi się odechciało ich od razu:dry:

a co do snów to ja też mam w nocy istny przegląd filmowy, cały czas mi się coś śni i to jakieś głupoty cały czas, nawet nie wiem konkretnie co to w trakcie jednej nocy budzę się z 7 razy i za każdym razem urywa się sen w połowie a jak już zasnę to nowy się zaczyna i tak w koło, kiedyś to od wielkiego dzwona jak mi się coś przyśniło. mój mąż zawsze miał bogate sny i teraz się śmieje ze mnie że się do niego podłączam w nocy i kradnę jego sny, bo mu zawsze głupoty się śniły
 
Witam sie piątkowo :tak:
Oj sny to ja też mam takie głupie, albo nie śpię po nocach. Dzisiaj mnie taka zgaga meczyła przez pół nocy, później mdłości, i taka byłam zła, sama sobie ciśnienie podniosłam że w zlewie brudne naczynia są i trzeba kurze powycierac i podłogi pomyć, że byłam gotowa wstać w nocy i zacząć sprzątać. A i wkońcu w tej złości obudziłam męża o 3 w nocy, że co on sobie wyobraża, ja tu spać nie mogę, syf wszędzie, a on sobie smacznie śpi i do tego jeszcze chrapie :szok: Ale za to już mam wszędzie porządek i zaraz mąż obiadek będzie robił :tak:

:-D:-D:-D Bellka prawie sie poplakalam jak wyobrazilam sobie Twojego meza obudznego o 3 w nocy wyrzutami, ze naczynia sa nie pozmywane:-D Ciekawe jestem jaka mial mine:-):-)

Ja dzis pilny uczen w szkole bylam juz pzed 9 gotowa do egzaminu, a tu sie okazalo ze dzis wcale zajec nie mamy, tylko o 10 ten test:rofl2: Wiec poczekalam godzinke, 20 minut egzamin, i mam wolneeee az do nastepnego poniedzialku:-)
 
reklama
a co do remontu to my też mieliśmy w planach, ale taki gruntowny, zbijanie wszystkiego do gołych ścian praktycznie, i podłogę do wymiany i drzwi, ale niestety chyba nic z tego nie wyjdzie bo nie wiem czy z kasą wydołamy, zwłaszcza jak maluch w drodze
za to sąsiad od tygodnia remontuje i ja mam już dość bo od poniedziałku ciągłe wiercenie i tym podobne i niesie się po całym bloku że już zwariować można, mam tylko nadzieję że do października skończy póki mój maluszek na świat przyjdzie
 
Do góry