reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2012

Etap ząbkowania jeszcze przed nami, także nie pomogę...
ualala ty się czasem odezwij i napisz coś więcej:p
LiZ ładnego masz klocusia:)

Ja dzisiaj zrobiłam porządek w szafkach małęgo i sporo rzeczy nam odpadło...w sensie już za małe! W niektórych nawet raz nie był! i po co tyle tego kupować...teraz już będę kupować na 74, mniejsze bez sensu...

galeria bobasków coś pusta, wrzucajcie jakieś foty Waszych maluszków:)
 
reklama
wernkika-ja młodemu kupiłam szczoteczkę do masażu Szczoteczka do zębów i masażu dziąseł NOWOŚ (2913430717) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i powiem ci, że jest zadowolony jak mu masuję i nie złości się tak bardzo jak przy gryzieniu własnych rąk , a dodatkowo pomagam mu dając gryzak z lodówki

O popatrz, wczoraj kupiłam tak,a tylko z Canpola bo akurat były w tesco na wyprzedaży.
 
Witajcie:)
Antoś śpi. Nauczył się ssać piąstki i tak głośno daje że słychać z sypialni:) Jutro mamy usg główki. Ciekawe czy coś z tego wyniknie. Drżenia wargi się utrzymują ale nie nasilają.
Temat ząbków- u nas nie widać jeszcze zmian w dziąsłach ale odczuwam różnicę podczas karmienia- wydaje mi się czasami że młody mnie gryzie:) Ślini się też sporo ale zauważyłam że jak robi się głodny to się to wzmaga.
Elutka- ja mam na szafie już wielki wór z ciuszkami 56-68 do oddania.Antek wielu nie założył ani razu a niektóre tylko raz.
ulala- też pamiętam:)
Zaczynamy ogarniać temat chrztu. Na 99%będzie 10 lutego. Zobaczymy. Ceny w knajpach mnie powaliły. średnio 80/os a u nas wyszło 20 dorosłych i 5 dzieci:szok: Becikowego nie starczy:)
 
wernkika-ja młodemu kupiłam szczoteczkę do masażu Szczoteczka do zębów i masażu dziąseł NOWOŚ (2913430717) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i powiem ci, że jest zadowolony jak mu masuję i nie złości się tak bardzo jak przy gryzieniu własnych rąk , a dodatkowo pomagam mu dając gryzak z lodówki
też jutro zamierzam kupić tą szczoteczkę. mały jest marudny na potęgę. już powoli psychika mi pada :szok:, nawet na rękach noszenie mu nie odpowiada. tylko ciągle ręce w buzi i ślina do pasa. coraz bardziej przekonuję się, że to zęby idą.
a co do chrztu to my pewnie późną wiosną lub latem będziemy chrzcić ze względu na lodowaty kościół. aż mnie ciarki przechodzą jak pomyślę że polewają młodego lodowatą wodą brr..
 
Ostatnia edycja:
kasikd jeśli dobrze zrozumiałam, to chodzi o trzęsienie bródką? naszemu synkowi też się broda trzęsła na potęgę. Pytałam o to moją pediatrę i powiedziała, że "brodotrząs" jest normalny do 3 - 4 miesiąca życia i wiąże się z niedojrzałym układem nerwowym. Teraz Mati ma prawie 3,5 miesiąca i właściwie już tego nie zauważam.
 
Kasikd my mamy chrzciny prawdopodobnie 16 lutego, przyjecie robimy w knajpie cena od osoby to równiutka stówa. Mamy ok. 50 gosci w tym chyba 5 dzieci.
Vinga z moja jest dokladnie to samo. Niedziele cala przespala, wczoraj jeszcze byla do zniesienia, a dzis jakas masakra
 
vinga89-jezu a mój młody co wyczynia, na początku obwiniałam W. że nauczył go noszenia na rękach, ale jak sie okazało, że to raczej zęby to masakra jakaś:no:wyje non stop jak nie śpi(a śpi już raczej tylko w nocy, no chyba, że strzeli sobie drzemkę 30min w ciągu dnia), jest strasznie marudny i dzisiaj już wysiadały mi powoli nerwy:zawstydzona/y:
Chrzciny planujemy pod koniec kwietnia, ale jak mi ostatnio przysłali cennik między 85(za sam obiad z deserem) a 160/osoba to, aż mnie ciary przeszły, bo impreza na ponad 40 osób(mój W.ma mnóstwo rodzeństwa..8) no i teraz chyba będę walczyła, o zmniejszenie liczby gości.
 
My chrzcimy 17 lutego. Gdybyśmy robili chrzciny u siebie to też bysmy musieli w lokalu. Ale, że większość rodziny mieszkado 30 km od domu moich rodziców ( do nas by mieli 130) to chrzcimy u dziadków. Będzie pewnie 30 osób w tym 6 dzieci.

Edit: no i odwieczny problem się pojawia: w co się ubrać? W co ubrać młodego? Nie chcę jakiegoś typowego ubranka do chrztu- ani to fason ładny, ani materiał. Myslałam o spodniach jasnych, białej koszuli i kamizelce pod kolor spodni, może być?
 
reklama
Wernkika,Panziorka ja kupiłam tutaj taki płyn w kropelkach i on chłodzi dziąsełka,Antoś go lubi :-)gryzaka jeszcze nie umie gryźć ale rączki i szmaciane zabawki uwielbia.Szczoteczkę też mamy ale jeszcze nie używałam.
Fasolek widzę,że problem z cycaniem taki sam jak u mnie,och te dzieci:-)
Elutka Igorek ładnie rośnie:-D
A u nas spadł jednodniowy śnieg i wszyscy co mają dzieciaki powyciągali sanki z zakamarków ależ było szaleństwo,szkoda,że górek nie ma:rofl2:
Witaj Liz :-)Twój Mateuszek tylko 5 dni młodszy od mojego Antosia i duży chłopak z niego,gratulacje:-Dpiski i krzyki to już u nas norma i unoszenie ramionek z głową,czasami się zastanawiam kiedy się zmęczy:rofl2:fajnie macie,że chodzicie na basen a ja mam po prostu lenia albo brak towarzystwa żeby chodzić na basen.
Oj ja mam chrzciny w kwietniu i masakra będzie jak mi oponka nie spadnie bo nie widzę się wcale w czymś fajnym,jeszcze dla dzieci nie szukałam ubranek,zastanawiam się w co powinnam ubrać moją Julę prawie 6 lat i dopiero chrzest,nie mam pojęcia.
 
Ostatnia edycja:
Do góry