reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy początek - wrzesień 2024

Kocren, planuje spakować walizkę po weekendzie i tylko mnie w tym utwierdziłaś. Tym bardziej, że do szpitala 70km, więc mąż nie podjedzie 3razy dziennie z jakąś pierdołą.
 
reklama
Majmaj to tak do końca czekałaś raczej czy tak szybko Ci się rozkręciło?
Obudziłam się rano ze skurczami. Tak co 4-5min
Majmaj to tak do końca czekałaś raczej czy tak szybko Ci się rozkręciło?
To była szybka akcja.
Obudziły mnie skurcze. Były co 4-5min. Poszłam się wykąpać, pokręciłam włosy na lokówce i zrobiłam make up i były co 3min. W tedy pojechałam do szpitala. 4h później był syn
 
Moja też się rozpycha na lewej stronie no tam akurat ma nogi, za to rączek w ogóle nie czuję że nimi rusza i czasami panikuje 😬

Dostałam odpowiedź że dziś rano powinnysmy mieć gotową zamkniętą grupę ale to chyba będzie nowe miejsce, nie ten wątek :)

Zenka dopisz mnie i resztę dziewczyn do listy 🙏🏻
 
Ja nie wiem jak wygląda czop.
U mnie poród się zaczął jak mi wody chlusnęły i po dwóch godzinach zaczęły się skurcze.
GBS pewnie pobierze mi w ten wtorek na wizycie. Będzie 33+0 czy to za szybko?
Wczoraj zostawiłam 200zł w labo za badania 🤦

Mi nie pobrali w 33, bo mówili, że za szybko.
Ale jak czytam tu na forum, to dziewczyny ok 34 mają pobrany
 
Zrobiliśmy małemu lampki przy dostawce.
Fajnie to wygląda. Ledy świecą delikatnym światłem i tylko do góry, więc nie rażą maluszka.
Odpalają się na machnięcie ręką.
Ciesze sie.
 

Załączniki

  • 20240802_075916.jpg
    20240802_075916.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 53
  • 20240801_235243.jpg
    20240801_235243.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 51
reklama
Do góry