reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Dzień dobry;

Sandy niezłe masz pobudki trzeba przyznać.

Też miałam dzisiaj kiepską nockę, strasznie sie fasolinka Portii przejełam i nie mogłam spać.
 
reklama
Dwa Plus Jeden - Wstawaj, szkoda dnia - YouTube
coś na dzień dobry.. :-)

i coś głupiego
Zakazana reklama Danio - YouTube

i coś wkurzającego
Co dalej z rodzicami Madzi? "Wszystko jest już gotowe" - Wiadomości - WP.PL
najbardziej mnie wk....***** :
Potwierdza też informację, że Kasia i Bartłomiej zamieszkają w 150-metrowym apartamencie. Nie będą płacić za czynsz ani media. - To góra na cztery miesiące - przekonuje w "Fakt" Krzysztof Rutkowski. Były detektyw powiedział na konferencji prasowej, że "nie da się żyć czekając na wyrok pod pręgierzem" i dodał, że Kasia i Bartek znajdą schronienie w mieszkaniu konspiracyjnym gdzieś na terenie Polski lub za granicą.

Sorry ale już się zirytowałam, to chyba trylko w Polsce przestępcy za zabicie własnego dziecka, ukrycie ciała, kłamanie całemu krajowi w świetle kamer dostają taka nagrodę..

jak to sie mowi glupi ma szczęście.
ale swoja droga nigdy chyba si eprawd nie dowiemu co ta si emoglo stac, a media wszystko tez nakrecaja zeby ludzi podludzi, zeby mnie ktos zle nie zrozumial to nie bronie ich.

Zaraz doczytam co u was i podposuje.

Wczorja po obiedzie tak mnie zemdlilo ze nie moglam wstac bo jak wstalam do mi sie wymiotowac.
 
i doczytał a tu takie smutne wieści.
Portia tzrymaj sie wszystko bedzie dobrze i aniołek wrócił do Ciebie.
 
Portia - strasznie mi przykro
[*]


kurcze dziewczyny teraz to ja się juz bardzo przestraszyłam czy na pewno wszystko jest dobrze z moimi maleństwami i aż sie nie umiem uspokoić :-(
 
Dwa Plus Jeden - Wstawaj, szkoda dnia - YouTube
coś na dzień dobry.. :-)

i coś głupiego
Zakazana reklama Danio - YouTube

i coś wkurzającego
Co dalej z rodzicami Madzi? "Wszystko jest już gotowe" - Wiadomości - WP.PL
najbardziej mnie wk....***** :
Potwierdza też informację, że Kasia i Bartłomiej zamieszkają w 150-metrowym apartamencie. Nie będą płacić za czynsz ani media. - To góra na cztery miesiące - przekonuje w "Fakt" Krzysztof Rutkowski. Były detektyw powiedział na konferencji prasowej, że "nie da się żyć czekając na wyrok pod pręgierzem" i dodał, że Kasia i Bartek znajdą schronienie w mieszkaniu konspiracyjnym gdzieś na terenie Polski lub za granicą.

Sorry ale już się zirytowałam, to chyba trylko w Polsce przestępcy za zabicie własnego dziecka, ukrycie ciała, kłamanie całemu krajowi w świetle kamer dostają taka nagrodę..


Państwo w państwie. szkoda gadać. dla mnie kobieta powinna dostać wyrok za zbeszczeszczenie zwłok i za poniesione koszty policji straży i wszelkich ludzi których okłamała. A ojczulek też musiał w tym grzebać pazury bo do porządku dziennego doszli w momencie:wściekła/y:

A zapomniałam wam powiedzieć że wczoraj na usg wyszło mi iż moja ciąża ma 8 tygodni i 2 dni więc nie wiem już jak mam to liczyć:no:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej dziewczynki,

fatalnie się dziś czuje. jest mi od rana niedobrze i chce mi się strasznie spać, nie wiem jak wytrzymam w pracy :confused: zaspałam dziś strasznie
dołączam do grona wkręcających się mamuś niestety ;/ moje usg dopiero za 2 tygodnie a już się boję ;/

a'propos - gdzie jest ta prywatna nasza galeria???
 
jeden czy dwa dni nie mawielkiej roznicy. mi na poczatku usg tez mniej wiecej tak wychodzilo w pierwszej ciazy a poznie bywalo roznie jak miezyla dzidziusia to wymiary pasowaly na wyzsza ciaze. gozej by bylo jak bylby mlodszy bo wtedy wzkazywalo by ze moze sie nie rozwja prawdlowo. a w sumie i tak urodzi sie wtedy kiedy bedzie chcialo
 
Państwo w państwie. szkoda gadać. dla mnie kobieta powinna dostać wyrok za zbeszczeszczenie zwłok i za poniesione koszty policji straży i wszelkich ludzi których okłamała. A ojczulek też musiał w tym grzebać pazury bo do porządku dziennego doszli w momencie:wściekła/y:

podpisuję się pod tą opinią.. sztab ludzi szukał dziecka dniami i nocami, a na miejscu tego faceta to bym się patrzeć na babę nie mogła co mi dziecko zabiła.

A zapomniałam wam powiedzieć że wczoraj na usg wyszło mi iż moja ciąża ma 8 tygodni i 2 dni więc nie wiem już jak mam to liczyć:no:

Na usg pomiar zależy od tego jak lekarz piksel przyciśnie. Spokojnie liczysz od dnia @.

A dzisiaj w końcu po 2 miesiącach wraca mój małż. Będzie komu chatę posprzątać, meble odsunąć bo pod kanapami pewnie inny świat już kwitnie :laugh2:
 
reklama
witam

ja dzisiaj ciut lepiej i na szczęście mąż w domku dzisiaj pracuje więc nie ma presji że nie mogę poleżeć :)

co do sprawy tej małej to szkoda słów... Jak dla mnie to tatuś maczał mocno paluchy w tym wszystkim ale uzgodnili że tamta wszystko na siebie weźmie - dla mnie jedno i drugie powinno siedzieć przez wiele lat... kto normalny po śmierci dziecka zajmuje się swoim image ? kto normalny nie wykazuje krzty emocji ( co nawet specjalistów dziwiło )...

Sądy w PL powinno się postawić pod Trybunał Stanu za łapówkarstwo i stronniczość !!
 
Do góry