reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Sebek chodzi do przedszkola na 4 godziny dziennie.

Teraz siedzimy w domu bo ma wirusowe zapalenie gardla.
Mam nadzieję ze sie nie zaraze.

Powiedzcie mi co zrobic z biegunką?
Zamęczy mnie chyba.
miała któraś z was ten problem??
 
reklama
paula - no ja akurat do karmiących nie należę - karmiłam 2 msc tylko.

kasiorzyca - najlepiej lekarza się doradzić bo marchwi podobno za bardzo nie wolno w ciąży ( wit A podobno może uszkadzać płód )
 
Ostatnia edycja:
Diana - ja w pierwszej ciąży chodziłam do lekarza który pracował tez w szpitalu, ja tego szpitala nie znalam ale mi go koleżanki polecały. Skonczyło sie tym że rodzic poszłam do innego szpitala bo uznałam ze jest lepszy. Poszlam jako osoba z ulicy i było dobrze. Chyba podczas porodu jest wręcz ważniejsza położna niż gin b to ona z tobą rodzi. Wolałabym jak juz cos to sobie takiej poszukac i jej zapłacić za rodzenie. Lekarz przychodzi na koniec i w jego ręce wpada dziekco i cie szyje no i było by na tyle z jego zadania. Jak by sie cos działo to obojetnie jaki lekarz bedzie w szpitalu to i tak przeciez musi Ci pomóc niezależnie czy cie zna czy nie. Możesz miec lekarza ze szpitala w którym rodzisz a trafić na inną zmianę. Jeśli Ci go dużo osób poleca i jest dobrym elkarzem to ja bym u niego została. Możesz zawsze tez poszukac na internecie o nim opinni i wejśc na forum swoje regionalne i tam dziewczyny na pewno są obcykane i tez ewentualnie cos Ci doradza i może polecą innego który przyjmuje w szpitalu.

edit: ja chodze do mam nadzieję najlepszego lekarza w moim mieście ... ale przyjmuje w szpitalu baaaardzo daleko i ja wiem że tam rodzic nie będę, tak więc trochę podobna sytuacja. Najważniejsze żeby dobry lekarz poprowadził całą ciążę.

Ja mialam jazde z przyjmowaniem do przedszkoal w zeszłym roku i teraz juz mam święty spokój :-)
 
Ostatnia edycja:
Paulawawa112 wiem ze nie latwo ale nie przejmuj sie, ja mam tez wizyte dopiero 16-stego a cos czuje ze infekcje zalapalam

Ardhara a ja sobie radzisz z noszeniem malego? Bo niby w ciazy nie mozna dzwigac:no:Moj wazy juz 10 kg, zaczal chodzic ale np od sofy do szafki i nie wiem jak to bedzie kiedy brzuch urosnie

Dziewczyny prywatny lekarz to kasa, ale macie chociaz szanse sie do takowego wybrac a ja nie musze grzecznie swoje odczekac:tak:
 
Witam nowe mamusie :tak:
fasolek to dobrze że wszystko już w porządku. Odpoczywaj dużo
paulawawa trzymam kciuki za wizytę

Ja dziś pół nocy nie przespałam, mam tak co drugą noc, bo przez te czopki co dostałam to muszę ciagle wstawać bo mam mokro :wściekła/y:
A ja dziś wybieram się spotkać z koleżanką, przyjechała właśnie z Norwegii i pewnie znowu wrócę z jakimś ciuszkiem :-D
 
Polcia.. wg mnie powinnaś zapisać dziecko do przedszkola, zawsze to dodatkowe 4 h dla siebie, a może być z rówieśnikami i się wyszaleć

Diana, ja bym chodziła do lekarza do którego mam zaufanie, liczy się opieka w ciąży a poród to tylko kilka godzin

a teraz kto ma mdłości niech nie czyta, otóż zjadłam.....

bułeczki z boczkiem i musztardą
 
izabela - nosze go jak już muszę a tak staram się aby mąż go nosił ( na szczęście 3 dni w tygodniu może pracować z domu ). A tak jak muszę to staram się nie podnosić go szybko tylko kucać i podnosić już mając go na ramieniu - nie dźwigać rękami aby nie naciągać przepony.
 
reklama
U nas na NFZ podobno jest bardzo dobry sprzęt bo niedawno kupiony, ciekawe ale gina brak. Idę dzisiaj do tego ośrodka ale prywatnie (doktor podobno ma do dyspozycji gabinet na kilka godz w tygodniu bo ma tu dużo pacjentek i nie musza dojeżdżać do niego, nawet jakiś papier do podpisania mi dali w rejestracji w celu przywrocenia ginekologa na NFZ)
Pierwszą ciąże chodziłam prywatnie do lekarza pracujacego w szpitalu, miałam państwowo tylko pierwszą wizytę żeby w ogole się upewnić czy to ciąża. Ogólnie facet był ok, ponoć dobry specjalista, ale u mnie wszystko przebiegalo ksiązkowo więc nie miał wielkich wyzwań. Tak czy tak do tego samego już nie pojde.
 
Do góry