reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

bobo całe szczęście, że wszystko OK !!!! jejku jak przeczytałam szpital już mi było słabo... no mężulka chyba musisz odstawić - odpoczywaj kochana... :-)

aneczkaa,
zgadzam się z madlen, brak $ to większa wyobraźnia i kreatywne myślenie :-)

idę robić obiadek...

wpadnę wieczorkiem ;-)
 
reklama
moze trochę , ale gdybym miała kasę to Amela miałaby więcej możliwości mogłabym kupić jej narzędzia do rozwijania sie ..
Choć mam kuzynkę z kupą kasy .. ma córkę 2 miesiące młodszą od Ameli i nie robi z nią nic poza bieganiem po sklepach i kupowaniem ciuchów .. mała nigdy nie malowała farbami a jak była u moich rodziców to z Amelą rysowała i miała pierwszy raz w życiu kredki w ręku .. trochę mnie to zaskoczyło .. zwłaszcza gdy tata dziecka powiedział " ale ona nie umie jeszcze kolorować "

ehh
Amela też nie umie jak dorosły ale lubi i próbuje i ostatnio coraz więcej potrafi ...
nie wiem jakoś podejście niektórych rodziców mnie poraża bo zawsze uważałam że jak już sie beirze urlop wychowawczy to po to by być z dzieckiem i je uczyć , pomagać rozwijać się chyba co ???


ehh rozpisałam się hehe

ale powiem Wam coś smiesznego . Amelka na wakacjach usłyszała piosenkę "Jesteś szalona"
i śpiewa non stop hehehe ludzie z nas leją jak ona w miejscach publicznych śpiewa .. w dpdatku zmienia tekst na
"Jesteś szalona mówię Ci
aaa nie jesteś aniołem / chaniołem / kaniałem i najlepsze osiołek
mówię Ci "
 
Wpadłam się przywitać a tu taka cisza ? :szok:
Bobo jak dobrze, że nic poważnego się nie stało, powodzenia na uczelni.
Aneczka no w zasadzie tak powinno być na urlopie wychowawczym.
 
bobo jak to dobrze,że jest dobrze.A mężusia hehe seksualnie na boczny tor:-).
aneczko przesłodziutką masz córunię!!!

Dziewczynki a moja Kamilka dziś o 22:55 skończy 12 lat,oj duża z niej panna.

Zapomniałam dopisać,że jutro jest festyn parafialny i kamilka w konkursie będzie śpiewać Barkę.
 
dziewczynki juz jest dobrze nie mam juz tego sluzu i czuje sie dobrze :) no ale co sie stracha najadlam to juz moje:(
teraz zero seksu do porodu hehe:)
6 mamo uwielbiam barke zawsze sluchajac jej placze:( podczas blogoslawienstwa facet prygrywal nam ja na akordeonie.:)

jade do sszpitala zaczelam krwawic
 
Ostatnia edycja:
Bobo trzymam kciuki będzie dobrze jak się do męża nie dodzwonisz to ja polecę po niego najwyżej. A dzwoniłaś na stacjonarny do nich? Dzwoń na karetkę !
 
jestem juz. w szpitalu powiedzieli to z nadzerki i kazde ruszanie tam jeszcze bardziej powoduje krwawienie. dzidzia ruchliwa az lekarka sie dziwila i go zlapac nie mogla a on jakby brzuszki robil i skakal. powiedziala ze jak ja sie denerwuje to i dziecko sie denerwuje. jak beda bole jak na @ to mam przyjechac. lutke brac doustnie. mam ta dowcipna ale ponoc mozna ja brac doustnie co?
 
Anisiaj jeszcze nic nie wiem czekam pod telefonem pojechała szybko do szpitala i czekam ....

Właśnie dostałam smsa od Bobo z dzidzią wszystko dobrze krwawienie jest przez nadżerkę... wraca do domku :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
bobo - to są inne lutki, mi gin przepisywał doustną, miałam dowcipną i nie pozwolił jej brać. jak dobrze, że wszystko dobrze, może to usg poranne tak naruszyło i krew poleciała. oszczędzaj się kochana!
 
Do góry