reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sprawy...

Ja znalazłam nauki przemałżeńskie gdzie w dwa dni je sie robi musisz w internecie wpisać i zobaczysz czy w waszym rejonie też sa,mam link do darmowej próbki kosmetyków dla dzieci koleżanka mi przesłała i już sobie zamówilam https://www.johnsonsbaby.com.pl/products,zamow.html
chodzi o te wyjazdowe ?? jestem tam spalona hehe więc odpada :)


Joweg ... musisz wierzyć !!! i mieć nadzieję .. i na dzidzię i na zdrowie ...
Każde cierpienie ma sens ... do czegoś prowadzi ... każde złe zdarzenie ma jakiś sens w przyszłosci .. wierzę w to głęboko !! a Wy zasłużyliście na lepsze jutro !! WIERZĘ W TO !!


Spadam dpo sklepu bo zaseidzieliśmy się przy budowaniu domu z kartonu ( brak kasy na prezent zmobilizował nas do innej formy prezentu ) i nie mamy nic do jedzenia hehe
 
reklama
Jestem kochane mama już u mnie, trochę cyka miała, żeby ze mną jechać...
Aga super to mamy chłopców...
Joweg popieram Wiolkę trzeba wierzyć kochana w lepsze jutro i choć czasem jest trudno to bądź pewna że szczęście się uśmiechnie.
Bietka fajnie że już jesteś i że wyjazd się udał.
Aneczka ja chodziłam na nauki w Luboniu do kościoła Św. Barbary

zmykam dziewczynki do jutra do popołudnia. Raniuśko jadę do dentysty :) Buziaczki dla każdej z Was kochane.
 
Ostatnia edycja:
Aga-co nie idzie po twojej myśli?Ja też dziś mialam cieżki dzień jakaś taka rozdrażniona jestem boli mnie gowa i dziś tak sobie jutro musi być lepszy dzień i cieplejszy,mam nadzieje ze lepszy dla nas wszystkich uciekam spać trzymajcie kciuki żebym jutro tą suknie wybrała i dogadała sie końcowo z kucharką Aneczka-domek superaśny:-) Dobranoc wszystkim
 
jestem...

troszkę nadrobiłam... ale jeszcze nie wszystko... chyba mi została środa i czwartek do przeczytania :confused:
ja zaszalałam:pranie, prasowanie, zakupy spożywcze i jeszcze castoramę zaliczyłam z m- padam na twarz...
muszę przystopować chyba, bo mnie te skurcze martwią... chciałabym donosić szczęśliwie... dlatego mama przyjedzie mi pomóc... chyba nie dam rady wieszać firanek :sorry2:

joweg tak naprawdę brakuje mi słów... nie wiem jak mogę Cię pocieszyć ... ???

aneczkaa
no pogoda do bani.... domek super... szkoda, że @ spóźniona przylazła...

marta czy wyjazd się udał ??? hmmmmm..... hehehehehehe nie pozabijałyśmy się, więc chyba się udał :-D
marta jak tam ruchy dzidzi ???? jak je poczułaś ?
bobo a Ty jak się miewasz??? praca skończona ??? :-)

madlen super, że mdłości odchodzą... jak w ogóle się czujesz??? brzusio rośnie ???

scotland
nie denerwuj się ... na pewno z dzidzią wszystko OK. A nie mogą Ci zrobić usg i pokazać jak bije serduszko ??? bo przez taką sondę to faktycznie po 22 tyg chyba się sprawdza???

aga1402 co się dzieje??? jak się w ogóle czujesz ??? zapomniałaś już o szpitalu ??? wszystko OK ???

wiolka no to powodzenia jutro - znajdź coś ładnego , a na powiększający się brzuszek może coś takiego ??? tylko nie wiem, czy to Twój styl i czy lubisz takie...
suknia_slubna.jpg

suknie_slubne.jpg

to tzw styl grecki :)

komu jeszcze nie zdążyłam odpisać to przepraszam... postaram się już być na bieżąco :-)
 
joweg kochana przykro mi wracaj do nas jak tylko bedziesz miala sily czekamy wszystkie na ciebie

aneczkaa domek wypas mala pewnie nie bedzie chciala z niego wychodzic:-) fajny pomysl moze kiedys sciagniemy i tez sie tak pobawimy

bietka ja bardzo chcialam zeby zrobili mi te usg ale okazalo sie ze jak nie mam zadnych innych objawow nic mnie nie boli, nie plamie to musze czekac do swojego usg 11 czerwca i to byl zwykly blad poloznej, ale juz sie nie martwie bo od wtorku dzidzia rusza sie jak szalona naszczescie.
Podziwiam cie nie wiem czy wytrzymalabym tyle dni sam na sam z tesciowa:szok::-) ale obie strony zyja wiec zle nie bylo;-)
 
scotland było mi ciężko, ale musiałam, lepsze to niż wdychanie farby :-)
och - tak się cieszę, że jestem już w domku - bez NIEJ !!!!!!
 
Wpadłam na chwilkę życzyć Wam jeszcze dobrej nocy kochane - jutro też mnie mało będzie :sorry2:
Bietka dzidziol coraz żywszy się robi. Czuje normalnie takie kopniaki w środku niezbyt mocne ale są i też nie zbyt często tak z 4 razy na dzień ale coraz częściej :-D
 
reklama
Do góry