reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze sprawy...

Hejka jestem po wizycie u dentysty, dał mi znieczulenie rozwiercił dwa ząbki i wsadził lekarstwo bo duże dziury są. Za dwa tyg do plombowania. Mam nadzieję, ze fasolce nic nie grozi.
Joweg &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Bobo wiem wiem kochana widziałam to łóżeczko w lidlu ale ja na allegro kupie bo ładniejsze mam upatrzone hi hi hi ;-)
 
reklama
Hey
największą frajdę Amela ma z tego że sama może ten domek robić :) jak tylko się obudziła to biegła po pisaki żeby malować :)
dziś wymyśliłam że potem z boku i z drugiej strony zrobimy jej sklep i pocztę :)
Joweg &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Dzień dobry Kochane Panie!!!
Ja tak wczoraj bez pożegnania i bardzo za to przepraszam!!!

Joweg dużo siły,zdrowia i wzajemnego wsparcia dla Ciebie i twojego małżonka &&&&&&&&&&&&&&&&&!!!
Aneczko domek śliczny,przyjeżdżam na naukę budowy takiego cudeńka!!!

Dziewczynki mam pytanie,bo mimo iż stara już jestem i powinnam znać odpowiedź to chyba nie znam.
Otóż jak już wcześniej pisałam,że nawala mi pęcherz i jestem senna,to wczoraj jak się z rana myłam i potem wycierałam,to na moim ręczniku znalazłam ślady krwi.Nie takiej żywo czerwonej,ale takiej brązowej z czerwienią,przez cały dzień nosiłam wkładkę i było coś,choć nie dużo.A od @ minęło przecież już parę dni.No jajniki bolą mnie nie na @,tylko jakoś inaczej.Dziś jest czysto,tylko troszkę jeszcze pobolewa.

Ja przepraszam że tak o sobie:zawstydzona/y:!!!
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry wszystkim

aneczka pomysłowi z WAS rodzice :-) super!!!!
marta super, że czujesz dzidzię :)
miłego dnia madlen
6 mamo czasem plamienia między @ się zdarzają i zazwyczaj są to sprawy hormonalne. Jeśli masz taką możliwość to ja bym poszła do gina:tak: ja miałam plamienia ale jak brałam tabletki anty, to często mi się zdarzały pomiędzy @.

joweg &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

miłego dnia wszystkim!!!!

idę walczyć dalej z syfem po malowaniu, ale dziś już powoli i spokojnie ...
 
bietka witaj spowrotem kochana,fajnie ze wyjazd sie udal ;-)
scoti wazne,ze czujesz ruchy !!! a kiedy masz usg ??
ja teraz mam wizyte dopiero pod koniec lipca,ten duzy scan..a pl.mialam co 2,lub 4 tyg.i sprawdzali mi poziom p.cial..a tutaj..tyle czekania,umre z nerwow..chyba,ze bedzie teraz cos nie tak,to zrobia wizyte w szpitalu szybciej ...,al eneich lepiej bedzie dobrze..
maluszka juz troche czuje..mysle,ze jeszcze 2-3 tyg.i bede miala juz takie porzadne ruchy..,a potem chce kupic to cos do sluchania serduszka..
aneczka wow,domek rewelacyjny !!!!
szostkowa ja czasami mialam takie plamienia na kilka dni przed @,czasami sa w srodku cyklu,tzw plamienia owulacyjne..jak sie powtorza,to zabadaj sobie kochana hormonki ;-),no chyab,ze u ciebie rosnie fasola..czego zycze ci z calego serducha !!!!!!
 
6mamo najlepiej iść do gina..
bietka jak się nie ma $$ to jakos trzeba dziecku życie upiększać :) a my tymczasowo spłukani na maxa jesteśmy hehe
poza tym ja lubię z Amelką twórczo sie bawić :) jej pierwszy obrazek namalowany farbami mam na ścianie oprawiony :) z datą hihi
 
aneczka bo jak czlowiek nie ma kasy,to ma lepsza wyobraznie :tak:
a miec pieniadze,isc do sklepu i kupic cos..nie problem..ale stworzyc cos,kiedy tej kasy nie ma..to juz jest cos :tak:
 
reklama
witajcie Kochane :)
mialam do was rano przes szkola napisac ale niestety trafilam do szpitala:( wstalam rano poszlam do wc siusiu i bylo duzo rozowego sluzu. wystraszylam sie i pojechalismy do szpitala. tam mnie lekarka zbadala i powiedziala ze mam duza nadzerke i to z niej to plamienie szczegolnie ze naruszylismy tam wszystko bo wczoraj byl seksik i po nim to plamienie. zrobila mi tez usg z dzidzia wszystko super szyjka zamknieta kosmowka ok dzidzia rusza sie i ma 5 cm. :) wszystko jest dobrze a plamienie bylo poprostu skutkiem wczorajszej nocy . maz powiedzial ze do porodu mnie nie ruszy hehe. wlasnie wrocilam ze szkoly zrobilam sobie herbatke i poznije ide sie zdrzemnac jak wypije bo pogoda okropna a ja mialam dzien pelen wrazen wiec sen mi sie nalezy.
milego dnia Kochane:)
 
Do góry