reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy początek - wrzesień 2024

Widzę, że sierpień rozpoczyna się z przytupem i dzieciaki straszą, że wyjdą wcześniej😒

Zamówiłam taki stanik, na ovu dziewczyny polecały, tyle że zamawiały z shein parę groszy taniej, ale tutaj jest możliwość zwrotu.
 

Załączniki

  • ac57dac5-6685-4a52-85e8-37afda251e87.jpeg
    ac57dac5-6685-4a52-85e8-37afda251e87.jpeg
    31 KB · Wyświetleń: 21
reklama
Kurde dziewczyny jak wygląda czop śluzowy?? Rano miałam taką gęstszą wydzielinę minimalnie podbarwioną niteczkami krwi, bolą lędźwia, ale myślałam, że ze spania... mam tą infekcje w moczu, ale dalej nie mam wyników z posiewu... we wtorek szyjka była twarda, długa i zamknięta i teraz się schizuje czy coś się zaczyna... wiem, że czop może ratami odchodzić nawet parę tygodni przed porodem...
Różnie może wyglądać, najczęściej ma galaretowatą (bardziej niż zwykły śluz) konsystencję i mogą być takie niteczki krwi. Generalnie na tym etapie może się zdarzyć, że zaczyna odchodzić, ale warto to skonsultować 🙂
 
Czop odchodzi albo cały ( czuć to ), albo po troszku i ciężko to czasem wyłapać . Mnie odszedł cały i odrazu za nim wody . Jeżeli jesteś niespokojna to jedź to sprawdzić
 
A ja jestem w szpitalu, wczoraj jak się obudziłam miałam mokra plamę na prześcieradle, jak wstałam zaczęło mi coś cieknąć po nogach, myślałam że to wody a dzień wcześniej miałam mega napięty brzuch cały dzień. Okazało się że to raczej nie wody tylko infekcja i upławy ale ze brzuch mi dalej twardnieje to mam zostać w szpitalu. Na oddziale który zamykają za kilka dni... Zamykają porodówkę i ginekologię. A miałam tu rodzić..
wow, rozwiązał się worek z komplikacjami 🙄 widać, że zbliżamy się do końcówki. Kurczę, zamknięcie oddziału to nic fajnego. Warto byłoby już kombinować przeniesienie, jeśli będą chcieli Cię zostawić. Jeśli (tfu, tfu) miałabyś urodzić wcześniej, przeniesienie wcześniaka to kupa stresu.
 
reklama
O nieee Kocren czyli mega dużo stresu... jest szansa właśnie przenieść się do szpitala docelowego? Przepraszam ale takich miejsc nie powinni od tak zamykać. To powinno być parę miesięcy wcześniej oznajmione do kiedy działa taki oddział żeby kobiety w ciąży mogły się na to przygotować.
 
Do góry