reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy początek - wrzesień 2024

Tak, to może być czop. Mi odchodził dlugo przed porodem kawałeczkami. Te niteczki różowe czerwone na wydzielinie są charakterystyczne. Ale to nie oznacza, że się od razu rodzi.

Poza tym nie wiem jak u Was historie wcześniejszych porodów, ale ja pojechałam do szpitala jak skurcze były regularne co 3 min, a wody mi nigdy nie odeszły. Przebijali na porodówce jak rozwarcie było 8 czy 9cm i była wizja partych
 
reklama
Kocren w jakim mieście takie atrakcje macie??
I kolejny stres. Coś ten sierpień się nie zaczął zbyt dobrze.
Zgadzam się z Lady. Jak robiłam synowi ostatnio posiew to pani powiedziała że jak coś wyjdzie to będzie dłużej bo będą czekać na antybiogram😔
Małe miasto na Podkarpaciu
 
Ja nie wiem jak wygląda czop.
U mnie poród się zaczął jak mi wody chlusnęły i po dwóch godzinach zaczęły się skurcze.
GBS pewnie pobierze mi w ten wtorek na wizycie. Będzie 33+0 czy to za szybko?
Wczoraj zostawiłam 200zł w labo za badania 🤦
 
reklama
Ja mam wizyte w srode 7.08 33t, moze wtedy mi pobierze bo następna planowana ok 28.08 to chyba troche pozno. Ostatnio już o tym GBS wspominała
 
Do góry