reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

kto normalny po śmierci dziecka zajmuje się swoim image ? kto normalny nie wykazuje krzty emocji ( co nawet specjalistów dziwiło )...

Sądy w PL powinno się postawić pod Trybunał Stanu za łapówkarstwo i stronniczość !!

dokładnie tak, po "porwaniu" dziecka ta osoba zawsze miała makijaż, kolczyki, sorry ale kiedy ja traciłam dziecko było mi wszystko jedno jak wyglądam.. a teraz "ojczulek" zmienił image i włosy pofarbował.. echh...

1330378192_by_Dragon21_500.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja z innej beczki.
Spotkałam dziś moją dalszą ciocie ,wyglądającą jak by coś się stało,pytam ,co się stało-a ona w rozpaczy -bo jej syn powiedział wczoraj ,że zostanie babcią po raz trzeci..,i rozpacza,że po co im ,i w ogóle-a nota bene mają dzieci [synków] w wieku moich córek i lamentuje że synowa w lipcu urodzi -a ja na to ,że powinna się cieszyć ,że w lipcu bo ja dopiero w październiku ,więc będę się kulać przez całe lato .....
 
portia bardzo mi przykro :-( tule mocno

Kurcze jak przeczytalam o fasolce porti to bardzo się wystraszyłam i teraz strasznie się boje ale pewnie nie tylko ja ale i wiele z was.
Bardzo się boje bo do wizyty jeszcze prawie 2 tyg.
Są jeszcze jakieś dziewczyny które nie miały żadnej wizyty ?

Wstalam dzisiaj rano wypilam slaba kawke i po chwili musiałam ją oddać porcelance:zawstydzona/y:
Pierwszy raz weymiotowałam i chyba koniec z kawką

Na temat Madzi z Sosnowca się nie wypowiadam bo aż mnie trzęsie co się wyprawia w tej sprawie i jaką nagrodę rodzice dostają za śmierć dziecka:wściekła/y:
Nic tylko jeszcze pomnik im powinien Rutkowski postawić .

Miłego dzionka
 
Cześć dziewczyny. Wrócę jeszcze do wczorajszej dyskusji o porodach. Nie obraziłam się. Owszem uważam że forum jest po to żeby dyskutować na takie tematy ale nie obrażając przy tym nikogo. Któraś z Was napisała o ciotce która chciała cc na życzenie bo bała się masakry tam na dole po porodzie sn. Wszystko ok, tylko dlaczego od razu trzeba kogoś takiego wyśmiewać? Jeśli w takim stylu będziemy prowadzić dyskusję to do niczego nie dojdziemy i w którymś momencie możemy kogoś mocno urazić. Nie wiem co wy na to, ale ja wolałabym, żebyśmy powstrzymały się z taką krytyką. Myślę że w tedy będzie milej i każda będzie mogła swobodniej o coś spytać wiedząc, że zamiast krytyki spodka się z opiniami, pozytywnymi czy negatywnymi nie ma tu znaczenia ale OPINIAMI a nie osądami.


portia bardzo mi przykro :-:)-:)-( trzymaj się ciepło kochana!
 
Witam z rańca:)

Sandy piszesz o reakcj cioci ja czuje że taka reakcja bedzie mojej tesciowej. Jeszcze w jesieni mi powiedziała że chyba taka głupia nie jestem żeby planowac drugie dziecko!!! Sama ma trójkę i jeszcze rok po roku no ale zobaczymy może zareaguje pozytywnie>


Co do sprawy Madzi to mnie az tłucze jak czytam i oglądam tą rodzinkę!!! Niedługo zostana Bohaterami Roku!! To chyba tylko w naszym kraju za takie postępowanie czeka nagroda!!! echhh!


Zbieram sie z Synkiem na spacerek bo cos się przejaśnia:)
 
dla mnie cesarka ma jasny przekaz - zabieg ratujący życie i zdrowie matki lub dziecka w chwili zagrożenia. Pierwotnie zabieg wykonywano na zmarłych kobietach aby nie dopuszczać do zagrzebania dziecka żywcem wraz ze zmarłą matką ( później w ogóle był zakaz grzebania matki z dzieckiem w łonie - nawet zmarłym )

Nigdy nie zaaprobuję cesarek na żądanie i mam do tego prawo tak samo jak i do wygłoszenia swojej opinii - idąc tropem że kogoś to może urażać to nie powinno istnieć coś takiego jak forum bo WSZYSTKO może kogoś urazić - nawet to że ktoś stwierdzi iż nie lubi kotów.
I tyle na ten temat ode mnie


W PL posiadanie 3 dzieci teraz uznaje się za patologiczne :/ teraz to najlepiej nie mieć ich w ogóle albo max. jedno - taką mamy politykę "prorodzinną"
 
a ona w rozpaczy -bo jej syn powiedział wczoraj ,że zostanie babcią po raz trzeci..,i rozpacza,że po co im ..

no nie, takie teksty mi nerki rozwalają..
skoro dorośli ludzie decydują się na dziecko to raczej wiedzą co robią..

u mnie w rodzinie takie teksty nie przejdą.. jako anegdotę powiem wam że siostra mojego ojca jest prababcią
ciotka miała córkę w wieku 17 lat, 36 lat została babcią, a jej wnuczka jako 17 latka urodziła dziecko i w ten sposób ciąg został zachowany. Moja siostra cioteczna jako babcia w wieku 36 lat, ma synka 5 letniego..
Nadmieniam że nikt w ich stronę żadnych uwag ani krytyki nie rzuca, ciąża i dziecko to jest zawsze dobra wiadomość. A ojciec prawnuczki został ciepło przyjęty bo zaopiekował się dziewczynami odpowiedzialnie. Więc jeśli jest wsparcie od rodziny to jak widać wszystko może się ułożyć. A za to jak na święta wesoło.. wujkowie i ciocie w wieku bratanków :) wyrywające sobie zabawki :-)

Ardhara.. jak to ktoś nie lubi kotów ? Niemożliwe!!.. wyzywam do walki za takie stwierdzenie hihihihihih:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
mina - no ja też nie wiem jak tak można :D sama miałam kociaka ( niestety już odszedł po 15 latach ) ale mam też psa - chociaż debilek równy....
 
Wracając do dyskusji ,tyle ile nas jest tyle opinii i własnych zdań. Każda ma prawo mieć swoje poglądy i ich bronić,jednak nie narzucać ich innym.!!!! Ja włąsnie lubie takie osoby które bronia swojego zdania i nie boja sie go wyrażać !!

Ardhara
masz takie zdanie odnoście cc i super ,ja natomiast tym razem chce cc na żadanie i nikt i nic mnie od tego nie zmieni. Kazda z nas jest Panią swojego losu !
 
reklama
Dzień doberek, sorry ale dziś za dużo nie odpisze.
Wczorajsza wiadomość o fasolce Porti bardzo mnie zmartwila. Podbrzusze mnie wieczorem rozbolalo, a noc to katastrofa. Mały płakał od 3-ciej w nocy, zapchany nos go chyba męczył.

My byliśmy już o 9 u lekarza, czekalam godzinę i cały czas z małym na ręku masakra, tak mnie wymeczyl. Z tego wszystkiego głowa mi pęka


Życzę Wam miłego dnia
 
Do góry