reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

dziewczyny trzymam &&&&& za wasze wizyty..

a jeśli temat jedzenia dzieci to mój syn w przedszkolu zjadał wszystko, w domu również zjada wszystkie zupy ze wszystkimi warzywami ale już surówek nie chce, buraczki tak, ogórki kiszone bardzo tak, cebula nigdy w życiu.. ulubione to klopsiki, kopytka, gołąbki, pierogi ze wszystkim, a do picia herbata z cytryną lub sok jabłkowy. tyle.
 
reklama
Paulawawa mój kilka potraw pierwszy raz w życiu próbował właśnie w p-kola.W domu warzyw też nie,owoców też nie ,a w p-kolu jabłuszka i banany lepiej smakują.Teraz mam przegrane jak on chory w domu bo jeść nic nie chce a ja się gimnastykuję aby coś do ust włożył.

My też spory tv mamy,ale ja częściej siedzę w pokoju synka i oglądam jego 19cali.Jak dla mnie za świat starczy
 
Mina to i tak dobrze,że buraczki zjada bo mój w p-kolu nie za bardzo nawet chce jeść. Co do picia to od małego musi mieć wodę i koniec,sok wypije,ale wodę kupujemy zgrzewkami .
 
My mamy 1 TV jeszcze straszej generacji, takie wielkie pudło, jak calowo, to nie mam pojęcia, ale najwazniejsze, że działa :)
Czasem mamy bitwę o TV, bo mała chce bajki, a ja chce oglądać co innego no i robi się klops
 
lori - moj troszke ciezszy, na szczescie nie chce byc noszony, za to uwielbia sie na mnie wgramalac dla zabawy... jak takie 12 kg Cie przydusi, to czuc!!
aguga, Mina - moja corcia je wszystkie owoce i warzywa, ale sa zestawy, ktore jej nie odpowiadaja - np. surowa marchewka musi byc w calosci, utartej nie zje... kiszona kapusta osobno, z innymi warzywami w surowce - nie zje... Nie wiem skad sie takie rzeczy biora:baffled:
 
My przemeblowaliśmy salon u góry ,bo na dole mam bilbioteką na całe ścianie ,a od kwietnia ruszamy z remontem dołu-tj powstanie jadalnia na 12 osób ,duży salon -będzie to połączone drzwiami przesuwnymi -lub przedzielone roletą wewnętrzną ,pokój gościnny ,kuchnia ,dodatkowa duża łazienka.

U góry mam 2 pokoje dziecinne ,salon ,sypialnię ,garderobę dziewczynek[zagospodarowaliśmy skos] i łazienkę pod skosem.

Jeszcze men musi skręcić jeden regał na książki i wstawić do salonu na ścianę -środek salonu pusty ,bo grają na na x-boxie360 -plus do tego kinekct.

Mieliśmy zacząć w tym tygodniu remont ,ale puki nie wiadomo ile """"fasolek"
' będzie czekamy -bo jak będzie więcej niż 1 to salon zniknie u góry na stałe:-D
 
my synkowi nic nie mówimy, chociaż on coś wie, bo ja dużo lezę, odpoczywam, mówię że nie mogę się męczyć.. wczoraj jak mąż wrócił to mu zakomunikował: mamusia jest chora ale ja się nią dzielnie opiekuję!
Ale bardzo chce mieć siostrę i tylko siostrę bo jak mówi: dziewczynki są piękniejsze:-D


Ja też mojemu na razie nic nie mówię. Myślę, że najpierw muszę się upewnić, że wszystko jest ok. A potem pewnie jeszcze poczekam, bo on jeszcze mały i będzie się niecierpliwił:-D


Ja mam w domu niejadka strasznego. I niestety przedszkole wcale go jeść nie nauczyło, choć wszyscy obiecywali mi, że tak właśnie będzie.
 
reklama
dziewczyny trzymam &&&&& za wasze wizyty..

a jeśli temat jedzenia dzieci to mój syn w przedszkolu zjadał wszystko, w domu również zjada wszystkie zupy ze wszystkimi warzywami ale już surówek nie chce, buraczki tak, ogórki kiszone bardzo tak, cebula nigdy w życiu.. ulubione to klopsiki, kopytka, gołąbki, pierogi ze wszystkim, a do picia herbata z cytryną lub sok jabłkowy. tyle.

A powiedz jeszcze Mina ile twój smyk zjada chodzi mi ile razy dziennie i jak dużo ?
Mój w przedszkolu ma śniadanko, obiad z dwóch dań i jeszcze podwieczorek przychodzi do domu i odrazu jest głodny i musi zjeść domowy obiad a do wieczora jeszcze ze 2 razy musi zjeść. Jakoś tak strasznie dużo zjada. Na szczęście lubi wszystko owoce , warzywa nawet surowe, zupki, drugie dania.
A najlepiej mu wchodzi chlebek z masłem i ketchupem :tak:

Mamy 4- latków powiedzcie ile ważą wasze dzieci bo mój 17 kg
 
Do góry