reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Witam się nieśmiało i pytam czy przyjmiecie mnie w swoje szeregi.
przed chwilą zeobilam test i jest dwie kreseczki.
z OM termin na 21października :)
 
reklama
Kasiorzyca witamy. no pewnie że przyjmiemy, każda mama jest mile widziana :tak:

No to witam się juz marcowo :-)
Ale ten czas leci niedługo wiosna, już nie mogę się doczekać ciepelka

Zauważylam że jest tu dużo mam które mają starsze dzieciaczki w wieku 4 lat i teraz kolejne.
Czyżby to był najlepszy okres na drugą dzidzie ?

Milego dzionka życzę wszystkim :-)
 
Witajcie Kobietki!
Ja dziś mam stresa bo po południu wizyta, nie wiem ale jakoś schizuję gorzej niż za pierwszym razem, a przecież byłam o wiele młodsza. W dodatku martwi mnie to że dopóki się nie dowiedziałam to paliłam, mam nadzieję, że nie zaszkodziłam dziecku!!!!!! Chyba bym sobie nie darowała, za pierwszym razem też tak było, później już nie paliłam i mały był i jest zdrowy na szczęście.
 
Dzięki laseczki :)
Troszke mnie ta ciąża zaskoczyła, ale to pozytywne zaskoczenie :)
Tym bardziej ze poza tym ze staniki uciskaja i okresu brak, nie mam zadnych objawów, a z Sebkiem 10 dni po zaplodnieniu juz mnie mulilo i do 16 tyg wymiotowałam.

Sebek moj 15 lipca skończy 5 lat więc już czas najwyższy na drugie.

Staram sie zrobic rewolucje w suwakach.
Jakoś idzie :D
 
Kasiorzyca - witaj:)

Zauważylam że jest tu dużo mam które mają starsze dzieciaczki w wieku 4 lat i teraz kolejne.
Czyżby to był najlepszy okres na drugą dzidzie ?
w moim przypadku to juz bedzie trzecia dzidiza:)

Aa.. no i od dziś są zapisy do przedszkola, miałam młodą zapisac, ale w obecnej sytuacji,skoro sama będę siedziała w domu,to nie wiem czy jest sens? :sorry:
na moje warto, chociaz na kilka godzin. Zobaczysz, ze bedzie Ci latwiej, jak starszak bedzie mogl sie wybawic troszke, wymeczy w przedszkolu. Nie wiadomo jak maluszek bedzie spal.
Mi pomoglo bardzo, ze Migotka byla w przedszkolu od 8.30do 12.30 - zawsze sie zdrzemnelam troche z mlodym i ogarnelam obiad. A ona, jak sie wyszalala, to nie byla znudzona. Tym bardziej, ze ja rodzilam 29 listopada i pogodna byla srednia na dlugie spacery.
 
Mam to samo z tymi stanikami, w pierwszej ciąży tak szybko tego nie czułam,albo nie zauważyłam. Od dwóch dni piersi jakby mniej mnie bolą na szczęście, ale zauważyłam ze jeansy robią mi się przyciasne, a co to będzie później ..... co do jedzenia to mam takie napady, albo w ogóle nie mam apetytu, albo wcinam jak najęta, ale to nie tak że stale tylko tak ze smakiem jakbym nigdy nie jadła hehe. Mdłości żadnych nie mam i ogólnie czuję się normalnie. Pierwszą ciąże całą dobrze przeszłam, a teraz zobaczymy, byle dzieciątko było zdrowe.
 
Diana_D więc przechodzimy tą ciążę tak samo :-)
Piersi już mnie tak nie bolą, ale cały czas się powiększają :szok:
Paski też odstawiłam bo mnie uciskają jak siedzę.
Brzucha brak poza tym wałkiem nagromadzonym na zimę.

Szczerze wątpiłam, że test wyjdzie pozytywny.
Ale jak wczoraj wieczorem zjadłam ryż z czekoladą, śledzie i żelki z sokiem owocowym to jednak sie zastanowiłam.
 
reklama
Do góry